Arama sonuçları: *

1. bolatyavuz

Rx6700 XT Pci Besleme

Tamamdır hocam teşekkür ederim iyi akşamlar diliyorum
  2. bolatyavuz

Rx6700 XT Pci Besleme

Bugün şöyle bir kablo satın almıştım ancak doğru gelmedi kullanmak,tek 6 pini 16 pine çeviriyor , doğru bulmadığım için ilk mesajdaki kabloyu sipariş ettim 6 pinden 8+6 güç çekmeye çalışmak pek doğru olmaz sanırım hocam doğru mudur
  3. bolatyavuz

Rx6700 XT Pci Besleme

Merhaba, Akasa venom psu'm mevcut,600w 80+ bronze, tek kanaldan 540w güç verebiliyor detaylar ekte. Rx560 sonrası 6700xt ile upgrade ettim sistemi. Şimdi 8 pin güç kablosunun yanında molexten ekteki kablo ile 6 pin güç sağlayacağım gpu'ya. Sizce herhangi bir sorun olur mu güç ve performans...
  4. bolatyavuz

Amazon Japonya'dan sipariş vermek mantıklımı?

Bu teklifleri veren arkadaşlar hangi grupta özelden yazabilir misiniz acaba
  5. bolatyavuz

7.1 Mikrofonlu kulaklık önerisi (maks 230tl)

Hocam kulaklığın bass performansı hakkında yorum yapabilir misiniz rica etsem,bass anlarında titreme vs yapabiliyor mu?
  6. bolatyavuz

Ramlerde Cl Farkı Sorun Oluşturur Mu

b460m pro/10100f Beyler hayırlı ramazanlar öncelikle şu an bilgisayarımda CORSAIR 8GB 2400MHz DDR4 VENGEANCE LPX CL14 ram 2666 mhz de çalışmakta acaba corsairin aynı ram modelinin cl16 olan versiyonunu satın alsam,iki ramde herhangi bir problemle karşılaşır mıyım,2666 mhz de ikisi de çalışır...
  7. bolatyavuz

Alt yapısız internet sağlayıcıları

Aman diyeyim Superboxtan uzak dur
  8. bolatyavuz

RX570-RX580 Ekran kartı İkinci el kaça alınır ?

"Ucuz"işte hocam daha ne istiyoruz djskskams
  9. bolatyavuz

Hangi kafayla o fiyata ilan açarlar
  10. bolatyavuz

Agam bunlar piyasadan bihaber galiba
  11. bolatyavuz

Fenerbahçe İrfan Can transferini bitirdi!

Tamam.
  12. bolatyavuz

Aa yıllardır işsizsin o zaman "canım"
  13. bolatyavuz

Bahsi geçen oyuncuyu yıllardır ismen tanımakta ve bazı maçlarda "izleyerek"takip etmekteyim, canlı takip ettim diyeceğim de sen şimdi stada gidip izledin mi??? sanki dersin, Not: askerlik arkadaşım değil. 1612119713 Yarın gel muhasebe departmanında işe başla.CV ni bekliyorum.
  14. bolatyavuz

https://twitter.com/Fenerbahce/status/1355951883534397442?s=19
  15. bolatyavuz

Görüşmeler devam etmekte,bu gece kap açıklaması olabilir(kişisel tahmin)
  16. bolatyavuz

Yadin Gedsonu bilirim, tanırım gayet iyi oyuncudur,ancak kiralık olduğu unutulmamalıdır,seri de başlarda inanılmaz kötüydü sonra sonra açıldı ve piyasa değeri 25m idi,yani gedson kumaşı iyi olsa da ligde ne yapacağı meçhul bir oyuncudur.İrfana ödenecek bonservis resmi kanallar yoluyla...
  17. bolatyavuz

Gedson kiralık ve 3m Euro bedelle geldi ve sözleşmesi bitince gidecek,seri ve nzonzi gidince takımda oluşan boşluğu düşünerek konuşalım
  18. bolatyavuz

İrfan lig için gerçekten önemli bir oyuncu,gs alsaydı da bunu söylerdim, çok iyi top sürme ve ileriye top taşıma yeteneği var, istatistiklerden de anlaşıldığı üzere,daha iyisi her zaman vardır önemli olan uygun olanını bulmaktır.
  19. bolatyavuz

Sosa seneye sözleşmesi sona erecek,ozanın gitme ihtimali var,seneye lig durumu ve fikstür belli değil,irfan bu senelik değil gelecek sene için yapılmış bir hamledir, önemini anlayacaksınız.
  20. bolatyavuz

Henüz maliyet açıklanmadı, kaynağı belirsiz haberlere itimat etmeyin.
Top Bottom