Arama sonuçları: *

• Users: GaniH
  • Order by date
  1. G

Apple watch 9 yada apple watch ultra 2 nasıldır?

Hocam bilmediğimden soruyorum şimdi bu apple storenin kendi sayfasında alüminyum ve paslanmaz çelik fiyatları var, birisi 17499 diğeri 38999₺ özellik olarak herhangi bir fiyatı var mı yoksa sadece paslanmaz çelik olduğu için mi bu kadar fiyat farkı oluyor
  2. G

Hocam ben size ne kullanıyorsunuz diye sormamışım. 2si arasında ki farkı sormuşum :)
  3. G

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar, kendime doğum günü hediyesi olarak apple watch 9 yada apple watch ultra2 almayı düşünüyorum. Aramızda kullananlar var mı? Hangisini önerirsiniz
  4. G

logitech g435 sorunu

Arkadaşlar 2 aydır logitech g435 kullanıyorum. Bugün kulaklığım çalışmıyor. Bilgisayar kulaklığın usbsini algılıyor kulaklıkta mavi ışık sürekli yanıp sönüyor ancak ses yok bu sorunla karşılaşan var mı
  5. G

2 kulaklık arasında kaldım

Razer blackshark v2 pro kulaklığım var arkadaşlar, tanıdık birisi logitech g733 kda edition ile takas istiyor sizce takaasa değer mi
  6. G

1500-2000 tl arası modem önerisi

Arkadaşlar merhaba 3+1 eve taşınıyoruz çanaktan gelen kablo direk salona bağlı o sebeple 3+1 ev için 1500 2000 TL'ye kadar modem önerisi arıyorum. arkasında çanaktan gelen kablo hariç 4 veya 5 adet port girişi olması lazım evde 3 tane masaüstü 1 ps5 1 tane tv olacak
  7. G

Valorant hesabının askıya alınması

Hata kodu yok hocam https://prnt.sc/XfpYp6IPsPEu
  8. G

Valorant hesabının askıya alınması

Arkadaşlar kolay gelsin, 6000 tlden fazla para yatırdığım valorant hesabıma bu sabah giriş yaparken erişimin 10uncu aya kadar kısıtlandı hesap kilitli destek talebi gönderin yazdı. Neden böyle bir hata alınır bilgisi olan var mı? Daha önce yaşayan oldu mu? Ticket attım ancak dönüş yapmadılar
  9. G

Razer blackshark v2 pro için yardım lütfen

Razer blackshark v2 pro aldım, şarjı bitti maçtayken kabloluda mic akt.f olmuyor sadece kulaklık aktif kullanan var mı? Nasıl bu sorun çözülür
  10. G

Usbsiz format atmak mümkün mü

win 10 hocam
  11. G

Bu hatayı alıyorum format için, diskte yeterli yer yok. Pc kaynaklı sorun olduğu içinde halletmem gerekiyor bu şekilde format atsam tüm diskler temizlenmez mi
  12. G

arkadaşlar merhaba, indirdiğim bir dosya üzerinden bilgisayara format atmak istiyorum ancak usbde yeterli alan yok bu dosyayı direkt olarak pcden çalıştırıp format atabilir miyim
  13. G

Steam Bahar Indirimi Oyun Önerisi

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar, Bf1 bf4, cs 1.6 cs go valorant hogwarts legacy the witcher 3 oyunlarını oynuyorum. Steam inidrimi şuan mevcut önerebileceğiniz güzel indirimli solo yada multiplayer oyunlar var mı var ise önerir misiniz satın alabilirim. ( korku oyunu olmasın :D )
  14. G

Razer blackshark v2 pro wirelles sorunu

USB'sini pc arkasına taktım ordan direkt olarak bağlandım hocam
  15. G

Yok hocam, salondan kalkıyorum düz yol lavaboya gidiyorum arasında maksimum 10 metre ya var ya yok direk bağlantıyı kesiyor.
  16. G

Arkadaşlar merhaba, razer blackshark v2 pro aldım yorumları ve incelemelerini izlediğimde wirellesin ortalama 20 25 metreye kadar çektiğini söylediler ancak kulaklığımla daha 5-10 metre uzaklaşmadan bağlantıyı kesiyor. Bilgisi olan var mı
  17. G

Hogwarts legacy oynayan yardm ltfen

Spoiler dikkat !! Hocam ranrok falan hepsini bitirdim tüm görevler bitmiş 32 levelim. Alan kılavuzu vs onları yapıyorum ayrıca mapte gördüğüm büyücülere yardım ediyoprum
  18. G

Hogwarts legacy oynayan yardm ltfen

Arkadaşlar merhaba, 1 hafta önce hogwarts legacyi aldım ve dün gece bitirdim ancak 34 seviye olmam gerekiyor son mezuniyet görevi için ancak tüm görevlerim bitmiş durumda. 34 level mezuniyet balosundan sonra herhangi bir ek görev gelecek mi oynayna va rmı
  19. G

Yardım HyperX Cloud Alpha alacağım kullanan var mı?

Blackshark v2 pro siparişini verdim hocam hayırlı uğurlu olsun diyelim artık :D
  20. G

Yardım HyperX Cloud Alpha alacağım kullanan var mı?

Teşekkür ederim hocam, iyi forumlar.
Top Bottom