Arama sonuçları: *

1. J

Çözüldü✓ yeni işlemci aldım fakat fps hala aynı

ekran kartını çıkarsam ne değişir
  2. J

Çözüldü✓ yeni işlemci aldım fakat fps hala aynı

arkadaşlar ryzen 5 5500 aldım eski işlemcim 4100dü ama fps hiç artmadı eskiyle hala aynı şuan ki sistemim: İşlemci: Amd ryzen 5 5500 Ekran kartı: Nvidia gt 740 anakart: Amd a320-A Pro Ram: 8gb ddr4
  3. J

180 hz monitörüm 120 veriyor

monitörüm: gameon gops24180ips kasamda displayport girişi yok hdmi bağladım 120 hz veriyor displayport dönüştürücü alırsam sorunum çözülür mü
  4. J

asrock a520m bios dan csm kapatamıyorum

valorantın van 9003 hatasından dolayı oyuna giremiyorum. CSM i kapatmam gerekiyor bios dan ama kapatma yeri bios da gözükmüyor. Gözükmediği için secure boot enable yapılmıyor çözğmğnğ bilen var mı?
  5. J

Ekranı kırık monitör

Rampage RM-644S 31.5 165Hz 1ms AUO VA Full HD HDR Freesync PC Curved Oyuncu Monitörü dostlar ekranı kırık bi şekilde satsam fiyata ne yazmalıyım şuan güncel fiyatı 8k bandında
  6. J

Çözüldü✓ Kasayı tek tek yükseltebilir miyim?

tamamdır sağolun yardımınız için teşekkür ederim
  7. J

genel olarak işlemci odaklı oyunlar oynuyorum apu sistem nasıl olur sence dostum
  8. J

Dostlar şuan ki sistemim bu; İşlemci: Amd ryzen 3 4100 Ekran kartı: Nvidia gt 740 anakart: Amd a320-A Pro Ram: 8gb ddr4 AMD Ryzen 5500 veya 5600 alsam diğer parçalara bir sorun oluşturur mu? diğer ay da ekran kartı almayı düşünüyorum bu ikisine anakartım yetersiz kalır mı?
Top Bottom