Arama sonuçları: *

• Users: Slifer
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

ss_antivirüs diye program var silemiyorum neden

bu uygulama nereden yüklenmiş bilmniyorum ama silemiyorum youtobe dan izledim ama yine oölmuyor delirecem
  2. S

monitör 165 hz ama 144 hz en fazla veriyor

monitör 165 hz ama 144 hz max veriyor resimdede görüldüğü gibi monitörün üstteki ayarlarına girilmiyor neden çözümü buldukta o üstteki yere gitmiyor sol alttaki 2 yere gidiyorda üstteki 3 yere gitmiyor neden?
  3. S

1000 TL ye kadar soğutucu önerisi

1000 TL'ye kadar hangi kule tipi soğutucuyu almalıyım
  4. S

google hesabı çalınma

benim google chrome hesabımı duraklatmaıştım en baştan hesap çalındı 1-2 saat önce kredi kartı vb . şeyleri girip sildim duraklattığımdan çalındığı için çalan adam görebilrimi ? silmemin bir faydası varmı?
  5. S

xbox series s uyumlu olan kollar

hangi kollar xbox series s uyumludur
  6. S

Kripto Parada Vergi Ödemek Gerekli Mi?

bir siteden usdt ile 1500 dolar verip 400 dolar kar alıyorum bunun için vergi falan ödemem gerekirmi?
  7. S

küçük ekran kartı farkları

asus phoenix ekran kartı benim şuanki kartımdan küçük benim ekran kartı 2 fanlı asus phoenix tek fan ve küçük herhangi bir eksisi falan varmıdır
  8. S

Ram Takviyesi Ve Takma

G.Skill RipjawsV F4-3200C16S-8GVKB 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram ini aldım rami slota taktıktan sonra ekstra bişey yapmama gerek varmıdır yokmudur? yoksa direk takınca çalışırmı
  9. S

soğutucu değiştirme işlemi

Arctic MX-4 2020 Termal Macun almak istiyorum nasıl? nasıl takılacağına dair hiçbir bilgim yok bide thermaltake v200 kasam var soğutucum stok amd soğutucu bana bide soğutucu önerir misiniz? fanlı olanlardan
  10. S

ram upgrade nasıl takılır

benim ramim 8 gb gskil 3200 mhz ddr4 yükseltmek istiyorum anakarttaki bir slot boş yükseltmek istiyorum ayrı rami sipariş edicem ram takarken direk boş slota takılıyormu yoksa sonrasında bilgisayar içinden işlem falan yapmak gerekiyormu
  11. S

bilgisayara yüklenen programın silinememesi

bu programı heryerden silmeye kalkıyorum silinmiyor ve cpu yu sömürüyor yardım
  12. S

Modem sıkıntısı yardım

Evet arkadaşlar türk telekomun 24 mbps fiber internetini kullanmaktayım modemimde normal türk telekomun beyaz modemi ama internetimde kopmalar var günde en az 20 defa kppuyor diyebilirim neyse müşteri hizmetlerini aradım ekip gönderdiler adam aşağıdaki dolaptan başlayarak herşeyi kontrol etti...
  13. S

Yepye

Modem
  14. S

modem ve interet arasındaki sorun

benim türk telekom un fiber interneti var ama modem normal türk telekom modemi. Modemin üzerinde 4 ışık varya internet ışığı her saniye yanıp yanıp sönüyor ve internet kesiliyor geliyor anlamıyorum yardımcı olurmusunuz . fiber bağlatırken hattı kontrol eden bir alet vardı hattımızda sağlam...
  15. S

modem kaynaklı sorunlar

arkadaşlar ben 5-6 yıldır türk telekomun beyaz modemini kullanmaktayım ve internet sağlayıcım türk telekom fiber internetim kesiliyor sürekli bende twit attım türk telekoma bana geri dönüş yaptılar dedilerki bizde bir sıkıntı yok internet kesintisiz dediler bende acaba modemdenmi kaynaklanıyor...
  16. S

Modem internet kopma sorunu

Abiler benim internetim sürekli kopuyor internet servisi sağlayıcıma sorduğumda sıkıntının bizde olduğunu söylüyor acaba bu sorun modemden kaynaklanabiliyormu? bu arada modem çok ısınıyor. modemimde normal türk telekom modemi
  17. S

Yanlış kargo adı problemi

Ben n11den bir kulaklık aldım n11 de yalnışlıkla adım değişik bir isim olmuş fakat gerçekte adım farklı nasıl olur sıkıntı falan çıkarmı?
  18. S

Satın alma konusu

Ben n11den bir ürün satın aldım n11de sipariş ettiğim ad değişik benim adım değişik bir sıkıntı falan olurmu?
  19. S

modem değiştirme

4 yıldır aynı modemi kullanıyorum çok ısınıyor ve internet sürekli kesiliyor internet sağlayıcımı aradığımda sizden kaynaklanıyor dediler modemde sıkıntı olabilirmi?
  20. S

Oyun içi donma

Lol oynarken pingimdenmi bilinmez birden ekran donuyor alt+tab,görev yöneticisi falan işe yaramıyor yardımcı olurmusunuz.
Top Bottom