Arama sonuçları: *

1. n3rl3s

Nargilenin cam şişesi nasıl bulurum

Beyler 2 yıl önce bir nargile almıştık nargilenin şişesi kırıldı buna uygun parçayı nasıl bulabilirim?
  2. n3rl3s

Sweatshirt önerisi kış için

Beyler parası abartı olmayıp güzel beğendiğiniz sweat'ler varsa atarsanız sevinirim malum kış ayına girdik yoksa perişan olcaz
  3. n3rl3s

shopier/insta nike,adidas ceket

selam beyler böyle adidas,nike,lacoste,columbia ceket alabilceğimiz shopier/insta siteleri varmı orjinaline malum ekonomiyle alamıyoruz <3
  4. n3rl3s

Halısaha ayakkabısı önerisi

1200TL
  5. n3rl3s

Halısaha ayakkabısı önerisi

Selam beyler çakma kaliteli halısaha ayakkabısı almak istiyorum bilenler link sallayabilirmi? Not: halısaha ayakkabısı, krampon değil.
  6. n3rl3s

500tl kulaklık önerisi

merhabalar yeni bir kulaklığa ihtiyacım var ve suanlik 500tllik bir butcem var bu fiyata en kullanisli kulakliklari atarsaniz sevinirim oyun için alacagim
  7. n3rl3s

Beyaz Gaming Monitör ÖNERİSİ

Merhabalar bildiğiniz beyaz gaming monitörler varsa önerir misiniz??
  8. n3rl3s

1500tl Mouse önerisi "kablosuz"

anlamadım
  9. n3rl3s

1500tl Mouse önerisi "kablosuz"

Merhablar kablosuz mouse alacağım f/p olsun kablosuz olsun
  10. n3rl3s

Yazıcı önerisi okul için

Merhabalar yazıcı almak istiyorum pek anlamıyorum ucuz ve kaliteli olursa iyi olur bütçem yok emin değilim.
  11. n3rl3s

Kulakiçi kulaklık önerisi

Merhabalar hazır okulların başlamasıyla birlikte kulak içi kulaklık almak istiyorum Bütçem 400tl şimdiden teşekkürler.
  12. n3rl3s

ryzen 5 4500 rx6600 beser mi ?

sanmam 5500 veya 5600 alsan daha iş yapar bence
  13. n3rl3s

FPS Drop, CPU sıcaklığı

Kasayı sürekli olarak temizle macunu yenile + bilgisayarı formatlarsan daha rahatlar çok boş dosya oluyor + virüs taraması yap
  14. n3rl3s

2 laptop arasında kaldım tavsiyelerini nelerdir?

Asus'u al bence
  15. n3rl3s

Minecraft düz alanda ev önerisi

onuda sen düşüncen kanks .d
  16. n3rl3s

Wifi adaptör mü daha çok yorar yoksa direkt kablo bağlantısı mı?

anladım ara kablosu yerine olma ihtimali var çünkü girişleri aynı tarz gördüğüm kadarı ile
  17. n3rl3s

Minecraft düz alanda ev önerisi

ha kanka ben bir düz alana bir şey yapıcam diye okudum ozmn beyaz sarayı yap önüne de pablo escobar
  18. n3rl3s

Realme 8 VS Oneplus Nord N10 5G

aralarında aman aman fark yok istedigini al ama oneplus 90hz oyun için iyi olur
  19. n3rl3s

Wifi adaptör mü daha çok yorar yoksa direkt kablo bağlantısı mı?

hocam ara kablosu yeri falan bilmiyorumda bu şekildeyse takabilirsin .d ama altında ethernet yazmayabilir
  20. n3rl3s

Öneri Rehber - Laptop Şarjda Mı Kullanılır Yoksa Pilde Mi?

Hocam çok güzel açıklamışsınız elinize sağlık bilmeyenlere yardımcı oldunuz.
Top Bottom