Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Monster Pusat Clutch İyi Midir?

ben kullanıyorum https://www.monsternotebook.com.tr/gamepad/pusat-clutch-gamepad-siyah/ bunu gayet memnunum ölü bölge muhabbeti de yok denecek kadar az
  2. M

Monster pusat kulaklık

peki ne kadar memnunsun ben her zaman kullanacağım bir şey almak istiyorum
  3. M

Monster pusat kulaklık

https://www.monsternotebook.com.tr/kulaklik/pusat-wave-anc-bluetooth-headset/ sizce nasıl bu kulaklık günlük yaşamda ve ara sıra valorantta kullanacağım
  4. M

Hem film hem ses kasacağım kulaklık 1500 bütçe

Arkadaşlar gündelik hayatta müzik dinlemeyi istiyorum 2-3 günde bir valo oynadığımda da ses kasayım o kadar kulaklık öneriniz var mı
  5. M

1000-15000 TL ARASI KULAKLIK

Arkadaşlar her zaman oyun oynayan biri değilim. Rampage comfort kullanıyordum şu anki fiyatı 700-1000 lira arası fakat mikrofonu bozulmaya başladı. Yeni kulaklık arıyorum. corsair void elite rgb 7.1 öneriyorlar sizden de yardım almak istedim. Önerileriniz nelerdir
  6. M

HDMI İLE 2 OYUN AÇIP 2 OYUN AÇMIYOR

Arkadaşlar ben normalde 4 adet oyun oynuyorum lol valo cs ve rocket leauge elimde de 75 hz monitör var bunu kullanmak için dönüştürücü aldım ilk başta rocket leaugeyi açmadı input not supported diye hata verdi lol valo ve cs de sıkıntısız açıyordu sonra lole girmek istediğim zaman aynı hatayı...
  7. M

TABLET ÖNERİSİ LÜTFEN

Arkadaşlar üniversitede kullanacağım pdf dosyaları açıp üzerinde işlem yapacağım notlar alacağım YouTube da video izleyeceğim şarjı uzun giden tablet arıyorum bütçe max 3-3.5 bin 3
  8. M

Rocket Leauge için gamepad önerileri

arkadaşlar rocket leauge oynuyorum max günde 1-2 saat öyle pek fazla da değil 100 lira civarı güzel kullanışlı gamepad önerilerinize açığım
  9. M

A52 şarj sıkıntısı çok şaşırtıcı

bu normal arkadaşım da aldı SE 2020 aynı anda aldık benimki daha fazla şarj süresi veriyor için rahat olsun :D 1625594249 batarya eskimesi oyunla alakalı olarak söyledim yanlış mı yazdım bilmiyorum ama önceki telefonumda çok oyun oynadım şarjda da oynadım bunda onu yapmak istemiyorum o yüzden...
  10. M

teşekkür ederim 1625592049 akıllı bilekliğim ile bağlantısı o ama
  11. M

yeni aldım evet 1 hafta olmadı 1625591676 mobil oyundan bahsettim farkındaysan :) ilk baştan okursan sevinirim
  12. M

50000TL Araba Önerisi

bana kalırsa 2 araba da olmasın çünkü peugeot ların motorları sıkıntılı diye biliyorum ynalış olmasın hep bir sıkıntı çıkarıyor kime sorsam eski peugeotlardan uzak dur der yeni nesilde yok ama eski nasıl citroene gelecek olursak dizel olan bir araba 300 bine yaslamış bi arbaa tamamen kumar olur...
  13. M

adamlar oyun oynuyor çok farklı şeyler yapıyor şarjı 7-8 saat giderken ben instagrama giriyorum video falan izliyorum buna rağmen 5.30-6 saat ekran süresi alıyorum 1625591202 çok kullanmıyorum ki oyun bile yüklemedim reis düşün sırf batarya hemen eskimesin diye wifi bluetooth hep açık...
  14. M

youtube da izlediğim videolarda ortalama bazı videolarda 7.30 vs oluyordu aldım ama 5.30 gösteriyor
  15. M

Arkadaşlar a52 aldım ekran süresi ortalama 8-9 saat gösteriyordu ama elime geldi ortalama 5-6 saat veriyor normal mi sizce
  16. M

A52 ısınma sorunu var yardımcı olur musunuz yeni aldım

teşekkür ederim 1625336901 teşekkür ederim 1625336932 ne zaman aldınız ben alalı 3 gün oldu ortalama görüntülü konuşurken ısındı ama bende 1-1.5 saat konuştum onun da etkisi var 1625336968 görüntülü konuşuruken yaptı sadece 1-1.5 saat kadar konuştum 6 sene sonra telefon aldığım için biraz...
  17. M

A52 Arka kapak sorunu

teşekkürler
  18. M

A52 ısınma sorunu var yardımcı olur musunuz yeni aldım

arkadaşlar telefonu alalı 3-5 gün olmadı SD720G var içinde telefonun fakat görüntülü konuşurken özellikle telefon baya ısınıyor diyarbakırda yaşıyorum belki onun da etkisi olabilir bu soru işareti oluşturdu kafamda rica etsem bu konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi
  19. M

A52 Arka kapak sorunu

denedim baktım fakat bulamadım bugün avm ye gittim teknosa vatan media markt vs gittim bütün a52 ler böyle sizce ne yapmalıyım 1625334614 sizce bu problem yaratır mı kamerası çok güzel telefonun 1625334635 diğer a52 lerle karşılaştırdım aynı şekilde oluyor sizce yine de iade mi etmeliyim
Top Bottom