Arama sonuçları: *

• Users: Aizen
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Aizen

4500 TL 2.el pc toplama

Arkadaşlar 2.el valorant oynatacak bir sistem toplama şansınız var mı 2.el piyasasından baya bir uzağım.
  2. Aizen

5300 Telefon önerisi ?

5300 TL 2.el olur fark etmez telefon önerisi yapar mısınız ?
  3. Aizen

Hd 6790 1gb Vs Gt 730 2gb

Sizce hangi kart daha iyi arkadaşlar ?
  4. Aizen

Hd 5570 Valorant oynatır mı

Arkadaşlar geçici olarak kullanmam gerekiyor bu ekran kartını sizce valorant ta 60 fps alabilir miyim? Ryzen 5 2600 Hd 5570 2x8 3000 mhz ram Arkadaşlar 60 fps oynyabilir miyim ?
  5. Aizen

İphone Se Alınır mı ?

Arkadaşlar İphone se alınır mı ? İphone 11 işlemcisi var fakat bilemedim uygun gibi geldi galiba batarya sıkıntıymış ama genellikle müzik dinleyen ve az da olsa instagram da takılan biriyim sorun yapar mı batarya gerekirse powerbank falan taşırım ?
  6. Aizen

Bu kulaklık çakma mı?

Arkadaşlar t5 aldım ama gelen kutu çok farklı bir şey çakma mı?
  7. Aizen

Öneri Bluetooth Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar kulaklık önerme şansınız varsa iyi olur bütçem 130 TL civarı.
  8. Aizen

Öneri Bu linkteki kulaklık çakma mı?

https://m.n11.com/urun/qcy-t5-bluetooth-50-kulak-ici-kulaklik-1604951?magaza=essbilisim Arkadaşlar burdan bu model kulaklığı alıcam ama çakma olma ihtimali var mı?
  9. Aizen

Hangi ram uyumlu olur ?

Arkadaşlar bu ddr4 anakart max 2133 mhz destekliyor arkadaşıma hangi rami önersem bilemedim uyumlu bir ram önerme şansınız var mı ...
  10. Aizen

6000 6500 TL telefon önerisi

Arkadaşlar Apple düşünüyorum ama hangi modeli seçsem kararsız kaldım ne önerirsiniz ?
  11. Aizen

Arkadaşlar şehirler arası otobüs hakkında bilgisi olan var mı ?

Arkadaşlar 17 yaşındayım ve kız arkadaşım başka şehirde şuan bana biri bilgi verebilir mi yani mesela kamilkoçtan bilet aldım otogara onlar mı götürüyor beni ve 17 yaşındayım bilet alırsam sorun çıkar mı ? Haftaya gitmem şart bekliyor 1 günlüğüne gidip akşam döneceğim ama akşam döndükten sonra...
  12. Aizen

83 TL Anakart alacak arkadaşlar varsa şanslarını denesin ! (Msi B450M-A PRO MAX)

https://www.n11.com/urun/msi-b450m-a-pro-max-amd-b450-4133-mhz-oc-ddr4-soket-am4-matx-anakart-1456749?magaza=dijitalstore&gclsrc=aw.ds&gclid=CjwKCAjwtdeFBhBAEiwAKOIy55GKE5PFtUoI8tsJkhFP4YmiAu04zkzEreaNZCWXch_pb6veKPHGYBoCPiYQAvD_BwE Arkadaşlar 83 TL gözüküyor ve önüme şans eseri çıktı.
  13. Aizen

Bios eski sürüm dönme

Arkadaşlar ezdebug Led sorunu yaşıyorum yeni sürüm ile eski sürüme dönmek için normal kurulum yeterli mi?
  14. Aizen

VALORANT hesap paylaşımından ban yenir mi ?

Arkadaşlar arkadaşımla arada hesaplarımızı değiştiriyoruz skinleri denemek için derecesiz maç atıyoruz aynı şehirde yaşıyoruz sorun olur mu ?
  15. Aizen

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelir?

Arkadaşlar ben 5 gün sonra falan gelir diye düşünüyorum siz ?
  16. Aizen

En ucuz VP nereden alınır ?

Arkadaşlar dijipin sitesini kullanıyordum fakat daha ucuz vp satılan siteler gördüm siz nerden alıyorsunuz ?
  17. Aizen

VALORANT hangi bıçağı almalıyım ?

Arkadaşlar Phantoma delipop Vandala da yağmacı aldım ilk sorum şu sizce phantom skini iyi mi ? 2. sorum ise hangi bıçağı tercih etmeliyim aklımda yağmacı var ?
  18. Aizen

Bu işlemi tamamlamak için bellek yok hatası ?

Arkadaşlar arkada VALORANT açınca bu hatayı veriyor 16gb ram kullanıyorum ve ilk defa böyle bir şey ile karşılaşıyorum görev yöneticisine giridiğim zaman ikonlar simsiyah oluyor ne olduğunu bilen bir arkadaş var mı ? Painte girdiğim zaman hata veriyor bu işlemi tamamlamak için yeteri kadar...
  19. Aizen

PS4 Yaz indirimleri ne zaman olur ?

Arkadaşlar tahminen ne zaman başlar yaz indirimleri genellikle Fifa nın son serisi her zaman görebileceği en düşük fiyatı görüyor sizce ne zaman başlar ?
  20. Aizen

Ekran kartı üzeriden yayın vermek

Arkadaşlar merhaba 720p60fps yayın yapacağım ve amd ekran kartı kullanıyorum rx570 ve r5 2600 kullanmaktayım işlemci üzerinden mi yapayım yoksa ekran kartı üzerinden mi valorant yayını yapacağım ve bunlardan hangisi ekran kartı hangisi işlemci tam anlayamadım. x264 ve h264 avc encoder var ?
Top Bottom