Arama sonuçları: *

1. I

Süleyman Soylu İstifa Etti

Çok yazık olcak ADAM GİBİ ADAM gitti. Tek guvenilecek adam gibi adam
  2. I

1660S'li YAYIN VE OYUN İÇİN BU PC ALINIR MI ?

Sistem iyi olmuş yalnız bende ssd den alcaktim ama belli bi sureden sonra isinıyor dıyorlar ssd ıcın butçenı asmıcaksa Samsun al derim. Oburluk
  3. I

Youtube - Twitch - Oyun Bilgisayarı

https://www.incehesap.com/uber-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-44570/ Böyle sistem alıp ekleme ve duzenleme yapa bilirsin kardeşim galiba bütçe 8 k fiyat 5100 kalanlada ekıpmanlarini ala bilrsin
  4. I

Youtube - Twitch - Oyun Bilgisayarı

Bütçe belli ederseniz iyi yardimci oluruz kardeşim hazir sistemler var incehesap sa onlara da baka bilirsin
  5. I

Dikey Ekran Kartı Destekli Kasa Önerir Misiniz?

RGB LI DEMİŞTİM ?
  6. I

Dikey Ekran Kartı Destekli Kasa Önerir Misiniz?

İlk başka herkesin kandili mübarek olsun. Arkadaşlar ekran kartımı dikey kullanmak istiyorum. Ekran kartı MSI GeForce RTX2070 Super Gaming Trio arkadaşlar bugun için RGB LI kasa ısıtıyorum bütçe 750
  7. I

Vatan neden bu kadar pahalııı

Sinerji de suan diğer sitelere gore daha uygun
  8. I

Yeni aldığım bilgisayarı montajladim.

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan kaza bela gelmeden kullanmayı nasıp etsın allahım
  9. I

vatan computer %18 KDV İndirimi başlamıştır.

Oyle deme en az 160 tl fark var 2070 ti super msi 5300 tl 5100 tl inmiş?
  10. I

vatan computer %18 KDV İndirimi başlamıştır.

Bilginize.
  11. I

Superbox neden kotu?

Ona nasil bakicam ?
  12. I

Superbox neden kotu?

Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet Limitsiz 10 Mbps'ye Kadar 159,90 TL Olanı alcam Turkcell telefon guzel cekiyormus ama bu orda cekermi istedigim hizi alabilirmyim ?
  13. I

Superbox neden kotu?

Adapazarı geyve tepecikler de alt yapı ıyı degilmiş. superbox alirsam orda kullana bilirmiyim arkadaşlar? orda oturan varya bilgi verirse iyi olur?
  14. I

Ev interneti öneri

Nerde otuyorsun. Cook bu kotuu ya
  15. I

Max 10.900 TL ye her şey dahil Sistem toplama

Steelseries bu tarz markaya para vercene gamapower urunlerine bak derim hem uygun hemde kaliteli urunler
  16. I

Sistem nasıl arkadaşlar?

https://m.trendyol.com/corsair/rm750-80-gold-750-watt-cp-9020195-eu-full-moduler-guc-kaynagi-p-35236176?gclid=EAIaIQobChMI46qv2qCx6AIVFuDtCh03xQ-QEAQYAiABEgIHgfD_BwE&boutiqueId=411304&merchantId=107311
  17. I

Sistem nasıl arkadaşlar?

Ne alcam ardaşlar bütçe 750 800 tl
  18. I

Sistem nasıl arkadaşlar?

Bende 750 istiyorum
Top Bottom