Arama sonuçları: *

• Users: Hira
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Hira

Eski model işlemci performans sıralaması

Merhaba eski model 3 adet işlemcim var. 1- Intel Core 2 Duo U7600 2- Intel Core 2 Duo T2330 3- Amd Athlon X2 E-350 Bu işlemcileri performans olarak sıralarsak 1. 2. ve 3. hagisi olur? İşlemcilerin bir hayli eski olduğunun farkındayım. İlgileneceğim cevaplar performans sıralaması üzerine...
  2. Hira

Visual studio code hızlandırmak

Merhaba, donanımı düşük laptop ta vscode çalıştırıyorum. 1.2 ghz işlemci, 2 gb ram ve hdd. Doğal olarak çok fazla kasmalar anlık donmalar yaşıyorum buda çalışırken beni fazlası ile yoruyor. Vsc de gereksiz şeyleri kapatarak hızlandırmak mümkün mü? Mesela Live Code Analysis diye bir eklenti var...
  3. Hira

DDR3 ram marka/model tercihi

Selam arkadaşlar.. Laptop için ddr3 ram alacağım Corsair Vengeance serimi tavsiye edersiniz Kingston Hyper Impact mı nedenleri ile birlikte söylerseniz çok sevinirim.
  4. Hira

Laptop desteklediği işlemciler?

Merhaba, bilgisayarımın anakartı hangi işlemcileri destekliyor nasıl öğrenebilirim arkadaşlar? Cihazım HP Elitebook 2170p kullandığı işlemci i5-3427U anakart ile tümleşik. Ama bana desteklediği işlemcilerin bilgisi lazım. Anakart modelim HP 1815;
  5. Hira

DDR3 1600 mhz ram seçimi

Corsair Vengeance 1600MHz DDR3 CL9 Kingston HyperX Impact Black 1600MHz DDR3 CL9 Siz olsanız laptop için hangisini tavsiye ederiniz arkadaşlar? Fiyatları hemen hemen aynı. Corsair açılmamış kutulu ikinci elden, Kingston hb. den sıfır.
  6. Hira

Corsair Vengeance tavsiye edermisiniz

Merhaba, aşağıdaki ramler hakkında yorumlarınızı merak ediyorum arkadaşlar. Laptop ım 3. nesil i5 işlemciye sahip üzerinde 4 gb. DDR3 1333 mhz Hynix ram bulunmakta ama 1600 mhz destekliyor. Daha uygun fiyata aynı kapasite ramlerde var ama bir arkadaşım özellikle vengeance seriyi met etti çok...
Top Bottom