Arama sonuçları: *

• Users: chary
  • Order by date
  1. chary

Yaklaşan Steam bahar indirimlerinde alınabilir oyun önerisi

Enshrouded almayı düşünüyorum ama bahar indirimlerinde enshrouded, Palworld gibi şaşırtacak daha iyi bir oyun çıkar mı ya da indirime girer mi? Sizin onun yerine şunu al diyeceğiniz oyun var mı?
  2. chary

HANGİ İNTERNET SAĞLAYICISINA GEÇMELİYİM

Her firmanın bulunduğun konumdaki altyapısını araştır ona göre al ama türknetin bulunduğun konuma altyapısı varsa öncelik onu öneririm.
  3. chary

Lütfen yardım edin valorant oynayamıyorum

Monitörünün küçüklüğü ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Önceden açabiliyormuydun oyunu? Sistemin oyun için yeterli mi veya hata kodu almadan kapandığına emin misin ?
  4. chary

Klavye tuşlarında sıkıntı

Yeniyse kronik problem olan model olabilir veya eskiyse arızalanmış olabilir.
  5. chary

Ssdnin yanındaki sayılar ne anlama geliyor?

Birisi okuma hızı birisi yazma hızı yüksek olması tabi ki daha iyi yapıyor.
  6. chary

AMD sistemi uyumlu çalışır mı?

Evet uyumlu sistem, hayırlı olsun.
  7. chary

Fanlarım çok hızlı dönüyor

Default ayarlara dön.
  8. chary

Aygıt Yöneticisi Ekran Kartı Durduruldu

AMD Cleanup Utilty ile driverı tamamen silin ardından AMD'nin sitesinden güncel driverı indirin.
  9. chary

Monitör alıcam hangisi sizce

144 HZ, genel hikayeli ve online oyun oyuncusu için yeterlidir. Sistemin 4K yı her oyun için rahat kaldırsaydı onu önerirdim fakat bu durumda 2K 240 HZ alın.
  10. chary

İşlemci Ekran Kartı Sorum

R5 5600 ve 4060 lı bir sistem alın. 4060 almanız ileri vadede özellikleri bakımından yararınıza olacaktır, 3060 önermiyorum.
  11. chary

Ps5 mi almalıyım yoksa xbox s mi?

O ekran kartından daha düşük sistemlerde bile MAX ayarda 100 FPS üstü görüp oynanıyor problem sizde olabilir mi ?
  12. chary

Performans olarak Xbox Series X daha iyi ama exclusive konusunda zayıf kalıyor PS için exclusive oyunları merkez alın eğer sizin için önemliyse PS5, değilse performans konusunda Series X daha iyi. 1707656698 İki konsolunda fiyatına bakıp bir PC satın aldığınız da FIFA gibi bir oyun...
  13. chary

Eğer PS oyunlarına çok ilginiz yok veya 2 yıl sonra da oynarım diyorsanız ikiside değil PC öneririm. Xbox oyunları zaten PC geliyor son zamanlarda PS gelmeleri bile konuşuluyorken XBOX almak mantıklı değil konsol alacaksanız PS5 daha mantıklıdır.
  14. chary

Çözüldü✓ 165 HZ monitör 60 HZde takılı kaldı

Ekran kartı driverını kurdunuz mu ?
  15. chary

Call of duty modern warfare 2019 alınır mı

3-4 saat hikaye sunan bir oyuna şahsen bu fiyatı vermem değmez.
  16. chary

Yeni pcde Asus ekranında donma

Monitörü onboard veya başka bir ekran kartı ile deneyip onun çalıştığından emin olun. Eğer monitör düzgün çalışıyor sorun ekran kartında ise ürünü sıfır aldınız ve hemen böyle bir şey olduysa ben olsam yeni ürün talep ederdim.
  17. chary

Metin2 fare imleci parlak durma sorunu

Sağdaki olması gereken fakat oyun içerisinde soldaki gibi duruyor. Video vs. çekildiğinde sağdaki gibi ama oynarken imleç soldaki gibi parlak bunun çözümü nedir? Ekran kartı RX 6600.
  18. chary

Facebook Reels Veya Önerilen Reels Nasıl Kapatılır?

Facebook Reels seçeneğini veya önerilen Reels seçeneğini kapatabiliyor muyuz veya her hangi bir engel koyabiliyor muyuz?
  19. chary

Steam'de indirimdeyken kaçırılmaması gereken online oyunlar var mı?

Ready or not, The Forest, Sons Of The Forest, Outlast Trials
  20. chary

Steam Oyun Koleksiyoncusu kısmına her oyun eklenmiyor mu ?

The Quarry satın aldım profilde oyun koleksiyoncusu kısmına eklemek istedim fakat ismini yazınca çıkmıyor çözümü var mı?
Top Bottom