Arama sonuçları: *

• Users: chary
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. chary

Yaklaşan Steam bahar indirimlerinde alınabilir oyun önerisi

Enshrouded almayı düşünüyorum ama bahar indirimlerinde enshrouded, Palworld gibi şaşırtacak daha iyi bir oyun çıkar mı ya da indirime girer mi? Sizin onun yerine şunu al diyeceğiniz oyun var mı?
  2. chary

Metin2 fare imleci parlak durma sorunu

Sağdaki olması gereken fakat oyun içerisinde soldaki gibi duruyor. Video vs. çekildiğinde sağdaki gibi ama oynarken imleç soldaki gibi parlak bunun çözümü nedir? Ekran kartı RX 6600.
  3. chary

Facebook Reels Veya Önerilen Reels Nasıl Kapatılır?

Facebook Reels seçeneğini veya önerilen Reels seçeneğini kapatabiliyor muyuz veya her hangi bir engel koyabiliyor muyuz?
  4. chary

Steam Oyun Koleksiyoncusu kısmına her oyun eklenmiyor mu ?

The Quarry satın aldım profilde oyun koleksiyoncusu kısmına eklemek istedim fakat ismini yazınca çıkmıyor çözümü var mı?
  5. chary

The Quarry alınır mı?

Steam'de 141 TL'ye düşmüş. Beyond Two Souls'u bitirdim Detroit de var sizce, bu oyun fiyatına değer mi arkadaşlarla DC de yayın eşliğinde? Veya onun yerine şunu al dediğiniz başka boyun varmı ?
  6. chary

ASRock A320M-HDV r4.0 500 - 750 TL arası hangi M.2 alınır?

ASRock A320M-HDV r4.0 500 - 750 TL arası hangi M.2 alınır?
  7. chary

ASUS Dual Radeon RX 6600 vs Sapphire Radeon RX 6600 Pulse

Aralarında 100 TL fark var özellik olarak bir farkları yok değil mi. Sizce hangisini almak daha mantıklı...
  8. chary

L.A. Noire oynanır mı yoksa başka oyunmu alınır?

Steam'den 43 TL'ye aldım oyunu 1 saat gibi bir süre oynadım fakat çok akmadı gibi geldi ilerleyen süreçte alışır oynar mıyım yoksa oyunu iade edip A Plague Tale: Innocence veya CoD Black Ops 2 falan mı alayım oynayanların yorumu nedir?
  9. chary

30.000 TL'ye kadar Jeoloji mühendisi için laptop önerisi

ArcGIS Pro, envı, PCI geomatica gibi programlarda 300 500 katmanlı işlemler yapabilecek laptop önerir misiniz? Max 30 bin TL'ye kadar.
  10. chary

Yurt içi alınmış telefon hard reset sonrası imei gider mi?

Redmi Note 10 Pro kullanıyorum MIUI 13 den 12.5'a düşmek için yapacağım bunu imei mevzusu sıkıntı olurmu telefon yurt içi normal satın aldım.
  11. chary

Redmi Note 10 Pro için MIUI 13 güncellemesi nasıldır?

Telefonu alalı 1 hafta oldu geldiği gibi alışkanlık üzere her şeyi güncelledim. Geldiğinde MIUI sürümü 12.5'du güncelleme olduğundan dolayı 13.0.15 sürümüne yükselttim. Kullanım ve arayüz olarak hiçbir sıkıntı yok tek rahatsız olduğum şarjı biraz hızlı gidiyor gibi geldi bana (önceki kullandığım...
  12. chary

Steam oyun koleksiyoncusu vitrini nasıl geliştirilir?

Steam puan mağazasından gerekli olan 6.000 puanlık yükseltmeyi aldım fakat hala 4 oyun koyabiliyorum, bunu nasıl 12 oyuna çıkartıyoruz? Sanırım kod falan yazıyormuşuz, bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  13. chary

RDR 2'de kaç fps alırım ?

Ryzen 5 2400G+16 GB RAM(2x8)+720p APU sistemim var. RDR 2'de kaç FPS alırım veya alacağım FPS ile oynayacağım ayarlarda RDR gibi bir oyun oynamaya değer mi?
  14. chary

SteelSeries Rival 3 alınır mı?

CS:GO, LoL tarzı oyunlar oynuyorum görünüşü sade olduğundan beğendim Logitech G102'den geçiş yapmayı düşünüyorum belli bir kronik sorunu olan veya ileride sıkıntı yapacak bir fare midir önerileriniz nedir?
  15. chary

AC Odyssey türkçe yama oyun çökme sorunu

Oyun Steam orijinal versiyonudur daha 2 gün önce oynuyordum format attım tekrar yükledim aynı şekil Türkçe yamayı kuruyorum oyuna giriş yaparken oyun çöktü diyor ve açılmıyor oyun İngilizce dildeyken böyle olmuyor silip yükledim fakat sorun yine aynı ne yapmalıyım?
  16. chary

Youtubede virüsten silinen videoları geri nasıl getirebilirim

Bilgisayarıma virüs bulaşmışken tüm youtube videolarım silindi geri nasıl getirebilirim veya youtube ile nasıl iletişime geçerim?
  17. chary

Bu sisteme 2K monitör alınır mı ?

Ryzen 5 5600X - RX 6600 - 16 GB (2x8) RAM özelliğinde bir sisteme sahibim. Hikayeli oyun olarak RDR2, GTA 5, CoD, BF, Forza Horizon 5 gibi oyunları ultrada oynayacağım. Şu an 21.5 inç 60Hz 1920x1080 monitör kullanmaktayım, 27 inç 170 Hz 2K çözünürlüğünde bir monitör alacağım (monitör: ASUS TUF...
  18. chary

102 Ekran televizyon önerisi

önerilere açığım bütçe 102 ekran fiyatları içerisinde
  19. chary

Forza 5 menülerde donma sorunu

Ryzen 5 5600x - rx6600 - 16gb ram 2x8 özellikte pc var extreme ayarlarda 100 fps oyun içi donmadan oynanabiliyo fakat menüde yada araç modifiyesinde oyun donuyor nasıl çözebiliriz ?
  20. chary

Bu sisteme 2k monitör olurmu

Ryzen 5 5600x RX 6600 Corsaır 2x8 16 GB RAM özelliklere sahip pc var rdr 2 cs vs. Oyunları oynayabilirmiyim ultrada
Top Bottom