Arama sonuçları: *

1. P

Yardım Ekran kartı Watt değeri

aynı sorun bende de var RTX 3060 90w var ama oyunlarda 65Watı geçmiyor Çözüm buldun mu?
  2. P

Yardım Lenovo Ideapad Gaming 3 Açılmıyor

hepsiburada üzerinden aldım oraya mı başvurayım yoksa lenovoya mı?
  3. P

Yardım Lenovo Ideapad Gaming 3 Açılmıyor

Geçen gün Donanım Arşivinin hikayesinde paylaştığı laptopu aldım (Lenovo Ideapad Gaming 3) Bilgisayar elime ulaştı şarjını doldurdum kurulumu yapacaktım ama laptop açılmadı Yani bildiğiniz açılmadı sesi bile çıkmadı hiçbir hareket yok Nova tuşuyla açmayı denedim yine açılmadı kurulumu yapamadım...
  4. P

Yardım Dell G5 SE 5505 Aşırı Isınma Sorunu ve Düşük SSD

Tamamdır sağolun lenovo idepad 3'te 4GB vram var vramin yetmediği oyunlarda kasma yapabilir yalnız karşıma bu video çıktı Eğer bu tür sorunla karşılaşırsam ne yapıcam? Eğer laptopun fps ve sıcaklık değeri bu videodaki gibiyse güzel gibi duruyor.
  5. P

Lenovo İdeapad Gaming 3 Kullanan Var Mı?

merhabalar ben de bu bilgisayardan almayı düşünüyorum. Acaba pcde ısınma sorunu var mı Sıcaklık ve fps değerleri videoda gösterildiği gibi mi?
  6. P

Anladım hocam sağolun ram olarak ne alayım ve laptopu iade ederken herhangi bir komisyon kesme olayı yok değil mi Ürünü hepsiburada üzerinden aldım
  7. P

Ben de iade etmeyi düşünüyordum. Önerdiğiniz marka/model var mı? 1647087222 Bu sıcaklık değerlinde oynamaya devam etsem ne olur hocam Bazılarında bir şey olmuyomuş. ve ryzen controller gibi yazılımlardan cpunun watt değerini düşürsem sıcaklık-fps dengesini kurabilir miyim
  8. P

Bu laptopu geçen hafta aldım. Donanım Arşivi'nin paylaştığı linkten aldım. 1 haftadan beri çeşitli oyunlarda test yaptım. Bilgisayarın performansı güzel ama çok ısınıyor. Herhangi bir oyuna girdiğimde işlemci sıcaklığı 92 dereceyi buluyor Ekran kartı sıcaklığı da 87-88'e kadar çıkıyor Bu...
  9. P

Jbl t500bt cızırtı sorunu

çok rahatsız edici mi peki?
  10. P

1650 super için en iyi işlemci

R5 3600
  11. P

Bu sisteme bu para değer mi

Oynayacağın oyunları medium da oynayabilirsin de ben tercih etmezdim bu sistemi şahsen
  12. P

Recep Baltaş vs Abdullah Hacıgül

Bence Abdullah abi haklı
  13. P

Yenileme hızı 60hz olan anakartla en fazla 60hz mi alırım

Ben hala sorunun cevabını anlamadım 144 mü görürüz 60 mı anlatır mısın?
  14. P

OEM RX460 1080P OYUN

Aynen
Top Bottom