Arama sonuçları: *

1. U

S22 ULTRA Server kaydı sonrası

S22 Ultra telefonuma yurtdışından aldığımdan ötürü Server kaydı yaparak bozulan eski redmi telefonumun imesini girdim yani bilmediğimden güvendiğim telefoncuda hallettim. S22 ye yeni işletim sistemi güncellemeleri geldiğini duyarak yazılımı kontrol et dediğimde servise ulaşılamıyor hatası aldım...
  2. U

Gta 5 araba mod arayışı

Gta 5 de redux mode kurdum. lisanslı araba modu arıyorum onunla birlikte hikaye modunu tekrardan bitirmek istiyorum. build 3095 sürümü için ben bulamadım. bildiğiniz lisanslı araba modu var mıdır acaba
  3. U

Bu laptobun piyasa ederi nedir

Herkese merhaba arkadaşlar. Work and Travel programımda amerikadan aldığım canımdan çok sevdiğim laptobumu evlilik nedenleriyle satmak zorundayım. Bunun için kendimi gerçekten çok üzgün hissediyorum. Laptop lenovo legion 5i Pro 2023 modeli Özelliklerş aşağıda belirtiyorum. Yardımcı arkadaşlara...
  4. U

Çözüldü✓ RX 580 vs 6500XT Hangisi alınır?

Herkese merhaba arkadaşlar. Pc alacağım bu iki ekran kartı arasında kaldım. Youtubede oyun testlerini izlediğimde anlam veremedim. Bir kanalda cyberpunk 580'de daha iyi fps verirken başka bir kanalda 6500xt daha iyi performans veriyor. 6500xt daha güncel olduğu için daha mantıklı geliyor ama...
  5. U

150-200TL arası ses bombası

Merhaba arkadaşlar birine hediye almayı düşünüyorum bu fiyat aralığında en iyisi hangisi sizce
  6. U

Anormal İşlemci Sıcaklığı

Msi gp72 6QE kullanıyorum. 2 Ay önce 2. el olarak aldım. Aldığımda ısı değerlerine bakmamıştım. İçini açıp bakımını yapmak istedim. Kalitesiz olduğunu düşündüğüm bir macun vardı elimde. Gerekli temizlemeleri yaptım macunu sürdüm vidaları yeterli seviyede sıktım. Oda sıcaklığı kazak giydirmeyi...
  7. U

Pin kullanılamıyor hatası. Ac

Merhabalar iyi akşamlar herkese. Eski bir laptopda hızlandırmak için msconfig'e girip hizmetlerden hizmetleri kapattım. Bunun sonucunda yeniden başlattığımda hotmail ile sekronize oturumum pin kullanımına ulaşılamıyor hatası alıyorum. Anladığım kadarıyla. Pin hizmetini kapattım ve...
  8. U

Msi gp72 6qe Laptop fan sesi

Herkese merhabalar. Msi gp72 6qe modelini kullanıyorum fandan sesler gelmeye başladı. İçini açtım ve fana temas eden bir şey olmadığı kanatine vardım. inanılmaz rahatsız edici bir sesi var ve masayı titretiyor laptop ile brilikte. Fan ucuz olsa da evde yaşayan bir öğrenciyim bazen 50 TL bile...
  9. U

wifi kart ile harici wifi kartı aynı sonuç veriyor

Herkese merhaba, arkadaşlar biraz teknik soru soracağım. Wifi kartım arızalı olduğunu düşünerek harici usb çıkışlı wifi kart aldım ve çok ufak fark oldu değmedi aldığıma. Ama kablolu bağlandığımda tam performans kullanıyorum interneti. Acaba harici de taksam wifi olarak anakarta takılı kartın...
  10. U

windows 8 vs windows 10

Herkese merhaba arkadaşlar, 8 sene önce i7 4.nesil laptop almıştım ram ve ssd takarak bugünlere kadar gayet iyi çalışıyordu fakat fps oyunlarında fps değerlerim git gide düşmeye başladı. Başlarda laptop win 8 ile gelmişti ve win 10 çıkmasıyla birlikte win 10a geçtim şuanda problemler oluşturmaya...
  11. U

Harici hddyi laptobun içine usb porttan verilebilinir mi?

Hepinize merhaba arkadaşlar, dizüstü bilgisayarım 8 senelik, i7 4. nesil ve 16 gb yükseltilmiş ram mevcut ekran kartını malesef hatırlayamıyorum ama modeli lenovo g510. Ben sata ssd alarak bilgisayarı hızlandırmak istemiştim. Hddyi de cd sürücü bölümüne bir yuva alıp oraya takmayı düşündüm...
  12. U

Oyuncu Laptobuna hdd taktım fakat oyunlarda drop yiyorum

Merhabalar Arkadaşlar ASUS TUF GAMİNG A15 oyunlu laptobuna 5400rpm hızında hdd taktım fakat rdr2 gibi büyük açık dünya oyunlarında drop yiyorum. İşin garip yanı şurası hdd case alıp 3.0 dan bağladığımda böyle bir problem yaşamıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim
  13. U

Windows 2004 sürümü guncellemeyin

Aşırı komik saçmalıklar nedense hep beni bulur. Guncellemeleri kapatma taraftariyim çünkü ogrenciligimden ötürü bazi yuksek meblali uygulamaları korsan kullaniyorum ve güncelleme de bu crackleri bozuyor.Lakin windows mutlaka guncellemen lazim bak bilgisayarin riskli diyerek zorunlu bir şekilde...
  14. U

1 günüm var bozuk windowsum yüzünden biosum kitlendi yardım lütfen

Merhaba Arkadaşlar,öncelikle windowsu guncellemem ile başladı sorunum win 10 2004 sürümüne yükselttim ve bazı programlarimda sıkıntılar meydana geldi bende bir önceki sürüme geri döndür dedim ve windowsum sürekli mavi ekran vermeye başladı çok sık kapanip açılıyordu.dedim mecbur artik...
Top Bottom