Arama sonuçları: *

• Users: ByClskn
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ByClskn

Xiaomi Mi pro 2 hız yazılımı

Merhaba xiaomi mi pro 2 kullanıcısıyım yokuşlarda çok tıkanıyor bu yüzden yazılım atmak istiyorum önerenildiğiniz hız yazılımı var mıdır?
  2. ByClskn

Yardım Sıvı soğutucudan gelen tıkırtı

İlk başta hiçbir sıkıntısı yoktu sonradan böyle tıkırtı sesi gelmeye başladı bunu nasıl çözebilirim Model: Corsair Hydro H45 tek fanli
  3. ByClskn

Forza Horizon 5 oyundan atma sorunu

selamlar forza horizon 5 yükledim başlangıçta hiçbir sıkıntı olmuyor fakat 1. görevin animasyonunda oyundan atıyor ne yapmalıyım herhangi bir virüs programı kullanmıyorum
  4. ByClskn

Turknete geçmelimiyim

ben tt 24mbs kullanıyorum az önce baktım bizim sokağa altyapı gelmiş 50mbs 8upload veriyor sizce geçmelimiyim kullanan kişiler varsa bilgi verebilirmi iyi mi? kötümü
  5. ByClskn

Çözüldü✓ Gigabyte z490 anakart tpm 2.0 nasıl acilir

Win 11 kurmak için tpm 2.0i klacmam lazım ama nasıl açılacağını bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim anakart gigabyte z490
  6. ByClskn

Gigabyte rtx 3070 8gb eagle lhr mi

Bende gigabyte rtx 3070 8gb eagle modeli var ve lhr nasıl anlaşılıyor bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  7. ByClskn

Xprime OMEGA oyuncu koltuğu iyi mi?

Arkadaşlar bugün Xprime OMEGA kumaş oyuncu koltuğunu aldım indirimde 1300 TL ye kullanan varmı rahatmi diye merak ettim sıkıntı çıkarırmı sornadan
  8. ByClskn

Yardım 2021 motor geç plaka çıkarma cezası

Merhaba Mondial ucg110 2019 model bir motorum var köyde kullanmak için aldım plaka çıkarmadım ve şuan çıkarmak istesem ne kadar cezası olur yardımcı olursanız sevinirim
  9. ByClskn

Öneri Num pad i olmayan klavye önerisi

Merhaba ben uygun fiyatlı num pad i olmayan klavye almak istiyorum önerdiğiniz bir klavye varmı uygun fiyatlı 1616964767 Eklemeyi unuttum bide mekanik olursa daha güzel olur
  10. ByClskn

Yardım İşlemcim 99 derecede çalışıyor

Öncelikle merhaba sistemi 5 ay önce aldım itopyadan intel i7100700 işlemci rtx3070 var fakat işlemcim pc yi ilk açtığımda 99 bazense 97 dereceyi görüyor neden bilen varsa yardımcı olursa sevinrim (corsair hydro h45 sıvı soğtucu var) .
  11. ByClskn

İşlemci neden 99 derecede çalışıyor

Öncelikle merhaba aşağıdaki gibi bir sistemim var ama işlemci 97 bazense 99 derecede çalışıyor neden yardımcı olursanız sevinirim bilgisayar 2.5 aylık
  12. ByClskn

İşlemci OC nasıl yapılır

Öncelikle merhaba intel i7 10700 2.9Ghz işlemcim var ve oc yapmak istiyorum nasıl yapılır yaparsam zararı varmıdır? Corsair Hydro H45 sıvı soğtucu var
  13. ByClskn

r7 3700x rtx 3070 darboğaz yaparmı

ben toplama bir sistem alacağımda size bir şey soracağım. ryzen 7 3700x , rtx 3070 ve 32 gb ram darboğaz yaparmı? ve yayın açıp oyun oynamak istiyorum yapabilirmiyim teşekkürler 1080p veya 2k da
Top Bottom