Arama sonuçları: *

1. E

1000TL M2 SSD Önerisi

Banada lazım kaliteli f/p canavarı bi m2 ssd 1300tlye kadar butcem var bulamadım guzel bi tane.
  2. E

Vodafone Redbox Bağlatamıyorum.

Konu mesajının en altında yazdım findeks veya indeks sorunlu dediler hem zaten türkcell çekmiyor güzel h+ 4 diş çekiyor
  3. E

5700XT vs RTX 2060 hangisinde daha çok fps alırım

Xigmatek istanbulun içindeki psu nasıldır reis sistem alıcam vatandan hazır evimin 2 adım yanında diye ama yinede bir sorayım dedim.
  4. E

İkametgaha bakmıyorlar değil mi kendi üstümüze alıcaz ama adres farklı yanlış anlamadıysam? 1605527852 Tamam bakalım nolacak yarın sabahtan yapıcam başvuru.
  5. E

Amcamlara ve halamların üstüne alıcaz bakalım olacak mı
  6. E

Eylül ayında yapmaya başladık şuan 50. Başvurumuz falan artık aramaya bile tenezzül etmiyorlar müşteri mi beğenmiyorlar anlamıyorum. 1605527731 Olursa öyle yapalım ya cidden artık bıkmış durumdayım deniyeceğim söylediklerini.
  7. E

Vodafone redbox nasıldır

Reis benim hızım 40 50 ama şebeke çekmiyor diyorlar aylık 200tl ödemeyede razıyız ama olmuyor ya cidden artık bıktım
  8. E

VODAFONE RedBox KULLANAN VAR MI?

Benim vodafone hattaki speedtest sonuçlarım dosyadaki gibi ama başvurduktan sonra aradıklarında evinizde şebeke çekmiyor oluyor ulan çekmese nasıl bu değerleri aliyim bu düşük hali 70 80 download aldıklarım oluyor 25 30 upload aldıklarım oluyor nolur artık birisi yardım etsin.
  9. E

Selamlar arkadaşlar benim bir sorunum var önceki evimde 50mbps vodafone fibermax kullanıyordum çok memnundum ping olsun fiyatı olsun ama yeni bir müstakil eve taşınmak zorunda kaldık bu evdede altyapı yok boş port dahi yok mecburen vodafone redboxa başvurduk ama bize söyledikleri şu (evinizde...
  10. E

Red box mı Süper box mı tavsiyeniz hangisi

Yok reis yan taraftan birisinin alıcaz kabloyu bizim eve çekicez modem bizde olacak artık internet olsun razıyım ya pc alıcam hala internetim yok önceki evimde vodafone fibermax vardı 50mbps download 20 upload vardı çok memnundum pişman yedim taşındığıma.
  11. E

2.El Sistem ne kadar eder?

Şuanlık maksimum 5500 ama ilerleyen zamanlarda ekran kartı alıcam. Neden gereksiz olmadı kasayıda değiştiririm sadece windowsu kursamda olur bir tek oynadığım oyun var oda pubg mobile yani yüksek depolamaya ihtiyacım yok. 1605400079 Öyle bir sistem varsa linkini alabilirim hocam 5500tlye gtx...
  12. E

Red box mı Süper box mı tavsiyeniz hangisi

Aga biz superbox'a başvurduk findeks veya endeks olması gerekiyor puanın düşük dediler geçiştirdiler sonra redboxa 5 10 kez başvurduk orada çekmiyor dediler ama şuan 4.5g 5 diş çekiyor işlek bir caddede oturuyoruz fiber altyapı var ama boş port yok 300tl vermeyede razıyız ama bağlatamıyoruz...
  13. E

5.500TL Son fiyat ne olur yazdım yine ama sence kaç tl eder?
  14. E

Selamlar arkadaşlar bir süredir 2.El Sistem araştırması yapıyordum bir sistem buldum Özellikleri eklediğim fotoğraflarda var fiyatı bana biraz ucuz geldi yinede sizede bir sormak istedim. İleride ekran kartı upgrade'i yapılacak rtx 2060 super ile. PSU ile Ekran kartının faturası olmaması bir...
Top Bottom