Arama sonuçları: *

1. F

Harddisk de bad sector nasıl yaparım ve

Hard disk de bad sector nasıl yaparım ve canı %6 da gözüküyor iyileştirmenin bir yolu varmı ? hdd im bios ta gözüküyor ama windows da gözükmüyor ve bugün bilgisayarı açtığımda şöyle bir şey ile karşılaştım ayrıca bad sector düzeltmek iççin girdiğim programda hard disk im gözükmüyor(2 hard...
  2. F

Yardım alcatel omniswitch 6855-14 ne işe yarar

bir tanıdığım bu ürünü verdi ancak ne işe yarıyor bilmiyorum o da bilmiyor ürünün linki bu: https://www.ebay.com/itm/Alcatel-Lucent-OmniSwitch-6855-14-12-PORT-LAN-SWITCH-OS6855-14/164634314775?hash=item2654f84817:g:yy4AAOSwdhJf-UvF hangi işlevler için kullanılır yoksa server için bir aparat...
  3. F

bilgisayarım için hangi seçimi yapmalıyım

şimdi elimde i2 çok eski bir sistem var ve sürekli çöküyor ama elimde bir de zamanında aldığım i5 9400f işlemci var şimdi bu sistemdeki anakart ı satıp lga 1151 anakart alıp i5 lemi devam edeyim yoksa bekleyip ( 1-2 yıl ) sonra ryzen 5 3600 sistem mi toplamalıyım
  4. F

twitch prime ı iptal edip başka kanala abone olabilirmiyim

başlıkta gördüğünüz gibi iptal edip başka kanala abone olabilirmiyim yoksa 1 ay beklemek zorundamıyım?
  5. F

sisteme ekran kartı önerisi?

işlemcim ryzen 5 3500x bu sisteme ekran kartı istiyorum max 2000tl
  6. F

sizce anakart mı almak işlemci mi almak

bilgisayarım i2 çok eski bir pc ancak elimde i5 9400f işlemci var şuankli pc me anakart alıp takıp bir de ram aldımmı kullanabilirim ancak bunun yerine i5 i satıp ryzen5 3500x alabilirm hemde bir yerden elime 2k para geçicek bu sayede de ryzen a sistem toplayabilirim sizce anakart alıp i5...
  7. F

Türknet paket değişikliğinde problem

Turknet de vdsl den adsl 2 ye geçmek istiyorum fakat adsl paket seçtiğimde ADSL_G.dmt.bis e geçiriyor ondada yavaş hız alıyorum adsl2 ye geçmek için ne yapmalıyım
  8. F

2500TL amazondan işlemci tavsiyesi

Merhabalr Amazon dan işlemci almayı düşünüyorum, daha elimde hiç parça yok önce anakart ve işlemciyi almayı düşünüyorum ancak hangi işlemciyi seçiceğime karar veremedim vergi dahilinde 2500tl lik bir işlemci istiyorum önerileriniz varmı ?
  9. F

MSI GEFORCE RTX 2060 SUPER VENTUS vs MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming

MSI GEFORCE RTX 2060 SUPER VENTUS :4513tl MSI GeForce RTX 2060 Super Gaming: 4911 TL sizce hangisi ni almalıyım performans bakımından ve ısınma bakımından hangisi tercih edilmeli?
  10. F

max 6500tl rtx 2060 lı sistem önerisi

merhabalar 6500tl lik bir sistem istiyorum rtx 2060 düşünüyorum en ucuzu 4 k işlemci r5 3500x olucak buna göre bir sistem önerir misiniz?? not: işlemci fiyata dahil değil
  11. F

hdd den ses gelip pc nin donması

Merhabalr hdd den ses gelip pc donuyor hd tune kullanarak healt e baktım ancak 1 adet krımızı ve 1 adet sarı var bunları düzeltmem mümkünmü yoksa yeni hdd mi almalıyım
  12. F

ADSL_G.dmt.bis nedir?

merhabalar internetim adsl2 plus tı ancak son 1 aydır hız problemi yaşıyordum destek kaydı filan açmıştım bugün 192.188.1.1 e girdiğimde DSL Modulasyon Türü değişmişti nedeni nedir ve bu ADSL_G.dmt.bis nedir?
  13. F

İflas eden şirketten para almak

Merhabalar geçen sene" 03-10-2019 " tarihinde nanokatalog dan ürün almıştım ki site iflas etmiş iflas etmiş olduğu halde bildiğim kadarı ile 1 sene daha satış yapmıştı. Dava etmeye gittiğimde hep dava olumsuz sonuçlandı ya da almasaydınız dendi gönderdiler sizce parayı almak için ne yapmalıyım ...
  14. F

Ryzen 5 3600 rtx 2060 sistem toplamada yardım

ryzen 5 3600 rtx 2060 pc toplamayı düşünüyorum tavsiyeleriniz varmı bütçem 5000-6500 TL arası max. not: parçalar vatandan olursa sevinirim
  15. F

sizce hangi internet firması?

sizce hangi internet firması kullanılmalı birçok firma internet bağlattıktan sonra yüzünüze bakmıyor siz hangi interneti kullanıyorsunuz memnun musunuz?
  16. F

Çözüldü✓ 4000mhz anakart a 3200mhz ram taksam oc yapmadan takarsam ne olur

merhabalar kafama 1-2 gündür bu takıldı 4000mhz lük bir anakart almayı düşünüyorum oc yapmadan buna 3200mhz takarsam rami işlevsel olarak kullanamıyormuyum değilmi yanlış bilmiyorum örn 8 gb ram alsam bunu anakart a taksam 8 gb olarak kullanamıyorum demi.
  17. F

Çözüldü✓ r5 3600 için am4 anakart önerisi

merhabalar r5 3600 işlemci alıcam buna uygun anakart önerirseniz sevinirim not :4 ram portlu olursa sevinirim
  18. F

Çözüldü✓ i5 9400f i satmak , 10400 almak mantıklımı yoksa amd ye mi geçmek mantıklı?

merhabalar i5 9400f işlemcim var 6-6.5 k lık pc topluyacağım ama i5 9400f sıkıntılı vs deniyor satıp 10400 almayı düşünüyorum sizce satıyımmı yoksa amd ye mi geçiyim ?
  19. F

5k ya performans bilgisayarı

Merhabalar elimde i5 9400f var satmakla uğraşmak istemiyorum. Bununla birlikte bir fiyat performans bilgisayar istiyorum önerileriniz nedir?
  20. F

Bu bilgisayar alınır mı?

sizce bu bilgisayar alınır mı? https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10400-msi-rtx2060-ventus-xs-6goc-b460m-a-pro-kingston-500gb-nvme-16gb-ram.html
Top Bottom