Arama sonuçları: *

• Users: erenayyldz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

SSD ve anakart uyumu

Beyler selam Kingston A400 SSDNow 240GB 2.5″ 500MB/350MB/s Sata3 SSD Disk - SA400S37/240G SSD modelini almayı düşünüyorum. Anakartım SATA 3 destekliyor mu? Anakartım görseldeki SSD modeliyle uyumlu mu? Yardımcı olabilir misiniz?
  2. E

Monitör neden açılmıyor

Arkadaşlar selam bilgisayarı çalıştırıyorum monitörüme görüntü gelmiyor. Monitörümün iki girişi var hdmi ve vga ama ikisinlede ayrı ayrı denememe rağmen görüntü gelmiyor. Monitör çalışıyor laptopa bağlayıp test ettim. Sorunun monitörden kaynaklanmadığını anladım. Geriye sorunu tespit etmek için...
  3. E

Monitörüme neden görüntü gelmiyor olabilir

Arkadaşlar selam bilgisayarı çalıştırıyorum monitörüme görüntü gelmiyor. Monitörümün iki girişi var hdmi ve vga ama ikisinlede ayrı ayrı denememe rağmen görüntü gelmiyor. Monitör çalışıyor laptopa bağlayıp test ettim. Sorunun monitörden kaynaklanmadığını anladım. Geriye sorunu tespit etmek için...
  4. E

900 ₺ 2. el ekran kartı önerisi

İkinci el bir ekran kartı almayı düşünüyorum. PSU 300W, 4 GB olmasını istiyorum. CS:GO yüksek FPS almayı düşünüyorum. Mevcut ekran kartım AMD Radeon HD 5450 2 GB. Not: İşlemcim maalesef Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz 2.83 GHz. Bütçe: 900 TL.
  5. E

"Intel(r) Core(tm)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz 2.83 GHz Sistem Yükseltme

Arkadaşlar merhaba ben yavaş yavaş anakart, RAM, ekran kartı ve işlemcimi yükseltmeyi düşünüyorum. 20 seneye yakındır düşük donanımlı bir bilgisayar kullanıyorum. Artık yenilemek istiyorum. Bu konuda çok bilgim yok yardımlarınızı bekliyorum. Öncelikle öğrenmek istediğim şey şu anakart almak...
  6. E

Gaming Klavye Önerisi

Gaming Klavye önerir misiniz sessiz bir klavye istiyorum mekanik olmasada olur 250-300 civarı bütçem var
  7. E

Anakart ile Ekran Kartı

Gigabyte B450M S2H anakartını almayı düşünüyorum. Amd Radeon 5450 ekran kartım ve intel işlemcim var. Anakartla uyumsuzluk olur mu? Yardıma ihtiyacım var...
Top Bottom