Arama sonuçları: *

• Users: Marku
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Marku

EA FC 24 kontrolleri ters algılıyor

Örneğin sol analoğu yukarıya çekiyorum aşağıya algılıyor R2 tuşuna basıyorum R1 algılıyor. Nasıl çözerim?
  2. Marku

Bilgisayarımı nasıl geliştirebilirim?

Arkadaşlar yeni nesil oyunlarda artık yetmeyeceğini düşünüyorum. Nasıl eklemeler yapabilirim? Veya hangilerini satıp yerine ne koysam daha mantıklı olur? Elimde fazladan 2000 lira para var bileşen satarsam gelecek parayı da hesaba katabilirsiniz. • İşlemci: AMD Ryzen 3 3100 • Anakart: ASUS...
  3. Marku

GTA V playlist için arkadaş.

3 kişiyiz playlist için arkadaş grubu arıyoruz. Gelirseniz playlist oynarız. Bugün gece ikiye kadar oynarız.
  4. Marku

JBL T560BT alınır mı?

Arkadaşlar 1100 lira civarına sizce alınır mı?
  5. Marku

Ea BF V indrime sıfırlanıyor.

Arkadaşlar BF V indirdim. Bilgisayarımda 90 gblık dosyalar duruyor. Fakat EA indirmeyi sıfırlayıp yeniden başlattı. Ne yapmam lazım dosyalar duruyorum ama exeyi de bulamadım.
  6. Marku

Forza 5 klavye ve gamepad aynı anda çalışıyor

Arkadaşlar gamepadimle X360CE ve xoutput kullansam da hiçbir şekilde Forza 5 oynayamıyorum. Gamepadden bir şeye tıklıyorum gamepad kontrolüne geçiyor. Ama elimi gamepadden çekince klavyeye geçiyor. Arada da tıklamıyor. Bu sorunu nasıl çözerim? Klavye ile keyifli olmuyor. Gamepadim philips dandik...
  7. Marku

Forza horzon 5 çift kontrolcü görüyor!

Arkadaşlar gamepadim Philips'in dandik bir gamepadi. X360CE ile gerekli ayarları yaptım, xoutput ile de yaptım aynı ayarları. Fakat oyuna geçince klavyeyi algılıyor. Gamepadden herhangi bir tuşa basıyorum, kontrol gamepade geçiyor ama tuşu bıkratığım zaman kontrol yine klavyeye geçiyor. Nasıl...
  8. Marku

Forza Horizon 5 gamepadimi görmüyor.

X360ce yükledim gayet çalışıyor. Ama forza'ya geçince gamepadi görmüyor. Sanki klavye etkinmiş gibi aşağıdaki butonlar klavyeye uygun olarak görünüyor (örneğin geri düğmesi esc olarak görünüyor). Gamepadden analoğumu oynattığımda o geri tuşu x oluyor fakat analoğu bıraktığımda yine klavyeye...
  9. Marku

İnternetiniz yavaşladı mı?

Türktelekom kullanıyorum dünden beri bir yavaşlama söz konusu. Acaba deprem ile ilgili mi?
  10. Marku

Kasamın ön fanları dönmüyor.

Arkadaşlar bu ne zamandan beri oluyor bilmiyorum ama bugün farkettim. Kasamın ön fanları dönmüyor. Sadece arkadaki fan ve cpu fanı dönüyor. Verebileceğim tek bilgi 3 gündür pc ''bilgisayarı kapat'' butonuna bastığım zaman cpu ve arka fan dönmeye devam ediyor pc kapanmıyor. Arkadaki güç...
  11. Marku

WİN 11'den 10'a nasıl geçerim?

Arkadaşlar 2 aydır 11 kullanıyorum ama hatalardan bıktım, dosya kaybı yaşamadan nasıl dönerim?
  12. Marku

Rust server önerir misiniz?

Arkadaşlar oyuna neredeyse yeni başladık, 25 saatim falan var. Arkadaşlarla oynayabileceğim bir server önerebilir misiniz. Sanirsam 6 kişiyiz. Türk, yabancı farketmez.
  13. Marku

Windows 11 arama yapamıyorum.

Arama yerine tıklıyorum, bilgisayar donuyor ve kapanıyor masaüstüne atıyor. Nedir sebebi?
  14. Marku

Blitz neden açılmıyor?

Arkadaşalr indirdim, dosyalarda ama tıklıyorum herhangi bir tepki vermyiyor. Nedeni nedir?
  15. Marku

Fifa 23 ucuza nasıl alırım?

Arkadaslar itemsatıstan ucuza satıyorlarmış. Ama bunu alırsam online oynayabiliyor muyum?
  16. Marku

Oyun kayıp kapanıyor?

Valorant oynarken bir tuşa mı basıyorum ne yapıyorum anlamadım, oyun kayıyor be beni masaüstüne atıyor. Arkada oyun açık ses geliyor ama alt tab falan hiç bir şekilde açamıyorum. Bunun tuşu mu var yoksa başka bir şey mi?
  17. Marku

Valorant istanbul ping.

Neden yüksek? Arkadaşınki düzeldi ama benimki hala 80.
  18. Marku

Bu hangi film bilen var mı?

İnternette bir kesitini görmüştüm. Gözleri çekik adamlar, karakolda sanırsam. Adam 21 yaşndayım diyor, polis de hayır 41 yaşındasınız yıl 2017 diyor. O sırada arkadakiler gülerek videoya çekiyor. Bu hangi film bilen var mı?
  19. Marku

QCY T13 ucuza nasıl alırım?

Şuan herhangi bir sitede aktif bir kupon var mı? 280 liradan dana ucuza gelmesi için.
  20. Marku

Valorant güvenlik nedeniyle ban yiyen var mı?

İnt kafede açık bırakmışım desteğe almak için yazdım güvenlik nedeniyle kalıcı ban yemiş. Başına böyle bir şey gelen oldu mu ve düzeltebildi mi? Hesapta nereden basksan 7-8k skin vardı. NOT: Hileden yememiş ban.
Top Bottom