Arama sonuçları: *

• Users: SpeaR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. SpeaR

Assetto Corsa araç kadranı piksel piksel

Günaydın herkese, assetto corsada shutoko gibi büyük maplere girdiğimde araç kadranı piksel piksel görünüyor. Bu sorunu nasıl çözerim
  2. SpeaR

Yardım e-Football 2024 ekran bulanıklaştı

Merhabalar, normal bir şekilde eFootball 2024 oynarken PC bir anda kapandı, hemen ardından da USB çıkartma takma sesleri geldi. PC otomatik açıldığında oyun ekranının bulanıklaştığını farkettim. Diğer oyunlarda bu sorun yok fakat eFootball 2024'e girdiğimde ekran bulanık ve grafikler yüksekte...
  3. SpeaR

"Bu Bilgisayar" a girdiğim zaman yukarıda kategori başlıkları çıkıyor

Selam herkese, eskiden "Bu Bilgisayar"a girdiğim zaman aşağıdaki 1 numaralı fotoğraftaki gibi bir menü geliyordu, şimdi ise 2 numaralı fotoğraftaki gibi görünüyor. Bunu eski haline nasıl getiririm? (1) 1714384187 (2)
  4. SpeaR

Öneri Hangisi daha mantıklı (Netspeed, Milenicom, Kablonet?)

Herkese selam, şu an Türk Telekom internet sağlayıcısını kullanıyorum ve taahhütü doldu. Bu firmadan memnun olmadığım için internetimi değiştirmeyi planlıyorum. Sizce yukardaki internet sağlayıcılarından hangisini seçmeliyim? Net speed mi, Milenicom mu yoska Kablonet mi? NOT: TurkNet'e geçmeye...
  5. SpeaR

Öneri Hangi internet sağlayıcıyı önerirsiniz?

Selam herkese. İki yıldır TurkTelekom internet sağlayıcısını kullanıyorum fakat memnun değilim. Nihayet taahhütü doluyor ve artık farklı bir internet sağlayıcısına geçmeye karar verdim. Sizce günümüzde en mantıklı ve en iyi internet sağlayıcısı hangi firma? (Arkadaşlarımın çoğu Türk Net'i...
  6. SpeaR

TruckersMP Kodlu Tır Ban Sebebi Midir?

Selam herkese, "TruckersMP'de kodlu tır kullanımı ban sebebi midir?" konusu ile ilgili güncel bir video bulamadım. Sizce bu konu ile ilgili olan güncel durum nedir? Kodlu tır kullanırsam TruckersMP (1.46)'da ban yer miyim?
  7. SpeaR

Yardım Tower Unite CONDO Ekran Bozuldu

Herkese selam. Tower Unite'de condo yaparken steam atölyesinden bir item koydum ve sonra ekrana siyah şeyler çıkmaya başladı. Sağa sola baktığımda siyah siyah şeyler çıkıyor ve düzelmiyor. Koyduğum itemi de hiçbir şekilde silemiyorum :(
  8. SpeaR

Öneri Takti̇ksel Savaş Oyunu Öneri̇si̇

Herkese selam. Bu günlerde bir nebze CS-GO ve VALORANT gibi oyunlardan uzaklaşmış durumdayım. Bu klasik oyunlardan ziyade oynayabileceğim taktiksel savaş oyunu arıyorum. Bildiğiniz ücretsiz veya 50 TL'yi aşmayan taktiksel savaş oyunları var mı?
  9. SpeaR

Ets 2 Steam Dosya Doğrulamama Sorunu

Arkadaşlar herkese selamlar, dün ETS 2'ye güncelleme geldi. Güncellemeyi başlatmadım ve oyunun betalar seçeneğinden 1.44 beta seçeneğini seçtim. Bunu seçtikten sonra yine betalar seçeneğini 1.45'e getirdim. Bunun ardından da oyunda 13 GB'lık güncelleme geldi. İlk başta gelen güncelleme 5 GB idi...
  10. SpeaR

ETS 2 1.44 SÜRÜMÜNE GÜNCELLEDİĞİMDEN BERİ SÜREKLİ OLARAK ÇÖKÜYOR!

Herkese merhaba, oyunun 1.44 sürümü ilk geldiğinde ben mod uyumluluğu için oyunu 1.43 sürümüne geri çekmiştim. Bugün de artık 1.44 sürümüne güncellemenin vakti geldiğini düşündüm ve oyunu 1.44 sürümüne güncelledim. Keşke güncellemeseydim. Çünkü oyunu 1.44'e güncellediğimden beri düzenli olarak...
  11. SpeaR

BUFF programı güvenli midir?

Selam herkese, bugün youtube'de dolaşırken BUFF diye bir program gördüm. Bu program oyun oynarken point (puan) kazanmayı ve bu kazandığımız puanlarla bir şeyler satın almamızı sağlıyor. Sizce bu uygulama güvenli midir?
  12. SpeaR

Yardım FiveM'e girdiğimizde sürekli crash verme sorunu

Selam herkese, yaklaşık 1 yıldır FiveM oynuyorum. Başıma hiç az önce yaşadıklarım gelmedi. Oyuna yeni giriş yaptığımda menüde 2-3 saniye geçiyor ve ardından crash veriyor. Oyuna tekrar girdiğimde bunu tekrarlıyor. Bunun çözümü nedir?
  13. SpeaR

Öneri ETS 2'de DLC gerektirmeyen harita modları önerir misiniz

Selam herkese, arkadaşlar bildiğiniz üzere ets'nin orijinal haritası bir süre sonra sıkıyor ve yeni bir haritada oynama ihtiyacı hissediyoruz. Bana hiç DLC gerektirmeyen 1.41 sürümüyle uyumlu ets 2 harita modu önerir misiniz lütfen
  14. SpeaR

Opera GX Tarayıcı İnerken Hata oluşuyor

OperaGX Tarayıcıyı indirirken bir hata oluştu diyor ve başarısız oluyor. Bir türü inmiyor. Eskiden kullanıyordum. Sorunun çözümünü bilen var mı
  15. SpeaR

BitDefender Antivirüs Programı Güvenli Midir?

Selam herkese. Bugün internette bir video izledim. İzlediğim video bazı antivirüs programlarının karşılaştırmasıydı. Aralarında en başarılı olan program BitDefender diye bir programdı. Şuan AVG Antivirüs kullanıyorum. Antivirüs programımı sizde BitDefender olarak değiştirmeli miyim? BitDefender...
  16. SpeaR

FiveM'de ses paketi kurunca onun üstüne ikinci ses paketini kurabiliyor muyuz?

Selam herkese. Arkadaşlar ben FiveM'de ses paketi kullanıyorum ve çok memnunum fakat ses paketinin içerisinde polis araçlarının siren sesi ve lastik kayma sesi yok. İnternetten polis arabaları için ses paketi buldum fakat onları kurunca silah sesleri değişiyor. Silah sesleri değişmeden üstüne...
  17. SpeaR

TruckersMP de kodlama yaparsam ban yer miyim?

Selam herkese. TruckersMP'ye 1.41 sürümü geleliden beri herkesin kodlanmış tır kullandığını görüyorum. Örneğin kodlayarak ledleri düzenliyorlar veya tırın hızıyla oynuyorlar. Bu işlem ban yedirtir mi? Yani kodlu ledler bulunan bir tırı kullanırken admin gördüğünde ban atar mı?
  18. SpeaR

Çözüldü✓ Ets 2 yoğun miktarda RAM kullanımı düzeltme

Selam herkese. Yaklaşık 1 yıldır ETS 2 oynamaktayım ve bugün yaşadığım olayı hiç yaşamadım. Bugün ETS 2 ye giriş yaptım ve kasamın fanlarının hızı birden arttı. Grafikleri düşürdüm her şeyi yaptım fakat yine aynıydı. Bunun üzerine Görev Yöneticisini açtım ve ETS 2'nin RAM kullanımının öncekinin...
  19. SpeaR

Çözüldü✓ Mavi ekran sorununun nedenini öğrenme

Az önce oyun oynuyordum ve aniden mavi ekran yedim. Bunun nedenini bilmiyorum ve profesyonellerden yardım istiyorum. Sanırım dump dosyalarını inceleyerek bu hatanın nedenini öğrenebiliyoruz. Yardımcı olacak birisi var mı
  20. SpeaR

Yardım VALORANT'a giremiyorum.Şu hatayı veriyor

VALORANT'a bu sabah girdiğimde garip bir şekilde bir hata aldım.Hata da şu: 1616225698 Yardım eder misiniz çözemiyorum
Top Bottom