Arama sonuçları: *

• Users: Nyril
  • Order by date
  1. Nyril

2060- R7 2700x Anakart tavsiyesi

Elimde itopyadan aldığım hazır sistem vardı. 1 Ay kullanamadan problem çıkarmaya başladı. Problemin anakart + işlemcide olduğunu tespit ettim ve servise yolladım. Servis işlemcinin onarımının mümkün olmadığını ve, para iadesi yapacaklarını söylediler. Şuan kasam işlemci ve anakartsız bir biçimde...
  2. Nyril

2060'lı sisteme İntel İşlemci + Anakart tavsiyesi

10400F Zaten 2666 Mhz den yukarısını desteklemiyor. Anakartı 3200 Mhz almanın ne anlamı var ki. Ayrıca herzaman kullandığım bir laf vardır; Teknoloji işi şans işi. Teknoloji konusunda bayağı şanssızım ne alırsam ya bozulur, ya bir problem yaşarım :) Ayrıca sizin sistem de 10400F li ve rtx...
  3. Nyril

Haklısınız, ben Display Port çıkışını hiç o yönden düşünmemiştim, zaten ekran kartımda mevcut çıkış. Şimdi bir aydınlanma yaşadım sayenizde hahah aklım nerede acaba
  4. Nyril

gigabyte b450 s2h ram frekansı

Bahsettiğiniz anakart Maksimum 3200 Mhz destekliyor. Tek & Çift farketmez
  5. Nyril

Daha önce İtopya ile sorun yaşadığım için, İtopya ve diğer online alışveriş sitelerine güvenim sarsıldı açıkçası ve birdaha alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Yine de cevabın için teşekkürler
  6. Nyril

Merhabalar, forumda yeniyim ve bu benim ilk konum. Şimdiden yardım edenlere teşekkürler. Elimde itopyadan aldığım hazır sistem vardı. 1 Ay kullanamadan problem çıkarmaya başladı. Problemin anakart + işlemcide olduğunu tespit ettim ve servise yolladım. Servis işlemcinin onarımının mümkün...
Top Bottom