Arama sonuçları: *

1. M

İmzadaki sistemimde neleri yükseltmem lazım ?

Arkadaşlar böyle darboğaz yapmayacak şekilde neleri yükseltmem lazım yardımcı olursanız sevinirim . Şuan çok acil değil dediklerinize göre indirim kovalıcam buldum mu değiştiririm. Oynadığım ve oynayacağım pyunlar : rainbow 6s Cod warzone Cs go Fifa Lol Valorant Rdr2 Uncharted serisi...
  2. M

En ucuz ve güvenilir bungalov , tiny house hangi firmanın

Arkadaşlar bayramın 1. Günü kuzenimle gitmeyi planlıyorum da en ucuz ve güvenilir nasıl ayarlarız ?
  3. M

Max 30.000tl hazır sistem önerir misiniz ?

Arkadaşıma bakıyoruz da en max bütçesi 30k İşlemci amd Ekran kartı nvdia istiyor Şimdiden elinize sağlık teşekkürle ir <3
  4. M

Versace eros muadili parfüm önerir misiniz ?

Arkadaşlar parfüm alıcam da eros güzel diyolar ds türkiyedeki erkeklerin yarısında var galiba öyle bi özelliği kalmıyo benim için ve pahalı geldi ( normalde alırım böyle düşündüğüm için almadım ) muadil parfüm önerir misiniz ? Ya da muadil parfüm alınır mı hep zaradan aldım şuana kadar
  5. M

Xboxdan fc points alsam pc de kullanabilir miyim ?

Arkadaşlar fc points alıcam da burda konsol yazıyor alsam kullanabilir miyim epicten aldım oyunu pc de 100dolar yazıyor 12k pointe 3k yapıyor böyle alınca 1700 ya da başka nerden alabilirim 1700e ?
  6. M

kablosuz kulaklığı nasıl sarj edicem ?

kendi sarj cihazları mı oluyor yoksa telefonu ettiğim apple hızlı adaptör ve typc kablosuyla edebilir miyim ilkkez kullanıyorum
  7. M

Steelseries engine yardım

Arkadaşlar sonar kısmında game tarafında valorantı seçtim 7.1 i açık yaptım filan ama sadece valorant a girdiğimde bi o ayarlar kullanılacak film izlerken şarkı dinlerken başka oyun oynarken onayarların olmasını istemiyorum
  8. M

Razer kraken tournament edition nasıl ?

Arkadaşlar kablosuz kulaklığa geçmeyi düşünğyorum da şuan kullandığım kulaklık razer kraken tournament edition kablolu. Bırakıp kablosuza geçmeye değer mi karşılaştırmaya baktım benimkinde güçlü bass var özellikleri iyi filan diğerleri o kadar değil. 3 4 senelik kulaklık ilerde bozulur diye de...
  9. M

Aşağıdaki 4 kablosuz kulaklık arasından hangisi alınır ?

Hyperx Cloud 3 wireless 5500₺ Hyperx alpha wireless. 6000₺ Steelseries arctis 7 wireless 5000₺ Sennheiser 450bt 4600₺ Evde kullanıcam dışarda kulak içi kullanıyorum. Fps oyunlarını bıraktım ses kasma yönünde ortalama olsa da yeter genelde şarkı film dizi ve hikayeli oyunlar oynarım...
  10. M

Arctis 7+ yerine arctis 7p+ alsam bir şey olur mu

Arkadaşlar arctis 7+ wireless alacaktım ama fiyatı artmış 7p+ aynı fiyatta kalmış ama ps5 için diyolar bi sorun olur mu pc de kullanıcam aynı kulaklığın ps5 için de geliştirilmiş versiyonu mu yoksa pc de kötü mü olur kaç defadır konu açtım cevap veren yok kulaklık bölümünde
  11. M

Arctis 7+ wireless vs arctis nova 7p wireless

Yukardaki iki kulaklıktan hangisi daha iyidir sizce ?
  12. M

jetklik adlı satıcı güvenilir mi ?

hepsiburada da steelseries kulaklık alıcam da amazonda da satıyor beyaz rengi yok diye hepsiburadaya baktım orda da var bu satıcı amazonda varsa orijinaldir herhalde değil mi ?
  13. M

Pc için kablosuz kulaklık önerisi

Arkadaşlar oyun film dizi şarkı için kullanıcsm artık valorant cs go tarzı oyunları çok oynamıyorum ciddi ses kasmama gerek yok halden anlayacak kadar ses kasılsa yeter. Kulaklık önerir misiniz Arctis 7 kablosuz ve sennheiser marka kulaklık arasında kaldım sennheiser pc de kaliteli midir ?
  14. M

Kablosuz kulaklık önerisi lazım

Bütçe max 3500 Dışarda kullanmıcam evde bilgisayar başında evde dolaşırken filan kullanırım Oyun oynuyorum ses kasma filan da iyi olursa güzel olur film dizi şarkı filan her şeyi yapıcam yani ona göre bir kulaklık var mıdır ?
  15. M

Fc24 online draft giremiyorum

Ya takımı kurdum taktikleri ayarladım maç başladı adam santra kullandığı an oyundan çıktı kazananı hesaplıyoruz dedi oyun daha dakika 1 çıktık sonra takımım gözükğyo ödülünü al diyo daha oynamadım bile döflgldşdlfö maça giremiyorum ödülü al diyor boşa 15k coin mi gitti 1703157042 Tamam...
  16. M

alan wake 2 alınca ilk oyun remastered de geliyor mu ?

selam epic gamesden alan wake 2 ve 1 remastered eklemiştim listeme ama alan wake 2 nin üstünde bu oyunu aldığınızda ilk oyun da veriliyor yazıyodu aldım ama kütüphanemde ilk oyun yok. oyun içinden mi indiriyoruz ne yapıyoruz biliyo musunuz ? ve hikayeden kopmayayım diye ilk oyunu oynucam gerek...
  17. M

Pc ve playstation cafe de fifa oynanır mı ?

Demek istediğim bilgisayarı bozulan arkadaşım başka şehirde ben pc den fifaya girsem o playstation cafeye gitse ordan girse bir şekilde oynayabilir miyiz ?
  18. M

Dying light 2 hangi sürümünü alsam daha iyi ?

Epicten dying light 2 alıcam Deluxe edition mu ( 100küsür ) Dying light 2 winter tales edition mu ( 400küsür) Almalıyım 400tl vermeye değecek şekilde eğlence sunar mı yoksa deluxe alıp düz devam mı edeyim
  19. M

3 adet assassins creed oyunu alıcam hangilerini almalıyım ?

Arkadaşlar soru başlıkta ve black flag güzel diyolar ama epicte bulamadım rogue alsam çok benziyor diyolar değer mi ?
Top Bottom