Arama sonuçları: *

1. erendonm3z_

8000tl yurtdışı telefon önerisi

yurt dışı telefon önerisi istiyorum öğrencilere vergisiz telefon muhabbetinde hep reddedildiğini duydum o yüzden bu şekil telefon arıyorum varsa önerebileceğiniz telefon önerilere açığım.
  2. erendonm3z_

bime gelen bu televizyon alınır mı?

bime gelen dijitsu marka bu televizyon alınır mı? varsa başka tavsiyeleriniz 8000 TL ye kadar akıllı tv olmasına gerek yok box var zaten https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/58-inc-uhd-android-led-tv/aktuel.aspx
  3. erendonm3z_

Csgo ölüm maçından çıkan silah

ilk kez başıma geliyor ölüm maçından sonra bu silahı verdi satış değeri 1800 TL gözüküyor daha çnce skin satışı yapmadım bu eşyayı nasıl nakite çevirebilirim
  4. erendonm3z_

Sennheiser 301 ses kartı olayı nedir

Amazon üzerinden gruptaki arkadaşların tavsiyesi üzerine Sennheiser 301 kulaklığı satın aldım fakat bu kulaklık Stereo önerdiğiniz kaliteyi yükseltecek ses kartlarını paylaşırmısınız ben araştırdığımda hep enstruman kartları geldi önüme.
  5. erendonm3z_

Öneri 5000₺ BÜTÇE İLE MONİTÖR ÖNERİSİ

5000 TL BÜTÇE İLE GÜZEL OYUN OYNAMAK İÇİN MONİTÖR ARIYORUM REKABETÇİ OYUN OYNAYACAĞIM TAVSİYE ETTİĞİNİZ MONİTÖRÜ LİNK OLARAK PAYLAŞIRSANIZ HEMEN SATIN ALMAK İSTİYORUM ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.
  6. erendonm3z_

Yardım Bilgisayar kapalı iken Mouse ve Klavye ışıkları yanıyor.

Öncelikle Merhaba; Gigabyte B550m s2h anakartımda hangi ayarı değiştirmem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Işıklar bilgisayarı açınca yansın istiyorum.
  7. erendonm3z_

Öneri Mimarlık için laptop tavsiyesi

Herkese Merhaba; 15000₺ bütçe ile laptop arıyorum önerebileceğiniz ve indirimde olan laptopları link olarak paylaşırmısınız. Teşekkürler...
  8. erendonm3z_

Öneri Cougar CGR-STX-700 700W Satın alınır mı??

Öncelikle Merhaba Değerli grup üyeleri başlıkta da belirttiğim gibi topladığım bilgisayar için en son parça olarak psu ya sıra geldi sistem bileşimleri olarak Amd Ryzen 3600 5700xt Corsair Dominator 3600mhz x2 ram b550m s2h msi mag forge 100m ürünlerini kullandım psu için kullanabileceğim...
  9. erendonm3z_

Hazır Sistem mi ? Kendin Toplamakmı ?

Merhabalar Arkadaşlar Sizlere birkaç soru sormak istiyorum kısacası şöyle anlatayım yaklaşık 4 ay önce b550m s2h anakart ve msi mag forge 100m kasa satın aldım kendim toplarım düşüncesiyle para biriktirip zamanla parçaları toplaya toplaya gidecektim para biriktirdim aslında ama şöyle bir...
  10. erendonm3z_

Keenetic Omni vs Lite Hangisini Almalıyım? Menzil Genişletmek Amacıyla

arkadaşlar kafam karıştı sizce bu ürünümü tercih etmeliyim https://www.hepsiburada.com/keenetic-omni-300-mbps-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-usb-menzil-genisletici-access-point-fiber-wifi-mesh-router-p-HBV00000N22OB yoksa bunumu...
  11. erendonm3z_

Yardım Hangi Menzil Genişleticiyi Almalıyım?

Herkese Merhaba Öncelikle Konuyu kısa ve öz bir şekilde anlatmak istiyorum 2015 yılında almış olduğum tp-link re200 ac750 adlı range extender menzil genişletici bugün itibari ile bozuldu almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim parasının hakkını fazlasıyla verdi burdan ona teşekkür ediyorum...
  12. erendonm3z_

Yardım 700₺ Bütçeyle Psu Tavsiyesi

Herkese Hayirli geceler oncelikle Arkadaslar uzun ugraslar sonucu topladigim bilgisayarin son halkasina geldi sira şöyleki ryzen 3700x dominator 4400 mhz 8x2 16 rtx 2060 sistemimin son olarak guc kaynagi kismi kaldi var olan parayida bu parcalara harcadigim icim 700 TL gibi butcem kaldi bu...
  13. erendonm3z_

Yardım OCZ Marka PowerSupply(Psu) alınır mı??

Arkadaşlar Herkese Merhaba Letgo Üzerinden Almak İstediğim OCZ Marka Bir psu var 1000w 80+gold ilan resimlerini ekleyeceğim fiyatı ise 650₺ sizce bu psu alınır mı? teşekkürler alternatif olarak eklemek istediğiniz psu varsa önerirseniz sevinirim sistemim ryzen 3700x b550m s2h corsair dominator...
  14. erendonm3z_

Öneri Msi Mag Forge 100R alınır mı?...

https://www.amazon.com.tr/100R-Temperli-Gaming-Bilgisayar-Kasas%C4%B1/dp/B07YQ7HXBD/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8 bu kasa alınır mı? alınmazsa neden alınmaz teşekkürler... https://www.itopya.com/msi-mag-forge-100r-tempered-glass-rgb-usb-32-mid-tower-kasa/ 500 TL kasa önerisi
  15. erendonm3z_

Yardım İşlemci Ram(Bellek) Frekans Desteği Nedir?

arkadaşlar herkese hayırlı günler aklıma takılan bir soruyu sormak istiyorum sizlere şuan elimde b550m s2h anakart ve amd ryzen 7 3700x işlemci bulunmakta ve ben bu sisteme 4000 mhz ram takmak istiyorum tamam anakart 5100 mhz ye kadar destekliyor ama işlemcimin web sitesinde yazan değer 3200...
  16. erendonm3z_

Yardım B550M S2H 700₺ Satın alınır mı??

https://www.itopya.com/gigabyte-b550m-s2h-5000mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dvi-vga-matx-anakart/ almak mantıklımı fikirlerinizi beklıyorum
  17. erendonm3z_

Yardım B550M S2H alınır mı?? 900 ₺ Bütçe Anakart Tavsiye

Arkadaşlar Başlıkta da Yazdığım Gibi 900₺ Bütçeyle Anakart Arayışındayım 1 Haftadır Kontrol Etmediğim VRM List Kalmadı Şuan Aklıma Gelen Anakart Modelleri Bunlar Sizinde Fikirlerinizi Öğrenmek İstiyorum Teşekkürler...
  18. erendonm3z_

Öneri 900 ₺ Bütçeyle Anakart Tavsiyesi

İki anakart arasında kaldım. Bir tarafım ileriye dönük olması için B550M S2H al diyor, diğer tarafım bildiğinden sapma ASUS al diyor. Arkadaşlar lütfen sizde tavsiyelerde bulunur musunuz? İşlemci olarak AMD Ryzen 3600 veya 2700X kullanacağım... Teşekkürler. veya bu anakartların dışında...
Top Bottom