Arama sonuçları: *

1. E

internet alışverişinde neo bilişim satıcısından hdd almayın aldırtmayın !!!!!!!

merhabalar yakın zamanda arkadaşım hdd inin sorun yaratmasından şikayetçi olduğundan bir e alışveriş sitesinde neobilişim satıcısından 450tl gibi rakama seagate 500gb hdd sipariş vermiş. kargo evine ulaştığında wd marka 500 gb hdd gönderilmiş satıcıda o hdd de olduğundan ve fiyatları aynı...
  2. E

yıl 2023 kawasaki z250sl alınır mı?

merhabalar önümüzdeki kış hem a2 ehliyetimi alıp hemde 200-250cc bi makina almak istiyorum uygun bajaj,cf moto faln düşünürken önüme diyer japonlara kıyasla bi tık ucuz kawasaki z250sl denk geldi. motor özellikleri güzel hem japon güvende veriyo temiz bi tane 20-30 bin km bulursam beni götürür 1...
  3. E

elimde bulunan lcd ekran için denetleyici arıyorum

elimde reeder a10is air taplet var anakart arızalı ekran sağlam 1536 × 2048 çözünürlünde lp097qx2 kodlu lcd ekran için denetleyici arıyorum. 9.7inch olduğu için işime yaraya bileceğini düşündüm yurt dışından baktım en az 1k patlıcak gibi bu fiyatada bi monitör almak bi tık daha mantıklı...
  4. E

thunderbolt ile kulaklık kulana bilirmiyim

merhabalar pc min (msi gl65 leopard) thunderbolt type c portuna samsung akg veya xiaomi nin type c kulak içi kulaklını almayı düşünüyorum pc im msı oldundan mic ve kulaklık jack girişleri ayrı dönüştürücü alıp kaplo dağınıklığı yapacağıma direkt thunderbolt tan kulaklık kulana bilirmiyim
  5. E

Rampage RM k21 superb nasıl

Kendime rampage rm k21 alıcam nasıl yada sizin öneriniz varmı kulak üstü önermeyin kulak içi olarak https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-k21-superb-35mm-kulak-ici-mikrofonlu-kulaklik-kirmizi-p-HBV00000XBK0Q?magaza=tekno4market
  6. E

RAMPAGE RM 21 SUPERB NASIL KULAK IÇI IÇIN

Sizce nasıl kulak üstü demeyin kulak içi olarak sizce nasıl önerilere açiğim https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-k21-superb-35mm-kulak-ici-mikrofonlu-kulaklik-kirmizi-p-HBV00000XBK0Q?magaza=tekno4market
  7. E

Sizce BLOODY TL80 TEMINATOR iyi mi?

Evet bende ondan bakmiştım tl80 e
  8. E

1606041938 Peki bloody tl70 lk kulanan varmı
  9. E

Yakın zamanda bloodytl80 terminator alıcam bunu almalımıyım yada daha iyi önerisi olanvarmı aynı fiyat çevresinde 200Tl altı tl80 link...
  10. E

200TL Hangi kulaklık almalıyım?

Bence bu ayların sonuna yakın kara cuma indirimleri var onu bekle bende bekliyorum kendime yeni laptop alıcam
  11. E

Laptop ta gtx1660ti mı rtx2060 mı

Yakın olacak kara cuma iindirimleriyle kendime bir MSI GL75 alıcam iki model var tek farkları ekran kartları biri gtx1660ti diyeri rtx2060 fiyat farkı 1500-2000 arası sizce değermi . 2. Sorum e yer gtx1660ti laptop u olan arkadaşlarım RTX ışın izleme ve DLSS teknolojilerini kulana biliyorlarmı...
Top Bottom