Arama sonuçları: *

1. A

2K Monitör Tavsiyesi

Dostlar merhaba, Yeni sistem dizdim ve son parçası olarak monitör almam gerekiyor. Özellik olarak en az 2K 27inç +120 Hz ve oyunlar için iyi olduğunu düşündüğüm IPS panel bir monitör arıyorum. Baktığım birkaç modeli aşağıya bırakıyorum. Varsa farklı önerileriniz onlara da açığım.
  2. A

itopya siparişimi hala göndermedi

Monitör,işlemci ve klavye sipariş ettim bu ayın 21inde ve hala kargoya bile verilmedi. Aradım 80 kişi sırada bekledim. Sabrettim 40dk bekledim en son sıra gelince açtılar çok yoğunluk varmış teslimat bir buçuk hafta sürebilir dediler. Sabredip beklemek lazım, yoğunluk olması çok normal. Tabi...
  3. A

10-11k Bütçeli Monitör Dahil Sistem

Monitörü 1500 bandından alsam, Ekran kartını 2070super yapsam yukarıdaki gibi. 1 tane SSD taksam. Bütçeyi tuttururum gibi, uygun olur mu bu sistem?
  4. A

80 derecelere çıkması sanırım sıkıntılı bir durum, bunu anladım fakat bana öneri de gerekiyor. Sistem toplamaktan pek anlamadığım için bir şeyi çıkarıp yerine başka bir şey koyamıyorum.
  5. A

Bütçeyi maksimum 11'de tutarsak, önerilere açığım tabi ki. Daha iyisini nereden kısarak koyabilirim söylerseniz iyi olur.
  6. A

Merhaba, 10-11k bütçeli oyun için sistem toplamaya çalışıyorum, monitör dahil. Bir kaç yere daha sordum herkes farklı bir sistem kuruyor. Bu işten pek anlamadığım içinde kararsız kaldım ve araştırmaya devam ediyorum. En son karar verdiğim sistemi aşağıya bırakıyorum. Önerilere açığım...
Top Bottom