Arama sonuçları: *

• Users: BerkcanKDI
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

The Witcher 3 Yardım

Arkadaşlar hepinize merhaba şuanda The Witcher 3'te 20 lwlim kedi okulu seti yaptım bunu geliştirmek için şimdiden hallediyim aradan çıkarıyım dedim sanırım daha öncesinde birşeyleri kurcalarken geliştirmenin ikinci kısımını almışım ikinci kısımı çıkıyor fakat zırhçıya gittiğimde ilk kısımın...
  2. B

Donanım Arşivi Sistem 4

Arkadaşlar 24 Kasım tarihinde almış olduğum DA-V4 bugün öğlen saatlerinde elime ulaştı bütün testlerini yaptım driverlarını kurdumsorunsuz bir şekilde çalışıyor alıcak olan varsa veya sormak istediğiniz soru varsa elimden geldiğinde yanıtlamaya çalışırım.
  3. B

AOC C24G2AE Monitör Sarı Nokta ?

Arkadaşlar hepinize merhabalar indirimlerde almış olduğum monitörüm geldi ölü piksel testini yaptım bir sorun çıkmadı fakat bir sorum olucak ekranın sağ üst ve sol üst köşelerinde aynı yerde sarı nokta var bu herkeste mi var acaba yoksa bana olan bir şey mi merak ettim resimleri ekliyorum...
  4. B

DA-SİSTEM4 Özelleştirme

Arkadaşlar hepinize merhabalar malum yeni sistem çıktı hepimiz biliyoruz ancak benim sormak istediğim bir soru var ryzen 3 3100 ile ryzen 5 3500x arasında 530 TL vermeye değer bir fark var mı sormak istiyorum sizlerinde görüşlerini merak ediyorum şimdiden teşekkürler.
  5. B

5800 TL Fiyatıyla ModArt PC-MA1

Arkadaşlar hepinize merhabalar 6000 TL civarında hazır sistem düşünüyorum bazı araştırmalar sonucunda bu sistemi buldum geçenlerde 6000 TL idi şuan 200 TL bi indirim gelmiş şuankiyle haliyle alınır mı ? Sistem Linki...
  6. B

Fiyat Performans Sistem Özelleştirme

Arkadaşlar hepinize merhabalar kendim için uzun süredir bilgisayar arayışındayım hazır sistem olarak alıcam tek tek toplamayı beceremem o yüzden böyle bir sistem buldum illa soranlar olucaktır bütün parçalarını değiştirdim ve fiyatı bir çok bilgisayardan ucuza geldi o yüzden böyle bir şey yaptım...
  7. B

El Capitan Sistem Özelleştirme

Arkadaşlar hepinize merhabalar önümüzdeki günlerde bu sistemi almayı düşünüyorum son olarak şeklini ekleyeceğim sorunlu bir parça var mıdır daha iyisi toplanabilir mi veya farklı değişiklik yapabilir miyim önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler Sistem Linki...
Top Bottom