Arama sonuçları: *

• Users: theraven
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

taahhütten ne kadar süre kala çıkabilirim.

Aslında şu zamana kadar türk telekom sağlayıcısından oldukça memnundum son 1 aydır leş gibi hızlar pinglerden dolayı beni delirttiler 50mb almam gerekirken 10-20 civarlarında geziniyor 8 upload almam gerekirken 0.7 yi anca görüyor bu durumda beni çok sinir etti 10.02.2022 tarihinde başlattığım...
  2. T

0xc000007b Hatası Adobe programları

Merhabalar adobe premier pro ve adobe photoshop uygulamalarını çalıştırmak istediğimde bu şekilde hata alıyorum Visual C++ Redistributable Runtimes ile ilgili tüm programları silip tekrar yükledim ama sorun çözülmedi yardımcı olabilecek var mı?
  3. T

Ücretsiz Kaçak Maç izleme yerleri

Selam herkese normalde her zaman satın alıyordum üyelikler ama iyice maliyetler arttı o yüzden birde buna para vermek istemiyorum var mı televizyondan izleyebileceğim yerler bilenler yardımcı olabilir mi
  4. T

Reeder S19 Max Pro 256 GB Alınır mı?

arkadaşlar yakın zamanda telefonum bozuldu ve hiç telefonum yok bütçemde çok kısıtlı bu başlıkta belirttiğim telefon alınır mı beni 9 ay kadar iadere etse yeter sonrasında borçlarım bitecek yeni bir telefon alabilirim ama şimdilik için uygun mu alınmaz diyorsanız bu fiyata başka alınabilcek bir...
  5. T

Telefonun ekranı gitmesi

Merhablar geçenlerde bir konu açmıştım telefonumun ekranı bi anda gitti sonrada hiçbir şekilde bir tepki falan vermiyor diye ben biraz uğraştım telefonun arkasını açtım bataryasını söktüm taktım ekran geldi fakat telefonu normal bir şekilde açmaya çalışıyorum miui yazısı android yazısı falan...
  6. T

Telefonun ekranı gitti

Merhaba biraz önce telefonumu normal şekilde instagramda kullanırken bi anda dondu orta kısmında çizgili renkli bir şekilde bir şey çıktı ardından kapandı sarja falan takıyorum gelmiyor ekranda hiçbir şey olmuyor ses çıkmıyor sorun nedir maddi durumum hiç yok telefon gittiyse naparım bilmiyorum...
  7. T

SSD Giriş kısmı bozuldu

merhabalar ssdimin giriş kısmı bozuldu 2 yeri siyahlaşmış bunun tamiri mümkün müdür bilenler varsa yardımcı olabilir mi tamiri mümkünse nereler yapıyor?
  8. T

Bilgisayar Fanları Full Hızda Çalışıyor Ama Ekran Gelmeme Sorunun Çözümü

Arkadaşlar merhabalar bu konu bir bilgilendirme amaçlıdır bu sabahtan beri bende başlıktaki sorun yaşıyordum güç düğmesine bastıktan sonra fanlar full hızda çalışıp ekran gelmiyordu en sonunda çözümünü buldum aslında oldukça basit bir konu yapmanız gereken kaç tane raminiz varsa hepsini sökmeniz...
  9. T

Xiaomi telefon güvenli moddan çıkma

Selam herkese telefonum kendini güvenli moda almış ben bundan nasıl çıkabilirim fakat güç tuşum çalışmıyor güç tuşu olmadan çıkabilceğim bir yöntem var mı acil lazım lütfen yardımcı olur musunuz
  10. T

Xiaomi mi 11 lite ön kamera sorunu

selamlar mi 11 lite telefonumda herhangi bir sıkıntı yoktu ama 1 hafta önce ön kamerayı kullanamaz oldum arka kamerada hiçbir sıkıntı yaşamıyorum ama ön kameraya geçmek istediğimde ekran görüntüsünde bıraktığım gibi orda kalıyor ve hiçbir işlem yapamıyorum kamera uygulamasında sebebi nedir...
  11. T

ViewSonic monitör ekranı kırıldı

Merhabalar monitörün yeri düşmesi sonucunda ortasında kırıldı ben şuanda yeni monitör aldım fakat bunuda 2. olarak kullanmak istediğimden ekran değiştirme gibi bir seçeneğim olup olmamasını öğrenmek istiyorum dandik bir ekran taksak bile olur bilgisi olanlar yazabilir mi
  12. T

Ehliyet derslerde denetim var mı ?

Merhabalar başlıkta yazdığım gibi ehliyet için sürücü kursuna kayıt oldum ilk başta 2 haftalık yazılı ders alacakmışız ve sonrasında sınav varmış ama derslere girebilecek vaktim olmuyor genel olarakta bildiğim şeyler zaten sınavdan geçebileceğimi düşünüyorum ama orda denetim olduğundan...
  13. T

Yeni işlemci anakarta uyum sağlar mı

Merhaba herkese yeni bir işlemci alıcam AMD Ryzen 5 5600x ama aklıma takılan bir şey var benim anakartım asus prime b450mk bu anakarta alıcağım işlemci uyum sağlar mı ve aldıktan sonra bios güncellemesi yapmam gerekiyor mu
  14. T

Öğe Kopyalanamıyor hatası

Merhaba Windows dosyanını kopyalayıp usbmi atmam gerekiyor ama bu öğeyi oluşturma izniniz yok hatası alıyorum bunu nasıl çözebilirim acil yardım lazım
  15. T

İşlemcisiz anakart çalışır mı

Merhaba yeni pc topladım fakat daha işlemci almadım bugün bi öyle fişe takayım bakayım dedim anakartta hiçbirşey olmuyor anakartın bildiğim kadarıyla pc kapalıyken sarı turuncu gibi yanıp sönen renkleri olur ama oda yanmıyor bu işlemci olmadığından mı böyle yoksa anakartta mı sıkıntı var...
  16. T

Xioami KVK Garantisi

Merhaba bende xioami mi 11 lite var geçen yıl almıştım şimdi açıp kapama tuşu zor çalışır oldu parmak izinde sorun yok ama telefonu zar zor kapatıyorum ondan sonra sol alt köşeden elimi attım telefonun ekranı çıkıyor iyice kötüleşti durumu garantiye vermek istiyordum ama kutusunun üzerinde kvk...
  17. T

Forza Horizon 5 indirme sorunu

Merhaba microsoft store üzerinden forza 5 i indirmek için başlatmıştım sonrasında pcyi yeniden başlatmam gerekti tekrar indirmeye bakmak istediğimde devam etmiyordu tekrar yüklememi gösteriyor ama diskimde yer kalmadı 105gb forza yeri kapladı ama oyun yok ortalıkta bu durumu nasıl çözerim format...
  18. T

PC im ssd yi görmüyor

Merhaba başlıkta yazdığım gibi ssdyi görmüyor giriş yerlerini değiştirdim çözüm olmadı pcyi başlattıktan 1 dakika içinde biosa atıyor ordada ssd yok anakartta 4 tane sats girişi var ve sata 2 girişi kırıldı ama ama ona rağmen 1 kere çalıştı sonra tekrar çalıştırmak istediğimde olmadı eğer ondan...
  19. T

Çalıntı karttan alışveriş

Merhaba biliyorsunuz ki twitch bit olayı patladı ve benimde geçmişte yaptığım bir olay aklıma geldi bu yüzden biraz tedirginim yaklaşık 1 yıl önce bir adam bana bir kart vericem ondan trendyol üzerinden istediğini alırsın sonra banada steamden bir oyun al demişti sen neden almıyorsun dediğimde...
  20. T

Hangi Elektrikli Scooter

Yakın bir zamanda elektrikli scooter alıcam fakat çok kararsız kaldım bizim buralar baya yokuşlu olduğu için hop un scooterı bu yokuşları tırmanabiliyor yani okai scooter Almak istediklerimden 2si cybersoul x3 pro Xiaomi mi pro 2 Sizce hangisi daha iyi olur yokuş tırmanma açısından bilgisi...
Top Bottom