Arama sonuçları: *

1. ocen45

Steam kart düşürmek için oyun önerir misiniz

Over The Dream. Herkese öneriyorum 80 TL'lik kart düşürüm ve önerdiğim birkaç kişi de 150 TL'lik düşürdü. Tabii bu dediğim kartlar parlak kartlar ve düşme olasılığı birazdüşük ama normal kartları ile de 3-4 TL net kar bırakıyor.
  2. ocen45

Motoru satıp 60.000 TL'ye mining rig almak mantıklı mı?

Evet fakat Kasım-Aralık gibi ETH hep 3-4k dolar civarına geliyor biraz risk fakat eğer ETH o aylarda artarsa HODL yapıp kar ederim diye düşünüyorum hocam.
  3. ocen45

Motoru satıp 60.000 TL'ye mining rig almak mantıklı mı?

Bu ara ETH fiyatının düşmesinden dolayı çoğu kişi rigleri ucuzdan satışa çıkarmış. 60.000 TL'ye 400 MH'lık bir rig buldum sizce motorla takas veya 60.000 TL'ye satıp o rigi almak mantıklı mı?
  4. ocen45

[Tavsiye] 80 TL'lik koleksiyon kartı çıkan oyun: Over The Dream

Birkaç saat önce sattım hocam alan oluyor özellikle yabancılar alıyor çünkü onlarda 7-8 dolar bile değil. 1656281608 Sattığımı söyledim zaten bir de göz kırpma emojisi atmış tey Allah'ım ya :D
  5. ocen45

[Tavsiye] 80 TL'lik koleksiyon kartı çıkan oyun: Over The Dream

Dostlar, indirimde kart düşen oyunları kovalıyordum ve "Over The Dream" isimli interaktif film tarzı bir şey gördüm ve 1,20 TL'ye satın aldım. Idle Master programında 5 dakika içinde 80 TL'lik kart düştü. Hemen satışa koydum 1 sat içinde satıldı kaçırmayın derim. Şanslıysanız 150 TL'lik kartı da...
  6. ocen45

Tek Ram Slotu Bozuk Anakart Alınır mı?

Tek slot kullanacaksanız bir zararı olmaz sadece bozuk yuvaya ram takınca görüntü piksel piksel olur ve bilgisayarı açamazsınız. Aynı şekilde monitör dahil geçen ay 170 TL'ye bilgisayar aldım 4 ram slotlu anakarttı slot değil fakat 3 ramin ikisi bozulmuş adam da görüntü piksel piksel gelince...
  7. ocen45

sevdiğin çevrimiçi oyunlar?

Rust.
  8. ocen45

R3 3200G sistem kaç TL eder?

Cevabınız için sağolun hocam diğer arkadaşların da yorumlarını bekliyorum.
  9. ocen45

Gitardan anlayanlar gitarımda cızırtı sorunu var

Aynı sorun eski gitarımda var sap ayarı sorunu hocam o tel ile alakalı değil.
  10. ocen45

ethermine mining için yardım

Ben 37 MH/S ile günlük 30-37 TL arası alıyorum hocam bence normal ya.
  11. ocen45

ethermine mining için yardım

Arkadaşlar Binance kullansanıza sıfır kesinti yapıyor ve her gece 3-5 arası hesabınıza atıyor kazdığınız madeni.
  12. ocen45

R3 3200G sistem kaç TL eder?

Bir abim sıkışık olduğu için 1 aylık setini komple satıyor monitör, mouse ve klavye falan dahil. Sistemi R3 3200G APU bir sistem ve 16 GB RAM, SSD falan var. Monitör sanırım 21 inç ve mouse da G300S. Komple bu sisteme 4.400 veren olmuş fakat bana alacaksam 3.900-4000'e bırakacağını söyledi...
  13. ocen45

2021'de İphone 7 alınır mı?

Sıfır değil hocam ikinci el.
  14. ocen45

Ben önceden 7 Plus kullandım ve en sevdiğim telefondu hocam çok hızlıydı sonra motor almak için sattım idarelik Honor 10 Lite aldım işte fakat aşırı şekilde donma kasma sorunu var. İphone 7'de donma kasma var mı bu yılda merak ediyorum çünkü ben 7 Plus'u 2019 yaz ayında satmıştım. 1627847730 Bu...
  15. ocen45

1 yıldır Huawei Honor 10 Lite kullanıyorum ve illallah geldi kasıp donmasından. Telefona da fazla para vermek istemiyorum, en fazla 2.500 TL düşünüyorum. Bu bütçede Android telefonlar var fakat 1 yıl sonra kasma donma olacak onlarda da. Oyun falan oynamıyorum, sadece YouTube, WhatsApp, Instagram...
  16. ocen45

Yurt Dışından PS5 Getirilse Sıkıntı Olur mu ?

Yanlarında 1 adet konsol getirme hakları var yani sıkıntı olmadan getirirler.
  17. ocen45

Outlast indirdim internetli mi oynaması

Crack ise zaten internet olmadan oynayabilirsiniz.
  18. ocen45

Outlast indirdim internetli mi oynaması

Steam'den satın aldıysanız Steam offline modda başlatıp oynayabilirsiniz.
  19. ocen45

Starbucks 2 Kahveye 40 TL verdim.

Hayır demiyorlar. Benim bir akrabam var home office çalışan biridir. Imac'ini alıp Starbucks'a gidiyor ve gece 00'a kadar falan orada arkadaşlarıyla oturuyor.
  20. ocen45

Yardım 200 TL Akıllı saat önerisi 30 dk içinde almam lazım

Bileklik tarzı arıyorsanız Mi Band 5 öneririm. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-5-akilli-bileklik-global-versiyon-pm-HB00000V3WEB
Top Bottom