Arama sonuçları: *

1. Alfha13

Bu alfabeyi bilen var mı ?

Sonda 434011 yazmıyo mu? Baştaki harfi çözemedim ben de Al?anyada yazıyor, o harf m'dir belki dediğin gibi.
  2. Alfha13

SON DAKİKA ! Van'a Terörü Destekleyen Başkan Geçti !

Şehrin taleplerini görmek için izin veriliyor olabilir. Ya da basitçe halkı enayi yerine koymak için. Teröristin seçime girmesine izin vermeyi bırak adamın dışarıda bile olmaması lazım. Kayyum yerine ikinci aday seçilebilirdi ki sonuç aynı olurdu zaten.
  3. Alfha13

Turgut Altınok gözünü kararttı! Tüm Belediye bütçesini emeklilere harcayacak

RTE düzgün zam vermedi diye bütün yatırım, vaat emekliye gidiyor. Bunları düşünerek mi evrmedi acaba, emekliye gelmeyen zamdan baya prim kastılar.
  4. Alfha13

⚽Fenerbahçe 3-2 Trabzonspor⚽

Korner bayrağıyla saldırıyorlar, bıçakla saldırıyorlar, maç boyunca futbolculara, teknik direktöre, hakemlere ve hatta kendi futbolcularına bile madde fırlatıyorlar, kalecinin boğazını kanatıyorlar, Türkiye'nin ve diğer ülkelerin milli futbolcularına, Dünya yıldızlarına yumrukla tekmeyle...
  5. Alfha13

Komik bulduğunuz memeler varsa bırakın buraya

Güzellikstandartlarınıyıkarkenrambokanadönüştüm. Hala gülüyorum lan
  6. Alfha13

İzlenecek Dizi-Film Youtube kanalı önerileri

True Detective, His Dark Materials, Evil, Barry, The Boys, Happy. Dizi hepsi.
  7. Alfha13

Dini anlamda bi sorum var?

Her ibadetin bir nedeni yok aslında, neden denilenler aslen ikincil faydalar. İlla istersen müzik dinlemek gibi ruhu dinlendiren bir aktivite olduğunu söyleyebiliriz. Kuran okumak meditasyon gibi kişinin zihnini dinlendirip rahatlatır. Ama dediğim gibi Kuran okuma sebebin rahatlamak olmaz...
  8. Alfha13

Dini anlamda bi sorum var?

Arapçasını okumak ayrı bir ibadet. Çevirisini ve yorumunu okumaksa ayrı bir şey. İkisi de yapılmalı.
  9. Alfha13

İngiliz İngilizcesi mi Amerikan İngilizcesi mi Öğrenmeli

Bütün dünya Amerikan öğreniyor, İngiltere'de bile Amerikan İngilizcesi özellikleri görülmeye başlandı. Farkları temelde sadece telaffuzda ama, birkaç tane de kelime farkı var ama onların ikisini de öğrenebilirsin. Telaffuzuna dikkat ediyorsan fark eder, yoksa önemi yok zaten.
  10. Alfha13

Galatasaraylılarla fenerbahçeli taraftarların çok toxic olması?

Süper Lig takımlarını say dersen ya FB, GS, BJK ya da GS, FB, BJK derler. Bence bu bile yeterli anlamaya.
  11. Alfha13

En iyi forvet Icardi

Yaşın kaç ki gelip geçenlerle kıyaslıyorsun?
  12. Alfha13

Yerel seçimlerde hangi partiye destek vermeyi düşünüyorsunuz

Partiden ziyade kişi daha önemli bence. Bizim ilçe belediysi AKP'nin ama gayet de işini yapıyor. İstanbul'da ise İmamoğlu vs AKP durumu var. Kurum sadece bir kukla olacak gibi geliyor. Zaten AKP adayı olmasa kim oy verir ki? İmamoğlu daha mantıklı bence ama kazanamayacak muhtemelen. KK'nın saçma...
  13. Alfha13

Megazeka 2'nin fragmanı ÇOK KÖTÜ

İlk bakınca ne var dedim, ilk filmi açtım, harbi değişmiş bayağı. Mobil oyun grafiklerine geçmişler. Yansımalar, gölgeler, animasyonlar, kaplamalar; hepsi downgrade yemiş.
  14. Alfha13

En İyi Final Sahnesine Sahip Oyunlar

Bir sürü var ama kimse yazmaz diye Heavy Rain diyeyim.
  15. Alfha13

Kinder penguin (pinkuin) mi yoksa Kinder süt dilimi mi

Pingui. Anket açabilirsin.
  16. Alfha13

🗓 😄Haftalık Mood Raporu: 22-28 Ocak 2024

Bu hafta en çok neye sevindin? Bu hafta en çok neye üzüldün? Değiştiremeyeceğim neyi kabul edebilirim? Bu hafta neyi başardın? Bu hafta neyi öğrendin? Bu hafta en çok kime/kimlere minnettarsın? Yeni haftaya başlarken kendine ne söz veriyorsun? Fener'in gol atmasına Fener'in gol yemesine...
  17. Alfha13

1. Soruluk IQ Testi.

10. x=x çarpı 10 , x-1 = x-1 çarpı 10-1 diye gidiyor
  18. Alfha13

DA Forum Hangi Irktan?

Bizans terimini Avrupalı bir tarihçi üretmişti diye hatırlıyorum. O zamanlar Yunanlar kendilerini Romalı olarak görüyrlardı, devletin adı da Roma idi, Doğu Roma da değil.
  19. Alfha13

* Pendikspor 4 - 0 Beşiktaş *

Ligdeki 4. galibiyeti Pendik'in, onu düşünerek 4 atmışlar. Nereden baksan kral hareket.
Top Bottom