Arama sonuçları: *

1. S

Gölgeli çift görme(tek göz ilede)

kornea topografisi çekildim, temiz çıktı :/
  2. S

keratokonus diye bir hastalık varmış brolar, araştırmanızı öneririm. Biraz bizim şikayetlere benziyor. Kornea topogrofisi çekilince belli oluyormuş, her doktor anlamıyomuş falan. Ben en yakın zamanda çektiricem kornea topogrofisi
  3. S

aynen bende de en çok belli olduğu yer televizyondaki programların isimleri
  4. S

1616149390 Peki sizinki bir anda mı başladı, yavaş yavaş mı? Benim yavaş yavaş ilerledi çünkü hala da ilerliyo. Başta uçuşan cisimler görüyodum, daha sonra gölgeli görme başladı, daha sonra da ışıkları saçaklı görme falan başladı.
  5. S

Gözlük falan kullandınız mı fayda etti mi acaba?
  6. S

Evet yaklaşık 4 aydır var ve giderek artıyor gibi ben de 21 yaşındayım. Işığın az olduğu daha karanlık ortamlarda daha çok belli oluyor üste doğru çift görmem. Ve bu üste doğru çift, gölgeli gibi görme, siyah zemin üzerindeki açık renkli yazılarda oluyor. Ve şu an açık renkli çoğu cismi de üste...
  7. S

Brolar nasıl son durumunuz ?
  8. S

geçti mi kanka son durumun ne
  9. S

gözümü kısınca artıyor benim de. Hafif karanlık ortamda tv izlerken de çok sıkıntı oluyor bende, sanki ekrandaki ışıkları dağınık görüyorum. Pc'de yazı falan okurken de kötü oluyor? Sende de böyle mi?
  10. S

beyler bende de var bu sorun. Son durumunuz ne geçti mi ? Veya sebebini öğrenebildiniz mi?
Top Bottom