Arama sonuçları: *

1. Burak.twitchNietral

Yardım 20K civarı Laptop Önerisi

Casper excalibur nasıldır?
  2. Burak.twitchNietral

Yardım 20K civarı Laptop Önerisi

Arkadaşlar 20K civarı laptop bakıyorum.Hem oyun hem iş için kullanılacak.Monster önerir misiniz?
  3. Burak.twitchNietral

Otoyol Gişeleri İle İlgili

Araç çalma değil aracı haberli şekilde alıyorum sadece oraya gideceğimden haberleri olmayacak
  4. Burak.twitchNietral

Otoyol Gişeleri İle İlgili

Arkadaşlar İyi Akşamlar.Yarın Çerkezköye gitmem gerekiyor fakat amcamın araçla habersiz gidicem.Gişelerden geçerken haber gitmesi gibi durum olur mu yada nasıl yapabilirim bir bilginiz var mı?İstanbuldayım.
  5. Burak.twitchNietral

Geçici Ehliyet Hakkında

Baktım şimdi gelmiş hocam sağolun .
  6. Burak.twitchNietral

Geçici Ehliyet Hakkında

Arkadaşlar dün kaymakamlığa gittim belge işlerini hallettim fakat hala e devlette geçici ehliyet kısmı alttaki gibi diyor.Herhangi bir mesaj da gelmedi.Sizce bir sorun çıkmış mıdır işlemde yoksa ne kadar beklemem gerekiyor?
  7. Burak.twitchNietral

Yardım Bios Update sonrası hata

Arkadaşlar bios update yaptım sorunsuz şekilde %100 oldu yeniden başlıyordu fakat Reboot and Select proper Boot device hatası aldım.Çözümü nedir bunun
  8. Burak.twitchNietral

Rx 5600 Xt kartım kaç para eder?

Hocam çoğu kişi gibi wattman yaşadım.Kartın performansına soğutmasına lafım yok ama oyundan atması beni bitiriyor. 1666965255 Ölmüş kartın piyasası benim aklımda 5 6 eder diye geçiyordu.
  9. Burak.twitchNietral

Bende 3060 veya 3060 ti yükseltmeyi düşünüyorum.Ne yaparsam yapayım wattmanı çözemedim kartta.
  10. Burak.twitchNietral

Aynen öyle hocam o konuda haklısınız ama artık nafile ne yapmayı önerirsiniz?
  11. Burak.twitchNietral

Örneğin ne kadar bir fiyat vermeliyim?
  12. Burak.twitchNietral

Arkadaşlar elimde xfx thicc 3 ekran kartı var.Garantisi yeni bitti yada çok az kaldı sayılır.Yükseltmek istiyorum sizce ederi nedir?
  13. Burak.twitchNietral

Sürücü Kursu Değiştirebilir miyim?

Arkadaşlar bir sürücü kursuna kayıt oldum fakat hiç bir şekilde ücret vesaire ödemedim sadece belgeleri verdim.İptal edebilir miyim daha iyi bir yer buldum fiyat olsun ders olsun.Ne yapmalıyım sizce?
  14. Burak.twitchNietral

Öneri Taotronics Soundsurge 55 Alınır mı?

Farketmez ikisi de uygun benim için 1659450399 ikinci el alınır mı peki?
  15. Burak.twitchNietral

Sıfırı 1k küsür o kadar veremem güzel uygun bir şey arıyorum var mı önerebileceğiniz?
  16. Burak.twitchNietral

Sarı sitede 1.5 yıl garantili bulduğum kulaklık 550 liraya nasıldır sizce alınır mı ?
  17. Burak.twitchNietral

Vakıf Üniversiteleri %50 İndirim Nedir?

Tamamdır anladım sağolun yardımcı olduğunuz için.
  18. Burak.twitchNietral

Yani belli bir sayı vermiyorlar şu kadar kişiye diye
  19. Burak.twitchNietral

Arkadaşlar bölümlerin puanları yazan %50 indirim gibi şeyler o puanda olan herkese mi veriliyor nasıl oluyor aydınlatırsanız sevinirim.
  20. Burak.twitchNietral

Tecno Pova 3 Alınır mı?

Bu telefon babamda var yazılımsal sıkıntılar yaşıyor başka önerebileceğiniz var mı? 1656864319 ne önerebilirsiniz peki?
Top Bottom