Arama sonuçları: *

• Users: kerem01r
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Pioneer hoparlörüm için teyp

440watt 80w 16x24 hoparlör üm var bunun için alacağım teypin watt değerinin kaç olması lazım şuanki kullandığım teypte 4x45 w yazıyor yeterli mi
  2. K

Redmi 10 c donma sorunu

Xiaomi redmi 10 c telefonum var ve oyuna vs girince donup kalıyor güç tuşuna basılı tutup otomatik olarak yeniden başlatıyorum yoksa onun dışında hiçbir işlem yapılmıyor. Bunun bi çözümü var mı yoksa kronik bir sorun mu acaba.
  3. K

Format attım ancak disk ayrıma işlemi başarısız

Lenovo ideapad 5 laptop aldım format attım ancak c ve D iki birime ayırdıpımds yalnızca sistemin yüklü olduğu bölüm gözüküyor diğer bölüm format ekranında gözükmesin rağmen bilgisayarı açınca gözükmüyor
  4. K

10.000 TL laptop önerisi

max 10.000 TL bütçem var oyun kod yazımı vs vs için kullanacağım amd mi intel mi daha iyi olur bilmediğim için sorma gereği duydum şimdiden teşekkürler.
  5. K

10.000 TL laptop önerir misiniz?

Max 10.000 TL laptop önerir misiniz. Kod yazımı Oyum yapımı vs vs için kullanılacak.
  6. K

CS GO için ucuz sistem önerisi

Arkadaşlar ağırlıklı olarak cs go oynanacak 100 150 fps verse bile yeter alınacak en düşük sistem hangisi ddr3 vs fark etmez 150 fps verse her türlü yeter gerekirse uzay montajda yapıp kullanabilirim o açıdan da sıkıntı yok
  7. K

200 300 TL civarı ses sistemi

Max 300 TL 2+1 ses sistemi öneriniz nelerdir
  8. K

Bu laptop nasıl fp için uygun mu

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a5-v17-2/?utm_source=criteo-sempeak&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel Arkadaşlar 10.000tl bütcem var bu laptop nasıl. İyi değilse 10.000 TL max laptop önerebilir misiniz. Oyun odaklı olacak. Şimdiden teşekkürler
  9. K

10.000 TL gaming laptop önerisi

Max 10.000 TL laptop öneriniz var mı acaba Oyun odaklı kullanacağım ekran 60 hz den yüksek olacak Cs go, gta türü oyunlar oynayacağım
  10. K

2.000 TL telefon önerir misiniz??

Arkadaşlar 2.000-2.200 TL civarı telefon önerir misiniz? 128 gb hafıza olması lazım, oyunla vs pek işim olmaz ders amaçlı alacağım yinede ram vs si kötü olmazsa iyi olur şimdiden teşekkürler
  11. K

A2 ehliyet için 18 yaşına girmek mi doldurmak mı gerek

Arkadaşlar internette birkaç yere baktım ama net bir şey anlamadım. A2 ehliyeti alabilmek için 18 yaşına girmek mi gerek yoksa 18 i doldurmak mı gerek. Aydınlatırsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
  12. K

17 Mart'a kadar olan tam kapanma da garanti işlemleri çaışacakmı

Arkadaşlar bu 29 Nisan ile 17 Mayıs arası olan tam kapanma da garanti servisleri çalışacak mı yani normal de garantiye gönderdiğimde 1 hahta-10 gün bi süre içerisinde geliyordu. Yasaklar olduğunda yine 10 günde falan mı gelir yoksa 17 Mart'tan sonr mı gelir.
  13. K

Bilgisayarım donuyor bios ile alakalı olabilir mi

Arkadaşlar b450m s2h anakartım var ve ryzen 3 3200g işlemcim var bilgisayarı açtıktan birkaç dk sonra donmaya başlıyor ve bir süre sonra takılıp kalıyor. Başka bir konuda birisi ekran kartı sürücüsü ile alakalı olabilir demişti ama format atmaya çalıştığımda da bilgisayarım kasmaya başlıyor ve...
  14. K

Bilgisayarıma format atamıyorum yardım

Gigabyte b450m S2h anakartıma flaşla format atmak istiyorum ama nasıl atacağını bilmiyorum. Yardım ederseniz çok memnun kalırım.
  15. K

Ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra sistem donuyor

Arkadaşlar bilgisayarımda Ryzen 3 3200g var (ekran kartım yok apu olarak kullanıyorum) birkaç gündür donup kalıyor bilgisayarım herhangi bi şekilde çözememiştim. Sorunun hangi parçada olduğunu bulamamıştım. acaba sorun ssd de mi dedim o yüzden başka bir ssd taktım (içerisinde windows...
  16. K

Bilgisayarıma ekran kartı sürücüsü kuruyorum donup kalıyor

Arkadaşlar bilgisayarımda ryzen 3 3200g var sürücüsünü kurduktan sonra bilgisayar takılmaya ve donmaya başlıyor ve birkaç dakika sonra donup kalıyor.
  17. K

Bilgisayrım açıldıktan bir süre sonra takılıp donmaya başlıyor

Arkadaşlar bilgisayarımı açıyorum birkaç dakika sonra kasmaya başlıyor ve en sonunda da takılıp kalıyor. Format atmama rağmen düzelmedi sizce neden olabilir. Çözüm öneriniz varsa yazabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler. Not: sistem parçaları b450m s2h anakart ryzen 3 3200g işlemci adata d41...
  18. K

Bilgisayarım açıldıkdan bir süre sonra donmaya başlıyor

Arkadaşlar dün bilgisayarıma yeni gelen windows güncellemesini indirdim ve kurdum. Kurduktan sonra bilgisayarda kasma ve donmalar meydana gelmeye başladı. Bilgisayarı açıyorum 5 dk sonra donmaya başlıyor. Çözümünü bilen varsa yazabilirmi. şimdiden teşekkürler.
  19. K

500 TL ye anakart+işlemci

Arkadaşlar 500 TL ye anakart + işlemci önerebilirmisiniz ddr3 olacak max bütçem 600 TL
  20. K

Öneri AMD Athlon 3000G alınır mı

AMD Athlon 3000G arkadaşlar bu işlemci alınır mı? cs go gta 5 oynuyorum sadece
Top Bottom