Arama sonuçları: *

1. T

Bilgisayarı dün kapattım bugün açamadım

Dün gece 2 3 saat oyun oynadım bilgisayarı kapattım bu akşam geldim bilgisayarı açtım bilgisayarın ışıkları yanıyor ekran gelmiyor klavye mouse ışıkları yanmıyor yeni almasam bilgisayarı bende dicem olur sizce ne yapayım
  2. T

Rockstar Games Gta 5 Social Hesabı

oldu ustam çok teşekkür ederim
  3. T

Steam Klasörünün ismini değiştiremiyorum bütün uygulamaları kapattım ama olmuyor
  4. T

ben gta 5 i social clubun kendisinden almıştım 2 senedir oyuna girmiyorum bugün gireyim dedim play on steam diyor basınca beni steam hesabıma atıyor ama o hesapta gta 5 yok sorun yaşıyorum bunu nasıl çözerim yardımcı olur musunuz
  5. T

Gencer Gaming Güvenilir Mİ

Gencer Gaming Güvenilir Mi Daha önce alışveriş yapan oldumu aramızda
  6. T

R5 5500 RTX 4060 DARBOĞAZ

R5 5500 İLE RTX 4060 DARBOĞAZ YAPAR MI
  7. T

R5 5500 RTX 4060 Darboğaz

R5 5500 ile RTX 4060 Darboğaz Yapar mı
  8. T

BİLGİSAYAR KASASINDAN DUMAN GELDİ

duman göremedim anakartın ordan geldi gibi gördüm ama emin olamadım araştırdım psu gibi durdu psu da corsair cv550
  9. T

o an ki korkuyla kapattım direk koklamadım çalışıyo açınca ama dedim psu komple yanar parçalarda gider diye açmadım ne yapayım sizce
  10. T

Bilgisayarımın kasasının içinden duman çıktı kapattım 15 dk sonra çalıştırdım sorunsuz çalıştı ama kapattım yine riske atmamak için psu yandı diye düşünüyorum napmalıyım sizce
  11. T

iphone 11 vs 12 vs 13

hocam yaklaşık 6 7 yıl iphone kullandım memnundum ama mevcut ekonomik durumlardan dolayı xiaomi aldım ama artık dayanılmıyo ısınmasına donmasına almışken iphone alayım 5 6 yine idare etsin diye düşünüyorum
  12. T

iphone 11 vs 12 vs 13

1 yıllık fark ve 2.5k fark var sizce değer mi 2.5 daha fazla vermeye
  13. T

iphone 11 vs 12 vs 13

ben xiaomi redmi note 8 kullanıyorum 3 yıldır ama telefon donmaya ısınmaya başladı yeni telefon bakıyorum iphone 11 13k iphone 12 16k iphone 13 19k sizce 3k lık fark için değer mi hangisini almalıyım andoridden soğudum bu telefondan sonra 2 yıldır iyiydi son 1 yıldır sapıttı sizce hangisin...
  14. T

ETSY DE BORÇ ÖDENMESİ İSTENİYOR

ETSY HESABI AÇTIM 4 5 AY OLDU 2 İLAN KOYMUŞTUM SONRA UNUTTUM ÖYLE KALDIM HESABA GİRDİM 50 TL PARA İSTİYO HESABI KAPATMAK İSTİYORUM BORÇU ÖDEMENİZ GERKEİYOR DİYOR ETSY E GİRİŞ YAPINCA KİMLİK BİLGİSİ İSTEMİŞTİ ONLARI GİRDİM O YÜZDEN KONU AÇIYORUM Bİ SIKINTI YAŞAR MIYIM İLERDE 1653162600 BEYLER...
  15. T

Etsy hesabımı unuttum

etsy hesabı açmıştım 4 5 ay oldu giriyim dedim 50 TL para istiyo satış yapmadan kapatmak istedim kapatmak için borcu kapatmanız gerekiyor diyo ben bunu ödemesem bişey olur mu 1653161496 3 Dk Geçmiş yazan yok Sağolun Donanım Arşivi Forum Tayfası
  16. T

CS:GO PGL Major Antwerp 2022 Güncellemesi | Viewer Pass Almaya Değer Mi?

Bu viewer passı alınca parası mı çıkıyor bu ne işe yarıyor anlatır mısınız
  17. T

Gaming.gen 1660S'li Sistemi 10.500TL'ye Almak Mantıklı mı?

tahmini ne zaman çıkarır bayrama kadar çıkarmış olur mu ?
  18. T

Gaming.gen 1660S'li Sistemi 10.500TL'ye Almak Mantıklı mı?

gaming gen den 1660 super sistemi 10500 e almak mantıklı mı sizce abdullah abi yakında sistem çıkarıcak mı duyurdu mu bilgilendirirseniz sevinirim
  19. T

itopya & Donanım Arşivi Ayın Ürünü İndirimi Ne Olsun?

Abdullah abi bi ekran kartı 1650 1660 6500 xt fena olmazdı :))
Top Bottom