Arama sonuçları: *

• Users: kaanxmia
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. kaanxmia

Laptopuma Format atamıyorum

Toshiba laptopuma giremiyordum bende format atayım dedim Technopat'taki forumda Windows 7 ISO dosyalarından 3 tanesini indirdim 3'ünü de denediğimde format atılma işlemi tam bitimi sırasında hatalar alıyordum ardından Windows 8 ISO dosyası yükledim Microsoft'un olur dedim belki ama hiç görmedi...
  2. kaanxmia

Mikrofonum Uygulama Tarafından Kullanılıyor

Bilgisayarda ayarları falan açtığımda yanda görselde ki gibi mikrofonunuzun kaydı başlatılıyor tarzı bir bilgi geliyor bunu nasıl kapatabilirim daha önce böyle bir durum yaşamamıştım sorunu düzeltebilir miyiz mikrofonunu kullanan uygulama Windows hizmetleri için ana bilgisayar kullanıyor.
  3. kaanxmia

Disk Temizleme Görünmüyor

C diskime sağ tıklayıp özelliklerine girince disk temizleme butonu yerine ayrıntılar var sadece Windows 11 kullanıyorum.
  4. kaanxmia

İşlemci Değiştirmem Mantıklı Mı?

Arkadaşlar AMD Ryzen 5 2600X işlemciden AMD Ryzen 5 5500 işlemciye 400TL ekleyip geçiş yapacağım doğru ve mantıklı mı sizce.
  5. kaanxmia

Witcher 3 kadın karakterlerin yarısı gözükmüyor

Dostlar bu sorun niye var? Witcher 3'te en yüksek ayarlarda DirectX11 keskinleştirme kapalı oynuyorum. Görselde mevcut sorunum, tüm kadınların vücutlarının yarısı yok. Hancı kadının da öyleydi oyun başlarındaki görevde.
  6. kaanxmia

Valorant Hata Alıyorum

Beyler win 11 e geçtim çıldıracam valoya girmiyor tpm 2.0 actim secure boot actim msiinfode güvenli önyükleme ona rağmen kapalı görünüyor napmam lazım
  7. kaanxmia

İşlemcim 105 Derece Gördü

Soğutucu takmadan önce stok fan kullanıyordum maks işlemci 105 derece görüyordu zorlamada 9dkda macunu da yenilenmemisti stok fanı çıkardım soğutucu taktim macunu yeniledim şimdi 9dkda max 100 derece gördü islemci:2600x soğutucu: m200 ( bilgisayarcı yüksel ihtimal anakarttan dedi) görselde ki...
  8. kaanxmia

Bilgisayarcıya gittikten sonra başıma gelenler

Arkadaşlar bugün bilgisayarcıya gittim kasa temizliği macun yenileme ve stok fanimin yerine soğutucu takmak için sogutucumu takıp macunu yaptilar aldım kasayı sonra bilgisayarı bir açtım klavyelerim çalışmıyor biosa girmeye çalıştım biosum sifirlanmisti klavyeyle oldu klavyem sonra düzeldi...
  9. kaanxmia

AIDA 64 Sıcaklık Sonuçları

Ekran kartı: MSI GTX1660 Ti. İşlemci: Ryzen 5 2600X. Kasam: Corsair Spec Delta 650W+80 Sıcaklık değerleri normal mi 12dakika yaptım.
  10. kaanxmia

Windows 10 Kısayolda Sorun

Arkadaşlar görselde göründüğü gibi OneDrive'da yedekleme yapmaya çalıştım 8 öğeye erişim izni yok diyordu 7 tanesine tam izin vererek düzelttim fakar WinRAR'in dosyasında güvenlik veya farklı bir kısma girmeye çalışınca bu hatayı alıyorum.
  11. kaanxmia

Win 10 Kısayolda Sorun

Arkadaşlar görselde göründüğü gibi OneDrive'da yedekleme yapmaya çalıştım 8 öğeye erişim izni yok diyordu 7 tanesine tam izin vererek düzelttim fakar WinRAR'in dosyasında güvenlik veya farklı bir kısma girmeye çalışınca bu hatayı alıyorum.
  12. kaanxmia

Gamepower klavye uygun

Klavye: Gamepower Ogre red Switch klavye. Fiyat: 175 TL olacak. Arkadaşlar 2.el klavye alacağım ve çok uyguna gelecek ben karşıdaki kişiye God of War ve Forza 5 vereceğim ( oyun daha pahalı demeyin ben ücretsiz hediye aldım)
  13. kaanxmia

Snowman M200 Uyumluluk

Kasa: Corsair Spec Delta RGB. İşlemci: Ryzen 5 2600X stok fan. Arkadaşlar bu soğutucuyu almak istiyorum fakat uyumlu mu?
  14. kaanxmia

Ram soğutucu alınır mı

Arkadaşlar sırf görünüş amaçlı 2x8 Team T-Force zeus CL16 DDR4 Gaming Ram (TTZD416G3000HC16CDC01) ramlerime RAM soğutucu RGB almak istiyorum RAM'ime uygun bütçem maksimum 190TL bütçem var benim için görünüşü olsa yeterli önerir misiniz?
  15. kaanxmia

Lenovo Legion M300 Alınır Mı?

Valorant oynuyorum fps oyunlarda nasıl olur
  16. kaanxmia

Ryzen 5 2600X Overclock

İşlemci 2600x Anakart : Gigabyte b450m s2h Arkadaşlar işlemcime overclock yapmak istiyorum 3.7ghz 4.2 kadar çıkıyormuş 4e fln çıkarmak istiyorum faydaları zararları nelerdir nasıl yapılır bilgi verirmisiniz
  17. kaanxmia

Ryzen 5 5500 alınır mı?

Anakart: Gigabyte B450M S2H. Kasa: Corsair Spec Delta. Ekran kartı: MSI GTX 1660 Ti Ventus XS. 2600X işlemcim var ve 5500'e geçmeyi düşünüyorum sizce geçeyim mi anakartıma uygun mu? 5500 iyi bir karar olur mu?
  18. kaanxmia

Corsair spec delta mesh panel

Arkadaşlar hiçbir şekilde mesh panel bulamıyorum kasam için satış yapan yerler yok mu ya da yapmamız için ne lazım nasıl yapabiliriz şehirde ne tarz dükkanlar satar.
  19. kaanxmia

FM 22 Taktik konusu hakkında bilgi

Abi kafayı yiyeceğim sancaktepedeydim ilk başlarda iyiydim Zero taktiğini indirdim taktik hakkında sıfırım oyuna yeni başladım çünkü şu an ligde 18.siradayim 9 mactir galibiyet alamiyorum 3 beraberligim tek var taktigi anlayamadığım için oyundan soğuyorum yardımcı olabilirmisiniz.
  20. kaanxmia

Xbox Game Pass dosya erişimi özelliği

Merhaba arkadaşlar, Xbox Game Pass'e dosya erişimi kısıtlaması kalktı mı? Ona göre almayı düşünüyorum yama kurmak için.
Top Bottom