Arama sonuçları: *

• Users: Nerilex
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Nerilex

Anti-ghosting f/p klavye lazım ?

100-150 TL bütçem var yön tuşları ile aynanda space ya da shift gibi tuşlara bastığımda algılamama sorunu yaşıyorum anti ghosting lazım uygun fiyatlı sağlam marka önemsiz bir kkavye var mı?
  2. Nerilex

Epic Games oyun içi davet arayüzü nasıl açılır

stemade shift - tab yapınca açılan menü gibi epic davet menüsüde oluyordu nasıl açılıyor arkadaşımı overcooked a davet edemiyorum
  3. Nerilex

Aero itx 1050 ti furmark testi

10 dk yükte 1080 p de 76 derece görmüş alınır mı 2. El kart alıcam da tek fanlı model bu
  4. Nerilex

Yardım Ekran kartım yandı bana uyguna bir şey lazım !?

RX 5500xt ekran kartım Sistemim bu fakat ekran kartı eve gelen yüksek voltaj dan dolayı yandı evdeki voltaj falan herşeyi düzelttim artık sorun yok ama garantiden dönüş geldi ve stok olmadığı için para iadesi yapacaklar zamanında 2000 TL'ye almıştım ve yine 2000 TL verecekler ama ekran kartım...
  5. Nerilex

Sistem PSU kötü yerine ne alsam??

https://www.incehesap.com/fsp-fsp600-60ahbc-600w-power-supply-fiyati-44786/?gclid=Cj0KCQjw0caCBhCIARIsAGAfuMwaPL9mm9fP6zvTVppx4C_W8V58WCxDPwUqnVJnHqMHac2-eDPAfisaAg8HEALw_wcB sizce bu PSU kötü mü bütçem çok yok ? 350 400 fln Sistemim = Anakart: MSI B450M-A PRO MAX 3466 MHz ( OC 4133 ) İşlemci...
  6. Nerilex

ekran kartım yandı yerine idarelik ne alabilirim ?

Sitemim bu fakat ekran kartı eve gelen yüksek voltaj dan dolayı yandı garantiden dönüş sürecinde ben valorant oynamak istiyorum ucuza 500 TL yi geçmeyecek 2.el de olur bir ekran kartı lazım PC yi boğmayacak ne alabilirim Anakart: MSI B450M-A PRO MAX 3466 MHz ( OC 4133 ) İşlemci: AMD RYZEN 5...
  7. Nerilex

Yardım 175 ₺ Fiyat/Performans mouse önerisi

merhaba elimde 0-175 arası bütçe var şimdiden söyleyim büyük mouse pad istiyorum ama küçüklerede razıyım mouse almak istiyorum bütçem bu kadar sorunu olmayan memnun kaldığınız ürünleri söyler misiniz ?
  8. Nerilex

LG 24GL650-B alınır mı herhangi sorunu var mı acil ???

LG 24GL650-B modelini donanım arşivi abdullah abiden gördüm ama ne desem bilemedim çok şık ve çok hoş tn panel olması gözümü korkuttu canlı canlı hiç tn ve ips fln görmedim oyuncuyum ve gerçek 1 ms monitör arıyorum 144 hz yeterli benim için ama kronik sorunu var mı bilemedim bilgisi olan...
  9. Nerilex

RX 5500 XT FANLARIM YAVAŞ DÖNÜYOR

BİLİYORUM YENİ NESİL FANLAR bellli bir sıcaklıktan sonra dönüyorlar ama benim PC de dçönmeye başladıktan sonra örnek veriyim 60 derece fasnlar 600 700 fpm çalışıyor normalde 1000 gerekir furmark testi yaptım 65 derce oldu ve fanlar 800 rpm arası değişiyordu ama 1500 olması fln gerekiyordu...
  10. Nerilex

RX 5500 XT FANLAR YETERLİ DÖNMÜYOR !!

BİLİYORUM YENİ NESİL FANLAR bellli bir sıcaklıktan sonra dönüyorlar ama benim pc de dçönmeye başladıktan sonra örnek veriyim 60 derece fasnlar 600 700 fpm çalışıyor normalde 1000 gerekir furmark testi yaptım 65 derce oldu ve fanlar 800 rpm arası değişiyordu ama 1500 olması fln gerekiyordu...
  11. Nerilex

Aoc 24g2u alınır mı önemlii

aoc 24g2u alınır mı kronik sorunlu mu panda panel diye çok endişelendim elden alacağım vatandan ama bilemedim bu fiyat bandında EFSANE OYUN DENEYİMİ 24 İNCH GÜZEL MS SAĞLAM SORUNSUZ IŞIK SIZMASI ÇOK OLMAYAN bir monitör var diyorsanız önerin rica ediyorum...
  12. Nerilex

VIEWSONIC 23,6" VX2458-C-MHD ALINIR MI ?

VIEWSONIC 23,6" VX2458-C-MHD SORUNLU bir model midir kronik sorunları var mı ışık sızması fln bulunuyor mu üzer midir
  13. Nerilex

aoc C24G2U ALINIR MI SORUNLU MU ACİLL

merhabalar rx5500xt ve r5 3500x bir sistemim var çok detay önemli dpeil 165 hz 24 inch civarında monitör arıyorum vatandan elden alacağım fakar ışık sızmasıdır kronik sorundur fln araştırsamda bu moniötr için bulamadım ips istememe sebebim ışık sızmaları va da biraz daha minimum kalıyor bu...
  14. Nerilex

AOC C24G2U 23.6 ALINIR MI ARTILARI EKSİLERİ ?!

merhabalar rx5500xt ve r5 3500x bir sistemim var çok detay önemli dpeil 165 hz 24 inch civarında monitör arıyorum vatandan elden alacağım fakar ışık sızmasıdır kronik sorundur fln araştırsamda bu moniötr için bulamadım ips istememe sebebim ışık sızmaları va da biraz daha minimum kalıyor bu...
  15. Nerilex

Yardım ASUS VG248QG alınır mı?

bir kaç güne bunu almayı düşünüyorum 165 Hz 0.5 MS tn panel tn panel olması canımı sıktı ve bu arada IPS ile bilgisi olmayan arkadaşlar lütfen aoc al ips al fln demesin va arıyorum sizce bu önerdiğim ürün kötü müdür va panel bildiğiniz güzel monitör varsa önerir misiniz...
  16. Nerilex

Asus VG248QG monitör alınır mı lütfen cevap ?

hiç bir yerde inceleme videosunu bulamadım bir kaç gün sonra alacağım lütfen yardımcı olun 165 Hz 1 MS bunu seçme sebebim tn olması tnlerin verdiği tepkime oranlar ipse oranla çok daha iyi ipS 1 MS monitörler gerçekten 1 MS veremiyorlar ben oyun hazzını tam yaşamak istiyorum akllıma monitör...
  17. Nerilex

MSI OPTİX G241 alınır mı ?

6000 TL bütçeyle fiyat performans kasası topladım ve şimdi sıra monitörde 1080 p 144 Hz 1 MS monitör ararken birde lan marka bu hayvan gibi cazibesiyle markaya para verip MSI OPTİX almayı uygun gördüm ama detaylı incelemesine ulaşamadım yardımlarınızı rica ediyorum alınır mı ışık kırılması...
  18. Nerilex

Sorun Çıkarmayacak monitör tavsiye eder misiniz ?

merhabalar 6000 TL bütçede güzel fiyat performans ürünü topladım RX 5500 xt 4 GB ve r5 3500x fln var çok sistem gereksinimine girmeyeceğim 1500 ile 2000 TL arası monitör arıyorum daha ucuza indirime girmiş fln olursa bilen varsa çok iyi olur çok baktım ama monitörlerle ilgim yok monitöre...
  19. Nerilex

Wattman hatası alıyorum lütfen yardım

sistem topladım daha 1. haftam sistem kendine restart attı oyundayken sonra şaşırdım Radeon software girdim ve wattman hatası vardı karşımda araştırdım yok voltaj düşür sürüm değiştir MHz azalt fln diyorlar hiç birinden anlamıyorum nolur yardımcı olun bilgisayar özelliklerim; MSI B450M-A PRO MAX...
  20. Nerilex

wattman hatası alıyorum lütfen yardım

sistem topladım daha 1. haftam sistem kendine restart attı oyundayken sonra şaşırdım Radeon software girdim ve wattman hatası vardı karşımda araştırdım yok voltaj düşür sürüm değiştir MHz azalt fln diyorlar hiç birinden anlamıyorum nolur yardımcı olun bilgisayar özelliklerim; MSI B450M-A PRO...
Top Bottom