Arama sonuçları: *

1. L

Cpu fpsye ne kadar etki eder?

Çoğunluk olarak GPU oynatır. Zaten açıklama yaptım. Siz gidin GT 730 ile 5600X alın bakalım FPS oyunlarında işlemci sandığınız kadar ön planda olup olmadığını görün.
  2. L

Sürü psikolojisi biri atınca hepsi atıyor :D Söylediğim şey ile ilgili gram bilgileri olmadığı için "Aaa, o atmış ben de atayım." kafasındalar. Yazık...
  3. L

Msi AfterBurner ile ne Yapabilirim

Hangi durumlarda kapanıyor?
  4. L

Hesabımın silinmesini talep ediyorum

Okey.
  5. L

Oyunu oynatan şey GPU'dur. Eğer siz çok güçlü bir işlemci koyup güçsüz bir GPU koyarsanız hiçbir işe yaramaz. Öbür türlü güçlü bir GPU kullanıp güçsüz bir işlemci kullanırsanız bu sefer de GPU bir işe yaramaz.
  6. L

LoL raporladığım kişiler ceza alır mı?

Dönüş yapmıyorlar diye biliyorum. Zaten böyle bir zorunlukları da yok.
  7. L

Öneri Ryzen 3 3100 mü i3 10100f mi?

OC de OC, yav OC'li hali zar zor geçiyor. Bunun soğutması ayrı dert, RAM frekansı ayrı dert. Bu yüzden i3 10100F. Not: İleriye dönük olarak AMD biraz daha iyi. Bu dediklerimi yine göz önünde bulundurun ama ben önerimi R3 3100 olarak değiştiriyorum. İntel 11 Nesilde H410 anakartlara destek...
  8. L

Öneri Ryzen 3 3100 mü i3 10100f mi?

i3 10100F Yaktın beni Intel. R3 3100
  9. L

LoL raporladığım kişiler ceza alır mı?

İki türlü de raporladıysanız özel bilet raporunuzu düşüyor diye biliyorum. Ben yaptığım da öyle olmuştu.
  10. L

Müslüman yılBAŞI kutlar mı?

Nardugan Bayramı'nı araştırmanızı tavsiye ediyorum.
  11. L

Korsan içerik ve Crack hakkında

Rakam bir şey ifade etmiyorsa oraya yazmakta bir şey ifade etmiyor. Boşuna yazmaya da gerek yok :)
  12. L

Prensip meselesi herkes yardım etmek istemeyebilir :) Zaten o arkadaşların çoğu yardım edemeyecek kişilerden oluşuyor. Boş mesaj kasıyorlar, boş verin.
  13. L

Kimseye zorla yardım ettiremezsiniz. Kişi ister crack kullanan yardım eder, ister crack kullanmaya yardım eder.
  14. L

laptop driverlarımı nerden nasıl elle indiricem

Driver Booster, Driver Pack Solution gibi birçok yazılımdan uzak durunuz. Laptopunuzun modelini belirtiniz.
  15. L

Herkesin bir bir forumu bırakması

Böyle bir konu ile forumu nasıl geliştirmeyi düşünüyorsunuz?
  16. L

Arada kaldım ne yapmalıyım? Ekran kartı satışı.

Üstüne biraz ekleyerek RTX 3060 alırsınız. Değer mi? Sonuna kadar.
  17. L

Öneri R5 3600 İşlemciye RTX 3060 Takmak Mantıklı mı ?

O işler için evet, biraz mantıklı olabilir. Neyse, konu bu değil zaten... F/P bazında evet.
  18. L

Herkes Yaşını Belirtiyor [ANKET]

Küfür varsa belki :D
  19. L

Sistemim olması gerekenden yavaş çalışıyor..

Umarım beni sınamıyorsunuzdur. Neyse, MSI Afterburner ile sıcaklıklarınızı ve FPS değerlerinizi atınız. Oyunları da tahmin etmemi beklemeyin.
Top Bottom