Arama sonuçları: *

1. mayklgames

Güç Seçeneklerindeki ayarlar gözükmüyor

-_- ciddi misin ?
  2. mayklgames

Güç Seçeneklerindeki ayarlar gözükmüyor

merhaba ekran görüntüsündeki gibi formattan önce burda bisürü ayarlar vardı işte usb ayarları pci ayaarı işlemci max durum pilde prizde ayarları şimdi 3-5 ayar kalmış nasıl geri getiririm ne yapa bilirim ?
  3. mayklgames

Yardım Görüntü ölçeklendirme (NIS) tam ekran sorunu.

çözüm buldunuz mu ?
  4. mayklgames

Yardım Nvidia NİS Tam ekran olmama sorunu

Arkadaşlar nis i ne zaman açsam ve oyun içi geçerli çözünürlüğe getirsem ekran sağ ve sol kenarda siyah kalıyor tam ekran olmuyor bunun çözümü nedir ?
  5. mayklgames

Yardım Rtx 3060 mobile Watt sıkıntısı

merhaba arkadaşlar ekran görüntüsündeki gibi watt sıkıntısı var oyunda 115 falan çekerdi şimdi 56 57 40 falan böyle ve her oyunda kasma yapıyor ben ne yapacağımı bilmiyorum birşeyleride ellemedim sıfırdan gittim nvidia driverini kurdum yine sıkıntı aynı
  6. mayklgames

Yardım Telefon önerisi istiyorum

düz seriye kimse bulaşma diyor ya alacaksan pro yada pro max al diyorlar
  7. mayklgames

tamamdır çok sağolasın 🙏🏼
  8. mayklgames

çok az bir fiyat farkıyla 4 k civarı nerdeyse 14 pro max alınır mı? 128 lik
  9. mayklgames

Yardım Minecraft nasıl shader yüklenir?

biz optifine kullanıyorduk internette düzinelerce site var nerdeyse çoğu güvenli youtubeden bak en fazla izlenen videoya orda indirme linkleri paylaşılıyor + olarak %Appdata% klasöründe .minecraft doya içerisinde .shaderpacks diye bi klasör var indirdiğin rar dosyasını onun içine atman oyuna...
  10. mayklgames

ekstra olarak belirteyim 13 pro max ve 13t pro xiaomiyi 24700 e 14 ü 26600 e 14 pro maxı ise 28k ya alabiliyorum aklımda direkt 14 pro max var ama bilemiyorum
  11. mayklgames

Merhaba arkadaşlar sizden telefon önerisi istiyordum şuan Azerbaycanda yaşıyorum ve neredeyse bir birlerine çok çok yakın fiyatta İphone 13 Pro Max 128 ve ya 256 Düz İphone 14 128 lik ve Xiaomi 13T Pro satın alabiliyorum yani fiyatları çok çok yakın olduğundan bu 3 modeli yazdım hatırlatma...
  12. mayklgames

ETH mining gelir durumu - Güncel Eth 1200 $

bende bu ay deneme amaçlı yaptım bakacağım duruma
  13. mayklgames

İnstagrama Pc üzerinden giriş yapmakta sıkıntı yaşıyorum

Arkadaşlar chrome indirdim sıfırdan kurdum ondada aynı sıkıntı yaşıyorum nedir bu bi benim başıma mı geliyor ? telefondan sorun yok ama pcden girişte sıkıntı yaşıyorum 1654365875 vay be koca forumda kimse mi yaşamamış bu sorunu ?
  14. mayklgames

Logitech g pro x nasıl alınır mı ?

evvet tam olarak bu konu benim konum 1649343521 1 senedir hatta fazladır kullanıyorum çoğu bulunduğum ortamda bu hangi marka mikrofon sesin çok temiz diye yorumlar aldım ses kalitesinde üstüne tanımıyorum sadece malzeme konusunda biraz ağır ama ben alıştığımdan bana hiç ağır gelmiyor bluevoice...
  15. Origin Hesabım satılıktır içeriği ( Bf5 ve Bf1)

Origin Hesabım satılıktır içeriği ( Bf5 ve Bf1)

Origin Hesabımda 2 adet oyun bulunmakta bf 5 de 203 saati mevcut k.d değerleri gayet iyi ve silahların çoğusu altınlanmış durumda bazı eliteler bundle şekilde alınmıştır haftalık görevlerden 500 bf pointi toplanmıştır.
  16. mayklgames

Epic Games Kuponları en yakın hangi tarihte verilir?

Merhaba bildindiği üzere epic games çoğu zaman kupon dağıtıyor şuanlık kupon bulunmamakta bf 2042 alacağım fakat kupon kodu olursa baya ucuza denk geleceğinden şuanki 200 tlyi vermekten kaçınıyorum en yakın hangi tarihte epic yine bir kupon dağıtır bilgisi olan var mıdır ?
  17. mayklgames

🔥İndirim İtopya Son Fırsatlar Başladı!!

750 TL idi ama depolama amaçlı kullanlırdı yorumlar berbat ötesinde
  18. mayklgames

🔥İndirim İtopya Son Fırsatlar Başladı!!

link öldü sanırım 1648659913 https://www.itopya.com/mld-m300-1tb-nvme-2280-gen3x4-m2-ssd-3300mb-okuma-3100mb-yazma_u56 buydu dostum 1200 oldu fiyatı
  19. mayklgames

Vodafone Pay Para İadesi Yapmıyor

11 kez aradim kimse yardım etmiyor ekran görüntülenemiyor diyip diyip geçiştiriyorlar
  20. mayklgames

Vodafone Pay Para İadesi Yapmıyor

Merahaba arkadaşlar 23.03.2022 tarihinde vodafone pay kartıma 689 TL yatırmış ve trendyol üzerinden ssd almıştım. Sonra bu ssdyi 24.03.2022 tarihinde iptal edip para iadesi talebinde bulunmuştum param anında Vodafone Pay hesabına düşmüş fakat 24.03.2022 saat 15:15 hesabımı inceleme altına alıp...
Top Bottom