Arama sonuçları: *

1. E

ryzen 5 1600af ve gtx 1650 super ekran kartlı topladığım sistem sizce nasıl?

2500 civarı 5500xt 8gb bulmak imkansız genelde 4gb modelleri oluyor 2800 civarı birde param güvende vs. ile uğraşmak istemiyorum
  2. E

ekran kartı 2500tl 2.el tertemiz kutulu faturalı furmark testi 20dk 75 derece işlemci 1100tl stok fanı var kutulu ramler tanesi 671 tl psu 1000tl anakartda 2600tl
  3. E

GTX 1650 Super 4GB Ryzen 5 1600AF XPG 8x8 16b 3200mhz cl16 ram High Power 500W 80+ psu Asus Prime B450M-K 2 ya da MSI B450M-A PRO MAX anakart henüz karar vermedim sizce bu sistem iyi mi? ve hangi anakartı seçmeliyim?
  4. E

MSİ gtx1650 super gaming x mi Sapphire rx590 mı?

ikisi de 2500tl hangisini almam daha mantıklı olur ya da bu fiyata daha iyi bir ekran kartı bulabilir miyim?
  5. E

8Bin TL'ye Vega64 r5 2600 sistem alınır mı?

Anakart gigabyte b450m s2h v2 İşlemci AMD r5 2600 Ekran kartı AMD radeon Vega 64 8 GB RAM hyperx fury 8x2 16 GB ışıklı HDD 500+300 GB SSD 256 gb Kasa xigmatek ışıklı Güç kaynağı 650W xigmatek 80+ sertifikalı Bilgisayarın özellikleri böyle,sizce bu fiyata mantıklı mı? Henüz furmark vs...
  6. E

2024 yılında xbox one alınır mı?

Merhabalar, sarı sitede 3500e 1 yıl garantili xbox one 5000 gb var yanında orjinal kolla amacım ahım şahım oyunları oynamak değil arada fifa fortnite halo serisi gta gibi oyunları oynamak yüksek oerformans beklentim de yok sizce alınır mı 1721564458 Yanlışlıkla 5000 gb yazmışım 500 olacak
  7. E

Ekranı bozuk olan laptopu monitöre bağlayıp kullansam sorun olur mu?

Merhabalar, yaklaşık 1 ay önce bir konu açmıştım ekran kartının bozulduğu hakkında sonra arkadaşla konuşurlen dedi ki senin laptop apu nasıl ekran kartı yansın o ekran sorunu bende de var aşırı ısınmadan dolayı oluyor dedi ben de mantıklı buldum televizyona bağladım gayet iyi çalışıyordu bir...
  8. E

Laptop ekranı çizgi çizgi oldu renkler değişti

Hiç denemedim ama performamsta pek aıkıntı yok gibi sadece fazla fan çalıştırıyor
  9. E

Laptop ekranı çizgi çizgi oldu renkler değişti

Laptopumu gece koltuğun üstünde program indirmek için bırakmıştım öncesimde de bi 3 4 saat hdmi ile televizyona bağlayıp metro last light oynamıştım sonlara doğru televizyonda hafif nozulmalar oldu ekranda ama laptop sorunsuzdu gece kalktığımda ekran ekteki gibiydi bi sekme açtığımda orfaki...
  10. E

Fazla doz insülin ne yapar???

Yaşamak isteyen insan her türlü yolunu bulur olsa olsa hayatında en fazla ne olabilir seni intihar ettirecek yanlış anlama seni küçümsemiyorum fakat gerçekten istersen bi şekilde ayakta durursun evden kaçarsın edersin
  11. E

Fazla doz insülin ne yapar???

yks hayatının dönüm noktası falan değil zaten ilk 100 bin içinw giremediysen büyük ihtimalle aagari ücretle veya biraz daha üstü bi çalışan olacaksın eğer kazanamazsan adam akıllı al karşına anneni babanı de ben sanayide çalışmak istiyorum çünkü yks olmadan bi gelirin olmadan en iyi sanayiden...
  12. E

D&Rdan 159₺ye Rampage SN-R5 aldım!

Bugün Samsun Bulvar AVMde dolaşırken D&Rın başka bri konuma taşındığını gördüm ve gittim baktığımda kulaklığın kutusu bantlanmıştı ezilmiş falan fakat kulaklıkta sorun yoktu bu model hakkında oek bilgim olmadığımda dedin herhalde kötü bir modeldir ben bunu alayım idareten kullanırım dedim çünkü...
  13. E

Lolde ihtişamlı öz mağazasındaki kostümler ne zaman yenilenecek

Yaklaşık 300 civarı ihtişamlı özüm var ve bu sabahki yamada prestij kayn kostümü geldiğini gördüm fakat mağazada hala yoktu ne zaman gelir bu kostüm
  14. E

Lol Kafe nedir? Bir anda geldi.

Lol gireyim dedim lol kafe özelliği aktif olmuş ben internet kafeden sadece 1 kere valoranta girmiştim o kadar neden vardır bu oyunsa başka kişilerde de varmış bu
  15. E

Çok ucuza SK Hynix ram güvenilir mi?

ram bu...
  16. E

İçi dolu ssdyi bilgisayara takmak

D diski olarak takma ne oluyor ben ssdyi slota takıp açtığımda windowsdan biçimlendir yapsam sorunsuz çözülür mü?
  17. E

İçi dolu ssdyi bilgisayara takmak

Arkadaşımdan bir SSD aldım fakat içinde hem Windows hem de bazı uygulamaların yüklü olduğunu söylüyor ben bunu laptopuma taktığımda nasıl benim masaüstümü falan etkilemeden sıfırlayabilirim?
  18. E

Aniden olan virüs olayları lütfen bakın

Bilen yok mu
  19. E

Aniden olan virüs olayları lütfen bakın

Pc yi açamıyorum klavye çalışmıyor sadece biosa girebiliyorum orada klavye çalışıyor
Top Bottom