Arama sonuçları: *

• Users: Kursat9606
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kursat9606

6000 TL telefon önerisi

Arkadaşlar rica etsem 6000 TL'ye kadar telefon önerir misiniz babama alacağım sadece navigasyon kullanacak
  2. Kursat9606

Bilgisayarım resize bar destekliyor mu?

Merhaba b450m s2h anakart r5 5600 işlemci ve gtx 1070 ekran kartım var bu sistem resize bar destekliyor mu acaba?
  3. Kursat9606

Ag400 kasama sığar mı

Arkadaşlar merhaba yeni işlemci almıştım biraz ısınıyormuş fanda alayım dedim ve AG400 siparişi verdim fakat kasama sığar mı emin değilim çünkü ekran kartımın pin kablolarından dolayı kasanın camı bir tık zor kapanmıştı sistemi aşağıya yazıyorum B450m s2h Gskill Ripjaws V Corsair spec delta kasa
  4. Kursat9606

R5 5600 için fp fan önerisi

Merhaba arkadaşlar ryzen 5 5600 işlemci aldım anakartım gigabyte b450m s2h uygun fiyatla 500tl civarında güzel bir fan önerirseniz sevinirim snowmanlar vardı bir ara fakat stok yok tr de sanırsam önerileriniz için şimdiden teşekkürler
  5. Kursat9606

R5 3600 den 5600 upgrade

Merhaba arkadaşlar ryzen 5 3600 işlemcimi satıp 5600e upgrade etmek istiyorum anakartım gigabyte b450m s2h sizce bu upgrade değer mi sadece valorant oynuyorum ekran kartım gtx 1070
  6. Kursat9606

Gamepower Kyruse Driver

Merhaba arkadaşlar Gamepower Kyruse aldım fakat valorant oynarken silah sesleri vs aşırı yüksek geliyor ve adım seslerini duyamıyorum kısacası ses kasmamı vs engelliyor bunun için bir eq ayarı vs mevcut mu yardımcı olabilecek varsa gerçekten çok sevinirim kanser oldum cidden
  7. Kursat9606

Aliexpress kargo takibi

Arkadaşlar merhaba aliexpressten rk61 almıştım fakat kargo bilgileri kafamı karıştırıyor bende ekran görüntüsü alıp buraya atayım dedim bunlardan hangisini dikkate almalıyım
  8. Kursat9606

Klasse Longteng Huoyun Mousepad Alınır Mı?

Arkadaşlar steelseries qck kullanan biri olarak mousepadim eskidiği için yenisini almaya karar verdim longteng in hybrid bir mousepad olduğunu gördüm %50 speed %50 control bir ürünmüş bugün sipariş verirsem aynı gün geleceği yazıyor sizce qck kullanan biri olarak almalı mıyım?
  9. Kursat9606

Rk61 aliexpress gümrük

Merhaba Aliexpress ten royal kuldge rk61 klavye aldım fakat gümrükte ne olur emin değilim ödeme yaparken 200-250 civarı ek bir para aldı ödeme yaparken ne yapmam gerek enin değilim satıcı ile nasıl iletişime geçerim onu da bilmiyorum 5 dolar falan yazdırırdık en azından ürün fiyatına
  10. Kursat9606

İnternet Sağlayıcısı önerisi

Merhaba arkadaşlar şu anda vodafone fiber net kullanıyorum speedtest değerlerini atacağım taahhüt yenilemem için aradılar 205 TL fiyat söylediler aynı internet için b fiyata daha iyi bir internet almam mümkün mü merak ettim birde benim iki tane bilgisayarım var ikiside lan kablosu ile bağlı...
  11. Kursat9606

Corsair hs50 pro mikrofon

Merhaba arkadaşlar kulaklığımın mikrofonu ben askerdeyken kardeşim tarafından bozulmuş corsair hs50 pro ile aynı kalitede sadece mikrofonunu bulabileceğim bir yer var mı merak ettim yardımcı olursanız çok sevinirim
  12. Kursat9606

Steelseries arc1 vs Cloud 2

Arkadaşlar merhaba Steelseries arctis 1 600tl ve Hyperx cloud 2 1200 TL aradaki farka değecek bir performans var mı merak ediyorum 1200 de açıkcası vermem beni bayağı bir zora sokabilir maddiyat olarak sizce hangisini almalıyım steelseries arctis 1 kullanılır mı?
  13. Kursat9606

Modart İtopya işbirliği

Arkadaşlar instagram'da son hikayesinde çok iddialı konuşmuş açıkcası ben bu hafta donanım arşivinin inceleyeceği veya pc hocasının çıkaracağı sistemlerden birini almayı planlıyordum bu yeni itopya mağazasının açılışına özel cep yapmayacak çok iyi bir sistem çıkaracağını söyledi yeni itopya...
  14. Kursat9606

Sistem Beklenmeli mi?

Arkadaşlar merhaba pc hocası bugün bir sistem çıkardı beni pek tatmin etmedi bütçemde 12000 TL kısacası bütçemide aşıyordu askerde olduğum içinde kanalların hepsini takip edemiyorum donanım arşivi bir sistem falan çıkaracakmı bilmiyorum beklemelimiyim yoksa bütçeme göre bir sistem almalı mıyım?
  15. Kursat9606

Yeni sistem gelecek mi?

Merhabalar arkadaşlar Eylül 23 vatani görevim bitiyor döner dönmez bilgisayar almak istiyorum burada pek takip edemediğim için sizlere sormak istedim yakın bir tarihte fp sistem çıkaracak bir kanal falan var mı?
  16. Kursat9606

DA Yeni sistem almalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar şu an vatani görevimi yapıyorum yeni çıkan sistemi çok beğendim fakat alıp almamak arasında gidip geliyorum alıp kendimi burada fazla dara sokmak istemiyorum almazsamda askerden döndüğümde bu fiyat bandına böyle bir sistem yakalayamam diye korkuyorum normalde her sene 29 kasım...
  17. Kursat9606

Ani donmalar ve fps düşüşleri

Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir haftadır bilgisayarımda ani kasmalar oluyor bunun sebebini net olarak nasıl tespit edebilirim yani yapmam gereken stres ve sağlık testleri nelerdir ve parçalara göre stres test programlarının ismini söylerseniz çok sevinirim 1644615853 Sistem: ryzen 5 3600 16gb...
  18. Kursat9606

Amd den Nvidia ya geçmek

Arkadaşlar merhaba amd ekran kartımı satıp nvidia geçtim fakat kartı çıkarmadan önce ddu ile driverlar kaldırılmalıymış bunu bilmiyordum şimdi ne yapmam gerekiyor
  19. Kursat9606

2.El Nvidia kart önerisi

Arkadaşlar merhaba sapphire rx 5500xt pulse kartımı sattım parayı biraz harcadım elim de 4000 TL kaldı 2. el nvidia kart önerir misiniz lütfen şuan 3600 e gtx 1650s gaming x buldum 1.5 sene garantili valorantta çok fps farkı olur mu?
  20. Kursat9606

Furmark drop ne demek

Arkadaşlar merhaba bugün rx5500 xt 8gb lık kartımı satmaya götürdüm furmark yaptı ekran kartının kontrolünü sağlayan kişi %7 den fazla drop olduğunu söyledi şimdi ben kendime başka bir kart alacağım drop olup olmadığını nereden anlarım
Top Bottom