Arama sonuçları: *

• Users: Erdems6
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Dolap’tan AirPods alınır mı

Herkese merhaba, Dolap’ta AirPods satan birçok kişi var ve AirPods’ları uygun fiyatlara satıyorlar. Faturasının olduğunu söylüyorlar ve ekliyorlar. Ayrıca garanti ekranını, seri no vs. paylaşıyorlar. Sizce bu ürüne güvenmeli miyim. Eğer replika gelirse iade edebilir miyim ? Deneyimi olan veya...
  2. E

Hangi Kulaklığı Almalıyım ?

2019 Eylül ayından beri SteelSeries Arctis Pro model "kablolu" oyuncu kulaklığım vardı ve çok severek kullanıyordum. Geçen hafta kulaklığı bilgisayara taktım ve sol tarafından hiçbir şekilde ses gelmediğini fark ettim. Önce yazılımsal bir sorun mu var diye şüphelendim, ayarlarla oynadım, format...
  3. E

Ses ile çalışan ışık devresi

Yakın zamanda teslim etmem gereken bir proje bulunmakta. Projeyi tamamladım ancak kafamda devrenin nasıl çalıştığıyla ilgili birçok soru var. Fotoğraftaki devrede alkış yapıldığında led yanıyor, kondansatör deşarj oluncaya kadar led yanık kalıyor ve deşarj olunca sönüyor. İnternete baktığımda...
  4. E

M2 SSD Olmasına rağmen uzun boot süresi

Dostlarım başlıkta da belirttiğim üzere Samsung 970 evo plus ssd sistemimde mevcut ancak w10 un bu diske kurulu olmasına rağmen oldukça geç açılıyor. Şimdi neye göre geç diye soracak olursanız ben m2 ssd den önce 860 evo kullanıyordum ve 970 evo plus tan daha kısa bir boot süresi alıyordum...
  5. E

Kazandığım Ethereum'u Binance üzerinden nasıl aktarırım

Papara ve Binance hesabım var kazandığım ve Binance'e aktarılmış olan halihazırda Ethereum'um da var ancak parayı papara hesabıma nereden nasıl aktaracağımı bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz ?
  6. E

m2 ssd olmasına rağmen boot hızı düşük

Samsung 970 evo plus 500gb ssd ye sahibim ancak ssd nin ilk zamanki açılış hızı asla yok anakartım z390 Gaming pro carbon ac 2 adet m2 ssd slotu var ikisinde de denedim bilgisayara format attım vs. ancak hiçbir türlü fabrika verilerindeki yazma değerlerine ulaşamadım. Fabrika verisi 3000mb/s den...
  7. E

Mining için oc tavsiyesi

RTX 2080 gaming x trio ekran kartı var afterburner üzerinden hangi ayarları uygularsam en iyi değerleri alabilirim ? NOT: Ethereum mining için kuallanacağım.
  8. E

Ethereum'da RTX 2080 Kaç MH/S verir

Sorum başlıkta belirttiğim gibi.
  9. E

970 evo plus düşük yazma hızı

Arkadaşlar geçtiğimiz yıl 970 Evo Plus SSD satın aldım z390 Gaming Pro Carbon anakart ile kullanıyorum. SSD'yi soğutma olan alttaki slota takıyorum ama aldığım yazma hızının düşük olduğunu düşünüyorum neden kaynaklı olabilir veya bu duru normal mi ?
  10. E

Garantiye kasayı da mı göndermem gerekiyor ?

Yaklaşık 1,5 yıl önce vatandan bir sistem topladım ve bugün biostan h500p mesh kasamın önündeki 200mm fanların hızını en sona almayı denedim ve bir de ne göreyim ! Öndeki 200mm lik fandan böyle fan sesi gibi değil ama sanki bir yere çarpıyormuş gibi ses geliyordu. Bir baktım üstteki fan kendi...
  11. E

İkinci el alınan ll120 nin garantisi olur mu

1 yıl önce 2. el olarak 3 lü paket halinde Corsair ll120 ARGB fan satın almıştım. Ancak ışıklarında yazılımsal mı donanımsal mı olduğunu bilmediğim bir sıkıntı ile karşı karşıyayım çözümü için denmediğim neredeyse hiçbir şey kalmadı. Format atmayı, iCUE üzerinden sıfırlamayı veya bir üst ve bir...
  12. E

250gb Samsung 860 evo 208gb gözüküyor

Başlıkta da söylediğim gibi elimde bir adet Samsung 860 evo ssd var içinde windows kurulu değil windows farklı bir ssd de kurulu ancak bu ssd 250gb olmasına rağmen neden 208gb gözüküyor ? Bu durum normal mi? Çözümü için ne yapmalıyım ? Ayrıca elimde bir de 970 evo plus 500gb var ancak o da 500gb...
  13. E

Elimdeki termal macun hem gpu hem cpu için yeterli olur mu ?

Elimde Thermal Grizzly Kryonaut 1 gramlık termal macun var rtx 2080 trio ve 9600k ve işlemci için kullansam ikisine birden yeterli olur mu acaba ?
  14. E

Bu kabloları nereye takmam gerekiyor

Elimde bir adet corsair hd120 fan var ancak içinden bu kontrolcü ile birlikte çıktı hd120 yi nasıl bağlayabilir ve bu kontrolcü ile kullanabilirim anakartım msi z390 gaming pro carbon ac nereye takacağımı ve nasıl bağlayacağımı söylerseniz sevinirim.
  15. E

Ryzen 3 3100 + RX 5500 XT sistem alınır mı ?

Yakın zamanda almayı düşündüğüm bir sistem var böyle bir şey topladım Biliyorum kasa iyi değil ama güç kaynağı olan ucuz kasaları seçmektense böyle bir seçim yapmanın daha iyi olacağını düşündüm. İtopya'dan toplamamız önemli çünkü bir arada gelmesini istiyorum ve güvendiğim bir yer.(geç teslim...
  16. E

4750 TL Monitör Hariç Sistem Tavsiyesi

Başlıkta da belirttiğim gibi 4750 TL oyun odaklı bir sistem almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  17. E

RTX 2080 Gaming X Trio oyunda 75 derece

Ekran kartımın sıcaklık değeri %100 yük altındayken ve otomatik fan ayarı açıkken 75-76 civarında seyrediyor. Kasa h500p mesh bu değerler normal mi ?
  18. E

Corsair ll120 Fan Rgb problemi

Elimde 3 adet ll120 fan var ancak hiç görmediğim ve garip bir durumla karşı karşıyayım. iCUE yazılımı üzerinden fanların rgb'lerini ayarlayınca renge göre çok farklı bir durum oluyor. Yabancı sitelerde gördüm aslında ama çözüm bulanı göremedim ll120 flickering problem diye geçiyor. Nasıl...
  19. E

1 gram termal macun gpu ve cpu için yeter mi

1 gram termal macun hem rtx 2080 için hem de i5 9600k işlemci için yeterli olur mu veya kaç gram olması gerekiyor en az ? sadece gpu için yeter ise belirtiniz. Bu arada düşündüğüm macun thermal grizzly kryonaut. 1606752918 Bir de mastergel maker mı önerirsiniz yoksa kryonaut mu ?
  20. E

Cooler Master Mastegel Maker vs Thermal Grizzly Kryonaut

Başlıkta da belirttiğim gibi bu iki termal macun arasında kararsız kaldım. Ekran kartı üzerinde uygulama yapacağım (Rtx 2080 Gaming X Trio.) Kararsız olduğum noktalar var. Bu konulara biraz uzak sayılırım aslında acaba bana bu termal macunlar yeterli olur mu gram açısından çünkü kryonaut 1 gram...
Top Bottom