Arama sonuçları: *

1. G

Kasaya su döküldü yardım

Çok şükür aynen ya Allah rağzı olsun.
  2. G

Kasaya su döküldü yardım

Arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkür ederim sorunu çözdüm ekran kartını söküp taktım görüntü geldi ekrana belki tozdan belki sudan kaynaklı ama ciddi bir hasar almamış kasa sevgiler saygılar.
  3. G

Kasaya su döküldü yardım

Adana’da yaşıyorum çok teşekkür ederim.
  4. G

Kasaya su döküldü yardım

Hiçbir bilgim yok maalesef ama servisteki arkadaşa haber verdim buğün yarın gelicek onlar bakıcak haber verecekler sorunun ne olduğunu. Bende buradan hem bilgilenmek hem bilgilendirmek için form açtım sonucunu buradan bildireceğim inşallah hayırlısı bakalım çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için
  5. G

Kasaya su döküldü yardım

İnşallah kardeşim tek duam o vallahi 1642416524 İnşallah kardeşim inşallah
  6. G

Kasaya su döküldü yardım

Evet tek bir led ışık var ekran kartında başka yok oda yanıyor ve ekran kartı ana kartla bağlantılı görünüyor pek anlamadığım için bilemiyorum ama bağlantılılar ana kartla (düzeltme) ekran kartında iki led var ama aldığım günden beri 1 tanesi çalışıyor.
  7. G

Kasaya su döküldü yardım

Valla inşallah ana karttır en azından garanti karşılamazsa ekran kartından ucuzdur alınır ama ekran kartı alamam direk çöp 1642415824 Hayır hiçbirşey yanmıyor ana kartta ama ekran kartında tek bi led ışık yanıyor
  8. G

Kasaya su döküldü yardım

Büyük ihtimalle dediğiniz gibi ekran kartı yada ana kart arkadaş gelip bakacak servisten bakalım yarın bir gün anlaşılacak inşallah ekran kartı değildir
  9. G

Kasaya su döküldü yardım

Ses alamıyorum maalesef sanırım oda çalışmıyor olabilir işlem yapamadığım için bilemiyorum PC açılırken ses de vermiyor
  10. G

Kasaya su döküldü yardım

Selamın Aleyküm beyler tam 1 hafta önce masadaki suya elim çarptı su yukardan kasanın içine döküldü hemen bezle peçeteyle kuruladım fişler çelikti zaten kapalıydı sonra kasayı çalıştırdım çalıştı bu şekilde 1 hafta sorunsuz çalıştı pubg falan oynadım sorun yok dün akşam PC kapattım yatağa girdim...
Top Bottom