Arama sonuçları: *

1. LieutenantSOF

Çözüldü✓ B450M A PRO MAX RYZEN 5 5600 UYUMU

Esenlikler, şuan aktif olarak kullandığım b450m a pro max anakartım ve ryzen 5 3600 işlemcim var. Şuan kullandığım Ryzen5 3600 işlemcimi 1250tl'den verip yerine sıfır Ryzen5 5600 alacağım 1850tl üstüne ödeme yaparak. Sürekli oyun oynayan birisiyim, biosum güncel. Direkt olarak takıp...
  2. LieutenantSOF

GİGABYTE RTX2060 GAMİNG OC (ÜÇ FANLI MODELİ) PSU VE İŞLEMCİ UYUMU

Elimde bulunan msi gtx1660super gaming x ekran kartımı üstüne ek para vermeden Gigabyte Rtx2060 üç fanlı modeliyle takaslayacağım. Aklıma takılan soru şu; Ryzen 5 3600 (wraith prism( ve thermaltake Trs 550watt psu ile sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirmiyim ? Drop yermiyim veya psu yetersiz...
  3. LieutenantSOF

MSİ VİGOR GK 70 NASILDIR

Esenlikler,olursa çok hoş olur dediğim cherry mx red switch Msi Vigor GK70 klavyeyi az önce ikinci elden aldım.Gamepower,rampage ürünlerine 500-800 ₺ arası vermektense ikinci el daha mantıklı geldi,900₺ aldım.Sıfır gibi tuşlarda aşınma dahi olmamış.Yorumlarınızı,fikir ve düşüncelerinizi alırım.
  4. LieutenantSOF

HyperX Alloy Elite Cherry Mx Red Nasıl

İkinci el olarak alacağım kutusu mevcut çalışanında hiçbir sorun yok.Test edip alacağım ama almadan önce size danışmak istedim.900 lira bandında Cherry mx switch bulabilir miyim veya bu klavyeyi almam mantıklı olur mu ?
  5. LieutenantSOF

İ7 4790K ve Rtx2060 cod warzone cpu time sorunu

Yakın arkadaşıma yakın zamanda Msi Ventus Rtx2060 ekran kartı temin ettik.İlk gün daha öncesinden donma ve kasma yapan tüm oyunları denedik ve hepsi 120+FPS verdi.Lakin COD Warzone oyunu sonrasında CPU Time 15-25 arası gezmeye başladı.Pc yeni formatlandı ve işlemci soğutucusu da temin ettik.Arka...
  6. LieutenantSOF

Fx6300 İşlemciye ekran kartı tavsiyesi Acil

Esenlikler arkadaşlar.Bizimle beraber oyun oynayamayarak boynu bükük kalan bir arkadaşımıza süpriz yapmak gibi bir niyetimiz var.İki gündür araştırmalarım sonucu Fx6300 işlemci için ekran kartı bakıyorum ancak çoğu ekran kartında darboğaz söz konusu.Arkadaşımız sadece Cod Warzone oynayamadığı...
  7. LieutenantSOF

Asus VP249QGR monitör için yorum

Esenlikler.Başlıkta yazdığım monitörü aldım.144hz 1 ms IPS panel olması ve fiyatı beni cezbetti.Asus kalitesi de göz önünde tabi.Esas sorum sistemimle uyum içerisinde çalışır mı? Sistem Özellikleri: Msi B450M A Pro Max Msi Gtx1660Super Gaming x Thermaltake TRS 550watt Amd Ryzen 5 3600 GSkill...
  8. LieutenantSOF

Kasa ve ssd tavsiyesi

Esenlikler.B450m a pro max,Ryzen 5 3600,2x8gb Gskill Ripjaws,Msi Gtx1660super Gamingx parçalarını temin ettim.Kasa ve ssd tavsiyesi istiyorum.Ayırabileceğim bütçe 800-1000 arası.
  9. LieutenantSOF

Indirimden Yararlanarak Pc Toplama

Bu parçaları indirimli gördüğüm için alma kararı verdim.150-200 lira bir kâr ettiğimi düşünüyorum.Ryzen 5 3600'lü bir sistem olacak.Fikirlerinizi ve görüşlerinizi belirtirseniz makbule geçer.Esenlikler
  10. LieutenantSOF

Oyuncu Bilgisayarı Tavsiyesi

Kafamda ki sistemi aşşağıda belirteceğim.Parça parça alacağım yani indirim ve dolar kuru gibi etkenlerden dolayı."Şu daha iyi olabilir,bunun yerine bunu al"gibi tavsiyelere açığım.Şimdiden sağolun. Anakart=Msi B450M a Pro Max İşlemci=Amd Ryzen 5 3600 3.6 Ghz Ram=Corsair Vengeance 2x8 Gb 3000 Mhz...
Top Bottom