Arama sonuçları: *

• Users: goowdy
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

350 TL red switch mekanik klavye önerisi

350 TL klavye önerisi alayım arkadaşlar max 400 TL olur
  2. G

Bloody B640 alınır mı?

Merhaba arkadaşlar mekanik klavye arıyorum bloody b640 hoşuma gitti araştırdım bazi kişiler iyi diyor bazıları yay sıkıntısı var diyor sizce alınır mı? bütçe 380tl sizin bildiginiz iyi klavyler varsa önerebilirsiniz teşkkürler
  3. G

Bilgisayarımda Ssd Olmasına ragmen Bilgisayar Geç açılıyor Donuyor

Arkadaşlar bilgisayarım geç açılmaya başladı açıldıktan sonrada donmaya başlıyor uygulamaları geç açıyor ne yapmalıyım
  4. G

internet ıp adresi nasıl alınır?

İnternet protokol sürüm4 de ki ıp adresini nasıl bulabilirim interneten bakıtm ıp lere yazdım hiçbiri çalışmadı?
  5. G

csgo nvdia fresstyle hatası

arkadaşlar pc ye formatt attım sonra cs yükledikten sonra alt z yapıp oyun filtresi seçince oyununuzu yeniden başlatın hatası alıyorum ama tekarar tekarar başlatıgımda açılmıyor tekrar aynı hatayı veriyor Bu arada başlatma seçeneklerinde -allow_third_party_software kodu yazlılı
  6. G

Kablosuz mesafe yükselticinasıl çalışır?

Arkadaşlar ben bu ürünü almak isityorum wifi salonda pc odamda uzak mesafe oldugu için wifi çok iyi çekmiyor kablolu desen ugraşmak istemiyorum. bu alet ne işe yaryacak bilen varsa söylesin ona göre alaccam teşekkürler
  7. G

rampage drop plus özel düğme ne işe yarıyor?

arkadaşlar şu özel düğme ne işe yarıyor bilen vamrı??
  8. G

Bu girişi nasıl aktif edebiliriz?

evet arkadaşlar bu girişten salonda var ve internet kutusu bu girişie baglı internet kutusunu odama taşımak istiyorum ve odamda böyle giriş var ve taşıdıgımdA VE AÇTIGIMDA İNTERNET YOK hatası alıyorum bu giriş heralde aktif degil nasıl aktif edebilirim sitede oturuyorum
  9. G

pc internet kablosuyla nasıl bağlarım

Selamlar arkadaşlar odamda bu girişden var modem oturma odasında ve odamda bu girişden var bu girişe internet kablosu bagladıgımda diger ucunuda pc taktıgımda malesef oc de internet olmuyo sizce bunu nasıl aktifleştire bilirm bilgisi olan varsa yazabilrimi?
  10. G

Rampage drop plus mikrofon nerede bulabilirim

Selamlar arkadaşlar rampage drop plus mikrafonu bozuldu ayrıyeten mikrofon satılıyromudur veya satan varmı bilgilendirriseniz teşekkür ederim.
  11. G

ramapge drop plus mikrofon ayarı

Selamlar rampage drop plus mikrofon sevyesi %100 olunca çok fazla ses veriyor en iyi deger nedir?
  12. G

Rampage drop plus 7.1 kapatma

SELAMLAR ARAKADAŞLAR KULAKLIK BÜGÜN ELİME GELDİ VE 7.1 İ KULLANMAK İSTEMİYORUM DRİVİRİNİ İNDİRDİM ANLAYAN VARSA ŞUAN KAPALIMI AÇIKMI VEYA NASIL KAPATILYOR
  13. G

RAMPAGE DROP PLUS 7.1 KAPATMA

Merhabalar arkadaşlar rampage drop plus aldım fakat bir fps oyuncusu olarak 7.1 istemiyorum 7.1 i nasıl kapatılacagını bilen varmı
  14. G

Rampage Drop alacağım, iyi midir?

Dün yazmıştım Rampage drop alıcam iyi midir? ve sizin sayenizde almaktan vazgeçtim ve daha 30dk önce Rampage drop plus sipariş ettim sizce mantıklı bi karakmı seçimmi yaptım
  15. G

rampage drop mu drop plus mı?

Arkadaşlar birazdan sipariş verecem ben rampage drop yönünedin tasarım olsun. ama alsam pişman olurmuyum? yoksa drop plus mı alayım.
  16. G

Rampage r-36 drop almalımıyım?

Arkadaşlar Rampage r-36 drop modelini begendim tasarımı falan hoşuma gitti kullanan veya kullanmış olanlar. almalımıyım
Top Bottom