Arama sonuçları: *

1. H

Mikrofon ve Ses Kartsız şekilde Sadece Cloud 2 Kulaklık Satın Almak İstiyorum

ARkadaşlar yaklaşık 3 Ay önce Aldığm hyperx cloud 2 kulaklıgım dun aksam kucuk kardeşimin aksaklıgı yuzunden kırıldı fakat kulaklıgın kasasının kırılmasına ragmen ben hala mikrofon ve ses kartına sahibim. Aynı kulaklıgı tekrardan satın almak istiyorum fakat ses kartı ve mikrofona halihazırda...
  2. H

ASUS ROG STRIX Go 2.4 7.1 mi Hyperx Cloud 2 mi Almalıyım

merhaba arkadaşlar dün amazon indirimlerinden yaklaşık 1840 liraya Hyperx Cloud 2 modelini aldım ama biraz önce itopya indirimlerinde Asusun bu modelini gördüm ve wireless olması çok ilgimi çekti sizce cloud 2 mi iade edip bu kulaklığa mi gecmeliyim yoksa gereği yok mu
  3. H

"To skip disk checking, press any Key within 7 second" uyarısı oldu (m2ssd)

Arkadaşlar bugün bilgisayar mavi ekran verdi ve sonraki açılışta dediğim sıkıntı yaşandı nasıl düzeltebilirim ya da m2ssdim zarar mı gördü nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin.
  4. H

Hangi Tıraş Makinesini Tercih Etmeliyim

Arkadaşlar merhaba Braun markasının 2 ürününden hangisini tercih etmem gerektiğine karar veremiyorum herhangi birini kullanan varsa bana yardımcı olabilr ya da hangisi tercih edilmeli söyleyebilir mi? Braun 5S...
  5. H

MSI AFTERBURNER FAN AYARLARIMI BOZDU

Denedim fakat yine işe yaramadı
  6. H

böyle gözüküyor fakat fanlar son hızda dedikleriniz apmama rağmen herhangi bir şey değişmiyor
  7. H

Bu zamana kadar olmamıştı şu an olması bununla alakalı olabilir mi virüs girmiş olduğunu pek sanmıyorum ama
  8. H

Maalesef ise yaramıyor hiçbir şekilde
  9. H

Arkadaşlar normalde MSI AFTERBURNER sayesinde fan ayarlarımı rahatça ayarlayabiliyordum fakat bugün bilgisayarımı açtığımda fanlar %100 de çalışıyor ve ne uygulamada da %25 de gözüküyor ne yaparsam yapayım düzeltemedim lütfen yardımcı olun pc evde bildiğiniz ötüyor başka bir ses duyulmuyor
  10. H

Valorant Akıcılık Sorunu

Ekran kartım 45-50 işlemcim ise 60-65 derece civarında oluyor oyunda
  11. H

Valorant Akıcılık Sorunu

Arkadaşlar 144hz monitöre sahibim ve Valorant'ın ilk 10-20 dakikası sorunsuz ve aşırı akıcı oynuyorum fakat 20 dakika geçtikten sonra fps düşüşü yaşamamama rağmen oyun akıcılığı azalıyor da sanki ufak kasıyormuş gibi hissettiriyor aynısı masaüstümde de geçerli bazen bilgisayarı açtığımda da...
  12. H

6000 TL Telefon önerisi

Arkadaşlar annem için telefon almaya karar verdik ve 6000 TL bütçemiz var kendisi pek oyun oynayan biri değil önemsediği konu biraz daha kamera ve batarya biz bunun için Poco X3 PRO ile Samsung M52 arasında kaldık ama sizce hangisini tercih etmeliyiz ya da başka önerileriniz var mı ?
  13. H

Günlük kullanım için kulaklık önerisi

Arkadaşlar günlük kullanım için Anker markasının 2 ürününde takıldım bu ürünler Anker Soundcare Q10 ve Soundcare Life 2 Q10 389 Neo 2 de 350 lira sizce hangisini almalıyım ya da başka önerebileceginiz Bluetooth özelliğine sahip kulaklık var mı ?
  14. H

İşlemci fanı temizliği

Evet işlemci de r5 2600 x
  15. H

İşlemci fanı temizliği

İşlemci fanımın içi toz dolu söküm yapmadan nasıl temizleyebilirim ?
  16. H

Amd Ryzen 5 2600X Voltaj ayarı

Amd Ryzen 5 2600x işlemcisini kullanıyorum ve işlemcim aşırı ısındığı için hem perormans kaybı yaşatmadan hem de ısı kaybı için voltaj düşürme dendi bana ama nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?
  17. H

Termal macun değişimi sonrasında işlemci boşta 60 derece

sayılır fakat camı açık vaziyette
  18. H

10 dakika oyun sonunda 87 dereceye çıktı ondan korkuyorum
  19. H

stok soğutucu kasam ise sharkoon tg 5
  20. H

otomatik voltaj ayarı nerede