Arama sonuçları: *

1. Y

Amd ryzen 5 1600 düşük hız

Temel hız 3.20 GHz iken 1.48 GHz de kaldı bunun sebebi nedir ? Nasıl düzeltebileceğimide yazarsanız sevinirim
  2. Y

Acer , Asus hangi monitör ü tercih ederdiniz.

Acer Nitro QG241YPBMIIPX 23.8” 165 Hz 1ms (2xHDMI+Display) Freesync Full HD LED Monitör UM.QQ1EE.P01 , Asus TUF VG24VQE Kavisli 23.6" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD LED Monitör Sizce hangisi ?
  3. Y

Valorant kasma sorunu

Ekran kartım Gtx 1650 işlemcim Amd ryzen 5 1600 Six-core Processor fazlasıyla fps düşüşüm var. Neden bu kadar az fps alıyorum.
  4. Y

hoi4 bu modun tanımlayıcı dosyası eksik !

Bu bilgisayar a girip belgelerden Paradox Interactive içindeki Hearts of İron IV i silip oyuna girdiğimde sorun yok ama çıkıp yeniden girdiğimde aynı sorunu yaşıyorum ve uygulamalar ve özelliklerin den de paradox u silmiştim aynı hata yine karşıma çıkıyor. (Çözümü bilen varmı ?)
  5. Y

F1 2019 az gaz az fren sorunu

Hayır dönerken bile hepsinde de geçebiliyor.Bizde sorunu anlamadık.
  6. Y

Evet aynı 1615666691 evet aynı
  7. Y

F1 2019 arkadaşım lean modda ben reich modda iken arkadaşım beni geçiyor ve fark attığı oluyor sorun neden olabilir.
  8. Y

Gamepower Medusa mı yoksa Rampage STORMY mi seçmeliyim?

Gamepower Medusa Raınbow 7.1 Oyuncu Kulaklığı medusaraınbow ,, Rampage STORMY Siyah 7,1 Usb Surround Oyuncu Kulaklık+Mic Sizce hangisi değerlendirirseniz sevinirim teşekkürler.
  9. Y

Kulaklık tavsiyesi alma

gamepower-luna-7-1-pro-oyuncu-kulakligi-siyah-p-HBV00000CH42E , gamepower-medusa-7-1-oyuncu-kulaklik-siyah-p-HBV00000AJ4AE , rampage-stormy-7-1-usb-siyah-surround-oyuncu-kulaklik-mikrofon-p-HBV00000ICCKA Sizce hangisi daha iyi maddiyat durumundan hemde performans durumundan..
Top Bottom