Arama sonuçları: *

1. Mahir Ertuğrul

Yardım Telefon Önerisi (15-20k)

Sıklıkla PUBG mobile oynadığım için beni üzmeyecek yüksek fps verecek bir telefon arıyorum 90hz olabilir kamerasının da beni üzmemesi lazım bütçem 15-20 arası
  2. Mahir Ertuğrul

Araba kumandası üstündeki bagaj açma tuşuna farklı fonksiyon verme

Araba anahtarımın üstünde bagaj açma tuşu var ve herhangi bir yere bağlı değil boşta duruyor arabama uzaktan kumandalı sis çakar modülü almayı düşünüyorum bu çakarı açıp kapatmak için kendi kumandasını değil de aracımın anahtarında ki bagaj açma tuşunu kullanmak istiyorum bunun için nasıl bir...
  3. Mahir Ertuğrul

Yardım Monitör önerir misiniz?

3000-4000 arası ips güzel bir monitör arıyorum ölü pixel vs uğraşmak istemiyorum. Genellikle fps oyunları oynayacağım panelden anlamadığım için bir şey söyleyemiyorum ama galiiba ips en iyilerinden birisi
  4. Mahir Ertuğrul

Yardım Monitör almak istiyorum soruma cevap verebilir misiniz?

gtx1650 4gb i5 9400f 8gb ram sistemim var 240hz monitör almak istiyorum şunu soracağım ben cs de 250+ fps alıyorum 240hz yi cs de tam anlamıyla alabileceğim fakat 240fps alamadığım oyunlarda atıyorum 120-160 fps alıyorum monitörümün 240hz olmasından kaynaklı bir sorun yaşar mıyım hz değerini...
  5. Mahir Ertuğrul

Yardım 4000TL bütçe ile monitör önerir misiniz ?

4000tl bütçem var fps oyunları oynuyorum hz değeri ne kadar yüksekse o kadar iyi olur benim için
  6. Mahir Ertuğrul

Yardım Nvidia sistemde freesync monitörü kullanabilir miyim ?

Zotac gtx 1650 ekran kartı kullanıyorum ve monitör almayı düşünüyorum. Csgo da 300 fps lere kadar alabiliyorum g-sync destekli monitörler freesynce göre daha pahalı olduğu için freesync alıp kullanmak istiyorum herhangi bir sorun yaşar mıyım ve her freesync monitörü nvidia sistemde kullanabilir...
  7. Mahir Ertuğrul

Yardım Hangi monitörü almak mantıklı öneri yapar mısınız?

https://www.hepsiburada.com/acer-kg251qdbmiipx-25-240hz-1ms-hdmi-display-full-hd-freesync-monitor-p-HBV00000IH0N7?magaza=Ebrar%20Bilgisayar&url_src=and-product-detail...
  8. Mahir Ertuğrul

Yardım COD serisine başlamak istiyorum.

COD serisine nasıl bir sıralamayla başlamalıyım remasteredlar ile mi ? Eski oyunlarını açıkçası oynamak istemiyorum ve herhangi bir hikaye bağlantısı yok diye biliyorum. Hikayeleri bağlantılı olan seriler hangileri ?
  9. Mahir Ertuğrul

Win 11 e geçilir mi?

Win11 e geçmeli miyim ? Oyunlarda sıkıntı yaratıyor mu ve win10 pro ya göre artı ve eksi yanları neler ?
  10. Mahir Ertuğrul

Yardım 100 TL bütçeye 90x40 mousepad önerir misiniz?

90x40 boyutunda mousepad arıyorum ama hangisi daha iyidir açıkçası bir fikrim yok o yüzden sizden yardım istiyorum. Bu arada kullandığım mouse SteelSeries Rival 3
  11. Mahir Ertuğrul

Yardım 4800 TL civarı telefon önerir misiniz ?

Bütçem başlıkta da yazdığı gibi 4800tl. F/P olarak telefon önerilerinizi bekliyorum.
  12. Mahir Ertuğrul

Steam Yaz İndirimleri Oyun Önerisi İstiyorum.

Steam de 33tl param kaldı güzel, sağlam bir oyun önerir misiniz?
  13. Mahir Ertuğrul

Araba için bluetooth lu müzik çalar önerir misiniz??

Çakmakık girişine bluetooth özelliği olan bir müzik çalar arıyorum özellikleri fazla olursa güzel olur. Kullananlar varsa ürün linkini atıp + ve - lerini söylerlerse sevinirim. Ona göre tercih yapacağım.
  14. Mahir Ertuğrul

Yardım HDD önerisi istiyorum

Evde pc başında dura dura oyunlara baya kafayı takmış durumdayım. 1TB 7200rpm. Piyasadaki hdd lerin hangilerinin kronik sorunlu olduğunu hangisinin daha fazla ses çıkarttığını bilmiyorum bu yüzden sizden yardım istiyorum. Bu bütçeye performanslı hdd varsa 2TB ye de okeyim. Edit : Csgo, Valorant...
  15. Mahir Ertuğrul

Forum mesajları daha sıkı takip edilip gereği yapılsın.

X kişisi Y kişisinin konusuna (Link vererek) apk Whatsapp Aero denen bir uygulamayı öneriyor ve Y kişisi X kişisinin önerisine baktım güvenilir değil kesinlikle diyor ve X kişisi Y kişisine "sen kimsin ki? Ben baktım güvenli değil kesinlikle diyor ya bide." diyor. Sen adamın konusuna gelip öneri...
  16. Mahir Ertuğrul

Donanım Arşivi Gamebooster G918 Fire Storm klavyeyi nasıl buldunuz ?

Sizce alınır mı? ?
  17. Mahir Ertuğrul

Öneri 🔥Misafir çocuğu savar KASA🔥

Her an patlayacakmış gibi duran bir kasadır kendisi. Evinize misafir çocuğu geldiği zaman kasayı gördükten sonra korkup annesinin yanına ağlayarak gitmesine neden olabilecek kasadır. Böylece misafir çocuğunun bilgisayar oynamak istemesine son bulunmuş olunur...
  18. Mahir Ertuğrul

Ekran kartı coile whine sorunu

Beyler başka şehire gideceğim için pc yi söküp arabaya koydum ve arabadan indirip pc yi kurduğumda bir ses duydum ve araştırdığımda coile whine sorunu olduğunu anladım ve bu ses sadece oyuna girdiğimde geliyor. Pc yi arabada taşıdığım için bir sıkıntı olmuş olabilirmi birde bu sorunu nasıl...
  19. Mahir Ertuğrul

Omuz çevresi yeterlimi?

Beyler önce şunu belirteyim daha önce hiç spor geçmişim olmadı ve şuan boyum 176 omuz çevresi ise 120cm arkadaşlarım omuzlarımın geniş olduğunu söylüyorlar ama birde size sormak istedim. Boyuma göre omuz çevresi yeterlimi ve spor yapsam en fazla ne kadar genişletebilirim. Fazlası abartı olurmu ?
  20. Mahir Ertuğrul

Yardım Csgo farklı hesaplarda farklı ping gösteriyor ne yapmalıyım?

Main hesabımda rekabetçi oynarken pingim 70-85 civarı oluyor. Smurf hesabımda rekabetçi oynarken ise 50-60 pingleri görüyorum sizce bu neyden kaynaklı olabilir? Bu arada 1 maç giripte gözlemlediğim ping değerleri değil bunlar girdiğim her rekabetçi maçınca main hesabımda smurf hesaba göre daha...
Top Bottom