Arama sonuçları: *

1. B

Laptoplar adaptöre bağlı değilken 30 fpse kilitleniyor mu

Laptoplarda prize takılı değilken Performans düşüşü yaşanır.
  2. B

steam 60 tl ye alınacak oyunlar veya oyun

2. Dünya Savaşlarına İlgin Varsa ''Hearts Of İron4'' Öneririm Kesinlikle Oyunda 1200 Saatim Var 50 Saati Anlamakla Geçmiştir Zaten 500 saat falan Single Oynamışımdır Sonra İse Multiplayer Arkadaşlarla arkadaşın yoksa discord üzerinden bulabilirsin biz 8 kişi giriyoduk dünya savaşı yapıyorduk...
  3. B

Yardım steam 60 tl ye alınabilecek oyun yada oyunlar ?

61 liran varsa ve 2. dünya savaşına ilgiliysen çok iyi bir oyun önerim var ''Hearts Of İron4'' Çok İyi Bir Oyun Arkadaşlarınlada oynayabilirsin tekte Çok detaylı bi oyun oyunda 1200 saatim var 500 saatim singlede geçmiştir sonra konuşma platformlarında discord gibi orda arklarla tarihsel veya...
  4. B

Steam indirimlerinde hangi oyunları alabilirim toplam 50 tl bütçem var

Arkadaşlarınla Alıcaksan Sea Of Thieves,TheForest Alabilirsin 2. Dünya Savaşına Bir İlgin Varsa ''Hearts Of İron 4'' Önerebilirim Biraz Karmaşık Benim 1200 saatim var ama oyunu 50. saatten sonra çözdüm discordlara gidip multiplayer oynayabilirsin RolePlay Şeklinde Ülke Yönetme Diplomasiler Falan...
  5. B

Steam Sonbahar İndirimlerinde Hangi Oyunları Almayı Düşünüyorsunuz?

Tek Başına Fazla Sarmaz Ama Discord Veya Başka Platformlar Üzerinden Arkadaş Bulabilirsiniz.
  6. B

Arkadaşlarla Aşırı Sarıyor Bizdede Var Arklarla Oynadık Baya Sardı Sizide Sarar Çok İyi Oyun. Ya Bende Bişey Var Baş Harfleri Büyük Yapmadan Duramıyorum Bırakamıyorumda :D
  7. B

The Forest Ve Rust Alıcağım Arkadaşlarla Oynamak İçin.
  8. B

Kasamın İçini Temizleyeceğim Ama Önerilerinizi Alabilirmiyim Yanlış bir şey Yapmaktan Korkuyorum.

Hangi videoyu önerirsiniz,link atabilirmisiniz?
  9. B

Kasamın İçini Temizleyeceğim Ama Önerilerinizi Alabilirmiyim Yanlış bir şey Yapmaktan Korkuyorum.

Sorunu Başlıkta Belirttim Yardımcı Olursanız Sevinirim.. Kasayı Temizleyeceğim Neler Yapmam Gerek Belki Yeni Bişey Öğrenirim.
Top Bottom