Arama sonuçları: *

• Users: Egemen_34
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Egemen_34

astsubaylıktan paraşütçü komanda nasıl olunur ?

msü den hamyoya gitmek istiyorum ama masabaşı bi iş yapmak istemiyorum havacı astdubaylar paraşütçü komando olabiliyor mu ve nasıl oluyolar bilgilendirirseniz eevinirim
  2. Egemen_34

Meb Sosyal destek kartı pos makinasından geçiyor mu ?

Arkadaşlar meb'in bursluluk için verdiği kart pos makinasınde geçiyor mu bilen birisi yazarsa çok mutlu olurum teşekkürler .
  3. Egemen_34

Dosya silinmiyor çalışıyor olarak gözüküyor .

Arkadaşlar dosya silinmiyor ve hep çalışıyor olarak gözüküyor indirilen klasörde e diski olarak gözüküyor yardımcı olursanız sevinirim .
  4. Egemen_34

Apacer Panther 8gb 3000 mhz cl16 nasıl dır ?

r3 3100 veya r5 2600 ile uyumlulukta bir sıkıntı çıkarmaz de mi ve nasıldır iyi mi? dir
  5. Egemen_34

3300 TL ` ye ekran kartı ve psu hariç sistem toplama .

Elimde 1050ti ve 600w psu var 3300 TL ye geri kalan parçaları ne toplayabiliriz şimdiden teşekkürler .
  6. Egemen_34

3500 TL ye ekran kartı ve psu hariç sistem onerisi.

3500 TL bütçem var elimde ekran kartı olarak 1050ti ve 600w psu var ne önerirsiniz
  7. Egemen_34

Ryzen 5 2600 sistemin parçaları nasıl?

GIGABYTE B450M H 3600MHz(OC) DDR4 2x Adata Gammix Gaming 8 GB DDR4 3000 MHz CL16 Ram AMD Ryzen 5 2600 Seagate Barracuda 1TB Sandisk SSD Plus 240GB MSI Mag Forge 100r Elimde 1050 ti ve 600w psu var Ekran kartı ve psu hariç 3500 TL bütçe .
  8. Egemen_34

Yeni toplanan sistem kapanıp geri açılıyor .

2 gün önce elime ulaşan donanım arşivi epic sistem durup dururken kapanıyor ve 2-3 saniye sonra geri açılıyor sebebinin psu dan olduğunu düşünüyorum ama sizede danışmak istedi yardımcı olursanız sevinirim. R5 2600x RX 5600x asus prime b450mk 2
  9. Egemen_34

KAÇ WATT PSU ALMALIYIM ?

R5 3500X + 1660 SUPER GAMİNG OC 550 WAT YETER Mİ ?
  10. Egemen_34

Epic [Donanım Arşivi] alınır mı ?

https://www.incehesap.com/epic-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-43889/ Arkadaşlar öncelikle selamlar ben sistem alacağım ve bir sistem buldum birkaç özelleştirme yaptım ve sizede danışmak istedim AMD Ryzen 5 3500X Asus Prime B450M-K II AM4 DDR4 4400(OC)MHz mATX Anakart 2 Adet × Adata XPG Gammix...
  11. Egemen_34

Steam Onaylamaları bu aygıt üzerinden alamazsınız hatası .

Steamda bitşey satmak için steam guard dan onaylama yapmak gerekiyor ve steam guarda girdiğimde bu hatayı alıyorum steam guard başka bir telefonda kayıtlı olmamasına rağmen bu sorunu yaşıyorum lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler .
  12. Egemen_34

Ekran kartı fan ayarları ?

Gigabyte gtx 1660 super gaming oc model ekran kartını kullanıyorum ve kartının fan ayarlarında iki seçenek var ; SEMİ FAN sadece yük altında çalışıyor ACTİVE FAN her zaman çalışıyor Sizce hanisini kullanmalıyım şimdiden teşekkürler .
  13. Egemen_34

HDMI mi Display port mu ?

75 Hz bir monitörü ve Display port a mi HDMI a mi bağlasam daha iyi goruntu alırım ?
  14. Egemen_34

1ms 75hz 24inc monitör önerisi .

1ms 75 Hz 24 inç monitör alacağım bütçe 850 TL civari bir tane monitör buldum ama daha iyi öneriniz varsa yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. Bulduğum monitor----Samsung LS24D332HSX/UF 24" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FHD TN Oyuncu Monitör
  15. Egemen_34

Samsung LS24D332 monitör alınır mı ?

850 TL civarı bir bütçem var ve 75hz bir monitör almak istiyorum FPS oyunları oynuyorum bir tane monitör buldum ama sizin önerileriniz de iyi olur şimdiden teşekkürler.24 inç olursa iyi olur. Bulduğum monitor---->Samsung LS24D332HSX/UF 24" 75Hz 1ms (HDMI+Analog) FHD TN Oyuncu Monitör
  16. Egemen_34

İtopyadan Hazır Sistem Alınca Windows Deneme Sürümü kurulu geliyor mu ?

Arkadaşlar itopyadan Hazır Sistem aldım acaba windows kurulu geliyor mu diye sormak istedim şimdiden teşekkürler.
  17. Egemen_34

Rampage PSU Nasıldır

Arkadaşlar hazır sistem içinde rampage Hero isimli kasayı aldım ve rampage Psu larin kötü olduğu yorumlarını okudum bu PSU lar in kötü yanları neler tam yazarmisiniz yani bana ne gibi zararları olur Günde 3-4 saat oyun oynayan biriyim ve okul zamanları yurtda olduğum için acamayacagim ve bundan...
  18. Egemen_34

İtopyadan aldığım sistem siparişini iptal ettim ne zaman iptal onaylanır ve para iadesi olur ?

Dün saat 16 gibi bir sistem aldım ve aldığım kasanın yorumlarını okuduğumda kötü olduğunu gördüm daha önce böyle bir deneyim yaşayan varsa yardımcı olabilir mi sistemin montajı daha yapilmamistir diye umuyorum çünkü sokağa çıkma yasağı vardı . Para iadesi ne zaman olur kredi kartıyla aldım ...
  19. Egemen_34

İtopya Teknoqueen İyi Midir?

Bugün itopya dan teknoqueen isimli sistemi aldım aldığım fiyat 4900 TL parcalari ise AMD R5 3500x Gigabyte GTX 1660s 3 fanli model Toshiba 480 GB SSD Gskill 8 GB 3000 MHz ram Rampage Geri kasa Sizce sistem iyi mi ve fiyatına göre performansı nasıldır
  20. Egemen_34

Cherry Supreme alınır mı?

Arkadaşlar 20 gün sonra bir pc alacağım ve suanki sistemlere baktığımda Cherry supreme isimli itopyada ki sistemi buldum parçalarını biraz araştırdım ve fiyatı a göre iyi gibi bir sistem ekran kartı tuf serisi olmasına rağmen tam yükte maksimum 72 dereceleri görüyor . Kasayı Thermaltake versa...
Top Bottom