Arama sonuçları: *

• Users: HpLubz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Mavi Ekran Bilgisayar her açıldığında mavi ekran verip restart atıyor kendine.

Bir kaç gündür eskiden de oluyordu fakat çok nadirdi şuan her açışımda bilgisayar mavi ekran verip kendine restart atıp öyle açılıyor sebebi nedir yardımcı olur musunuz
  2. H

Youtubedaki verilerimi başka kanala aktarabilir miyim?

Youtubedaki oynatma listelerimi, daha sonra izleye eklediğim videoları falan başka bir youtube hesabına aktarabilir miyim bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  3. H

Yardım RDR (Online Oyunun İçinden Story Modu) Türkçe Yama

Steamden Red Dead Online aldım ve sonra oyunun içerisinden Story modunu satın aldım. Buna Türkçe yama yapabiliyor muyum? Yapılıyorsa da bir sorun çıkarır mı story modu için ban vb. ? 1700247974 Bilen var mı? Yamayı story modu için kullanacağım online değil fakat oluyor mu onu bilmiyorum
  4. H

Çözüldü✓ Hangi Termal Macun Daha İyi?

Daha önceden hiç kullanmadım termal macun baya oldu pc alalı değiştirmek istiyorum hangisini tercih etmeliyim? Arctic MX-6 (4gr) 200TL Thermal Grizzly Kryonaut (1gr) 209TL
  5. H

Yardım İşlemci ve Ekran Kartı Kullanımı Düşük?

Valorant oynarken işlemcim ve ekran kartım az kullanıyor bu da fpsin arada düşmesine sebep oluyor. Neden böyle az kullanıyor bilen var mıdır? Ekran Kartı: RTX 2060 Super İşlemci: Ryzen 7 2700X
  6. H

Kasa ön fandan cızırtı sesi geliyor

Kasanın öndeki en alt fanindan dönerken cızırtı sesi geliyor diğer fanlarda sıkıntı yok kendim fon makinasiyla da denedim hizlaninca gelmeye başlıyor ses ve diğerlerine göre dönmesi bittikten sonra daha hızlı duruyor. Bunu sokebilir miyim acaba?
  7. H

Bilgisayarin sanırım fanindan cızırtıli ses geliyor

Bilgisayarın açınca ses gelmeye başlıyor cızırtıli bir şekilde daha demin geldi normal bir anda anlamadım kapattım açtım içini baktım fanlardaki tozları temizledim temizleyebildigim kadar sonra tekrar açtım fakat hala aynı sebebi nedir?
  8. H

Yardım Mouse bağlantısı kopup duruyor

Fareyi çevirirken (genelde hızlı çevirirken) bağlantısı kopuyor 1-2 saniyelik. Bilgisayardan usb çıkma sesi geliyor. Oyun oynarken çok sinir bozmaya başladı sebebini bilen var mıdır? Bir kaç gündür böyle... Model: Asus ROG Gladius II Core 6200DPI 6 Tuş Optik RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Mouse
  9. H

Valorant Frankfurt Sunucu ip

Valorantta Frankfurt sunucusunun ipsini bilen var mı tracert için lazım.
  10. H

Yardım Netspeedden Türktelekoma Geçerken

Netspeedden TürkTelekoma geçmek istiyorum fakat şuan netspeed sağlayıcım devam ediyor. Başvuru yaparken değiştirelim tarzı bir şey görmedim. Kendileri değiştiriyorlar mı acaba yardımcı olur musunuz? 1688596127 Bilen var mı arkadaşlar başvuru yapacağım da. UP 1688596154 Benim şuanki internetimi...
  11. H

Yardım Netspeedden sonra internet sağlayıcı önerisi…

Netspeed e baya zam geldiğinden dolayı internetimi değiştirmek istiyorum. Hangi internet sağlayıcılarını önerirsiniz Ping sorunu falan yaşamadan
  12. H

Windows 11 vs Windows 10 ?

Sizce Windows 11 geçmeli miyim performans kaybı vs. yaşar mıyım? SİSTEM: - RTX 2060 SUPER - RYZEN 7 2700X - 16GB RAM - M2 SSD
  13. H

Öneri Huawei Matepad 11 vs Samsung Galaxy Tab S7?

Sıfır olarak MatePad 11 almak mı yoksa 2. el Samsung Galaxy Tab S7 almak mı daha mantıklı?
  14. H

Çözüldü✓ Samsung galaxy tab s7 fe mi Huawei matepad 11 mi?

Genel olarak ders için bir tablet almak istiyorum ort 7 8k bütçe var kalemle birlikte bir tablet istiyorum Samsung galaxy tab s7 fe WiFi ile Huawei matepad 11 arasında kalmıştım Huawei kalem ve kılıfla birlikte 7800 civarı denk gelecek Samsung ise ort 7k civarı fakat kılıfı yok hangisi tercih...
  15. H

Yardım Masaüstü Pencere Yöneticisi ve İstemci Sunucu Çalışma Zamanı fazla gpu kullanıyo

Bilgisayarda bir şey açınca (video, dosya vb.) Masaüstü Pencere Yöneticisi ve İstemci Sunucu Çalışma Zamanı fazla gpu kullanıyor. Sebebi nedir? 2-3 gündür böyle sabah reset attım pc'ye fakat değişmedi. Ne yapabilirim?
  16. H

Yardım Mouse yan tuş çalışmıyor

Dün valorant oynarken alt tab attım ve mouse un masaüstünde çalışmadığını gördüm. Oyunu kapadım mouseu tak çıkar yaptım öyle çalıştı. Fakat mouse un yan tuşlarından alttaki çalışmıyor. Üstteki çalışıyor fakat altta sıkıntı var ne yapabilirim? Mouse daha 1.5 aylık (Asus rog gladius 2 core)
  17. H

Yardım Ram mhz arttıramıyorum

Ramlerim 2400mhz olarak geldi normal hızları 3200 bunları arttırmaya çalıştığımda arttıramıyorum. Ne yapmalıyım sebebi nedir? Hatanın fotosunu attım yanında da alt taraftaki yazının çevirisi var.
  18. H

Bilgisayarın fanları çalışıyor fakat pc açılmıyor görüntü gelmiyor.

Bilgisayarın fanları çalışıyor. İçindeki eşyalarında (anakart, ekran kartı gibi) rgbsi yanıyor fakat pc açılmıyor görüntü gelmiyor. Fanlar çok hızlı çalışıyor. Pc daha yeni 3 hafta falan oldu geleli. Bir anda oyundayken ekran gitti ve fanlar çok hızlı çalışmaya başladı. Ne yapabilirim ? Sistem ...
  19. H

Yardım Ramlerim 3200 mhz fakat 2400 mhz de çalışıyor

Arkadaşlar yeni aldığım sistemde ramler 3200 dü fakat ramler 2400 olarak çalışıyor. Anakartın biosunu falan güncelledim. Biostan D.O.C.P' yi profile 1 e çekiyorum bilgisayar açılmıyor yani biosa atıyor tekrar ekran gelmiyor. Geri alınca yani D.O.C.P'yi devre dışı bıraktığımda açılıyor. Ne yapmam...
  20. H

Canlı Duvar Kağıdı Programı Önerisi (Ücretsiz)

Arkadaşlar pc için canlı (hareket eden) wallpaper uygulaması önerir misiniz ücretsiz olacak şekilde bildiğiniz bir program var mıdır ? Sıkıntı falan çıkarmayacak şekilde virüs falan olmadan.
Top Bottom