Arama sonuçları: *

• Users: Dusmax
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Dusmax

Bilgisayarı nasıl MC sunucusu yapabilirim?

Arkadaşlar aternostan sıkıldık modlar kısıtlı fps sınırı var uzalık sınırı var.Bizde bilgisayarı sunucuya çevirmek istiyoruz.Nasıl yapabiliriz?
  2. Dusmax

Yardım Ryzen 7 7840HS vs Ryzen 9 7940HS

Arkadaşlar arada ki fiyat farkına göre Ryzen 9 tercih etmek mantıklı mıdır? İkisininde oyun performans güçlerinde ciddi performans farkı var mıdır?
  3. Dusmax

Yardım Hangi Laptop daha iyi?

Arkadaşlar genel olarak RTX 4070'li bir laptop düşünüyorum.Fakat ekran çözünürlüğü ve kalitesine de önem veriyorum.Ve tabii ki de soğutma performansı da önemli.Bunlardan hangisi mantıklı olur? ...
  4. Dusmax

Aşırı saran film önerir misiniz?

Arkadaşlar gece izlemek için korku veya herhangi bir film olabilir.Korku olursa ciddi seviyede korkunç ve netflixte bulunan film olursa güzel olur.
  5. Dusmax

Ryzen 7 7840hs mi Ryzen 9 7940hs mi?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 4070 ile hangi işlemci mantıklı?
  6. Dusmax

Asteğmen askerliğe devam etmek isteyebilir mi

Arkadaşlar kafama çok takıldı internette de cevabını bulamadım.Lisans mezunu birisi askerlik için asteğmen olarak başvurup seçilirse ve asker olarak hayatına devam etmek istese teğmen yani subay olarak mı devam etmiş oluyor? Asteğmenler son 3 ay teğmen oluyormuş sanırım.
  7. Dusmax

Yardım KuCoin Güvenilir midir?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim cripto borsası güvenilir mi?
  8. Dusmax

Yardım Windows Grafik Aygıtınızda Olası Bir Sorun Algılandı

1708726515 Arkadaşlar akşam dizi izliyorken bilgisayar ciddi kastı sonra dondu ekran gitti ve bir kaç saniye sonra geldi,düzelir gibi oldu yine kasıp dondu ekran gitti.Aynı şekil 3-4 defa yaşandı bu arka arkaya.Sorun nedir acaba? Virüs olabilir mi?
  9. Dusmax

Hangi Laptop Daha Mantıklı?

Arkadaş bu Laptoplardan en fiyat performans,ısı,ekran kalitesi çözünürlüğü vs her şeyi katınca hangisi daha mantıklı kalıyor...
  10. Dusmax

30K Bütçe Masaüstü PC önerisi

Arkadaşlar bütçe 30K bir tık bile yükselemez.Ekran kartı özellikle 4060 olursa güzel olur.Ram de 32GB olmalı.Ssd 1 TB kafi gerisini halledemiyoruz.Yardımcı olabilir misiniz?
  11. Dusmax

The Walking Dead serilerini hangi sırayla izlemeliyim?

Arkadaşlar ana dizi olan The Walking Dead'a yarım kalmıştım tekrar başladım ve bitiriyorum.Tek diziyle de bitmiyor artık.Oyuncuların başrol olduğu birden fazla The Walking Dead dizileri var.Şuan için en yakında gelecek olan bildiğiniz gibi Rick'in de oynadığı The Ones Who Live diye yeni bir seri...
  12. Dusmax

4060'lı alınabilecek en F/P Laptop

Arkadaşlar araştırmaya çalışıyorum da RTX 4060/1 TB SSD/16 veya 32 GB Ram'li 40k bandında önerebileceğiniz hangi laptoplar var?
  13. Dusmax

Social Wars ve Social Empires nasıl oynayanilirim?

Arkadaşlar biliyorsunuzdur çok eskiden Facebook üzerinden oynanıyorlardı ve şuan nasıl oynarım bilmiyorum.Güvenilir şekilde nasıl oynayabilirim?
  14. Dusmax

S23 Hard reset nasıl atabilirim?

Arkadaşlar telefonumu formatlamak istiyorum ve hard reset daha temiz olur diye düşünüyorum.Nasıl hard reset atabilirim? Ve hard reset atınca telefonun fabrika sürümü olan One UI 5.1 mi olacak yoksa One UI 6 mı olacak?
  15. Dusmax

Yardım Corsair Void Elit şarj olmuyor

Arkadaşlar şarja taktım bir anda leşleri söndü şarj ışığı yanmıyor bağlantı kurulmuyor şarjda olmuyor.Yardımcı olabilir misiniz?
  16. Dusmax

Yardım Fotoğraflar ZİP olarak inince depolaması ciddi oranda artıyor

Telefondan yedeklediğim fotoğrafları bilgisayara indiriyorum yedeklediklerim falan hepsi aynı boyutta ama bilgisayara uçuk boyutlarla indiriyor.Telefonumda ki tüm fotoğraflar 10 gb ben 1 temmuz ayının fotoğraflarını indiriyorum ve 11 GB indiriyor.Yardım eder misiniz?
  17. Dusmax

Yardım Servisten sonra telefon su geçirir mi?

Arkadaşlar telefonu garantiye göndericem arka kapak milimetre seviyesinde bile değil mikromilim desek yeridir.Fakat su geçirir diye tedirgin oluyorum.Garantiye göndericem ve kapak illa ki açılacak.Servisten gelince IP68 hala geçerli olur mu?
  18. Dusmax

Yardım JBL 520BT yağmur suyu geçirir mi?

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi şapka takamıyorum kulaklıkla şapka sığmıyo.Fakat kullanmam gerekiyor.
  19. Dusmax

Yardım Upload hızı kısıtlama

Arkadaşlar Upload yapıyorum ve yapıyorken tüm cihazlarda internet erişimi gidiyor.Ben de sadece kendi telefonuma upload kısıtlaması yapmak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim?
  20. Dusmax

Google Fotoğraflara yedeklediklerim durduk yere silinir mi?

Arkadaşlar telefonuma format atıcam ve yaklaşık 60 GB fotoğraf ve videolarım var.Bunları Google Fotoğraflara yedekledim fakat güvenemiyorum.Telefonu formatlıcam ve o veriler telefondan gidicek bu yüzden tek bulut depolamada kalıcak ama güvenemiyorum.Yedeklediklerime bir şey olur mu?
Top Bottom