Arama sonuçları: *

1. M

Monitöre görüntü gelmiyor, Ryzen 3500X ve B450M S2H V2

Bilgisayarı uyku moduna aldıktan sonra bilgisayar bir daha açılmadı. Hem hdmi hem de dp kablolarını farklı monitör üzerinde denediğimde görüntü yine vermedi. ( No Signal ) Sıfır hdmi kablosu aldım yine görüntü vermedi. Monitörde ve kablolarda herhangi bir sıkıntı yok. Kasa içinde sıkıntı var...
  2. M

ISDone.dll hatası ve Var olmayan aygıt belirtildi hatası

Öncelikle sorunumu anlatmadan önce şunları söyleyeyim, bilgisayarımda 500 GB Ssd ve 1TB HDD var. SSD ve Hard disk için bad sector taramalarını yaptırdım ve 1 tane bile bad sector yok. SSD Taraması HDD Taraması Aynı zamanda da Windows Bellek Taraması yardımıyla da RAM Testi de gerçekleştirdim ve...
  3. M

Masaüstü bilgisayar ile leptobu hdmı ile bağlamak

Mousem kendi monitörümden leptop ekranına geçmez mi?
  4. M

Masaüstü bilgisayar ile leptobu hdmı ile bağlamak

Beyler bende hem masaüstü bilgisayar hem de dizüstü bilgisayar bulunmakta. Masam da gayet geniş. Ben bu iki cihazı hdmı ile birbirine bağlayıp leptop ekranını 2. ekran olarak kullanabilir miyim? Leptobun kendi sistemi olduğu için leptopta yaptığım işlemler masaüstünün performansını etkiler mi...
  5. M

İnce Hesaptan Paraf Kart ile taksitlendirme

Sadece hazır sistem alabilirim... İnce hesap Paraf'a özel taksitlendirme yaptığı için de sadece ince hesaptan alabilirim. Müşteri hizmetleri ile konuşacağım. Ayrıca konuda eklediğim resime de bakabilirsiniz. Taksit olarak 481 lira yazıyor.
  6. M

İnternet sitesinde 7200/12 den 481 lira yazıyor efendim. Taksitlendirme kısmında.
  7. M

Öneri için teşekkür ederim, değişiklikleri yapacağım ancak 550W sistemim için yeterli midir? Ayrıca 7200/12 den yapınca ayda 481 lira oluyor :D :D
  8. M

Normal baktığında her karta eşit miktarda taksit yapıyor ama özelleştirip bakınca göreceksin. İşlemci: R5 3500X Anakart: MSI B450M-A PRO Ram: Team T-Force Delta TUF Gaming Allience RGB 2x8GB Ekran kartı aynı SSD: James Donkey 256 GB M2 Kasa: GamePower Horizon Gaming 650W 80+ HDD: WD Blue 1 TB
  9. M

Evet eminim. Konuya resim ekledim bakabilirsin. Sistem linki de burada. Özelleştirerek alıyorum. Konudaki resme de bakabilirsin.
  10. M

Efendim bunu anladım. Sorup da cevabını almak istediğim şey, ben ayda 481 lira veriyorum ve 12 ay boyunca veriyorum. Bu nasıl oluyor da 12 ay sonunda 7200 küsür oluyor. Mantık olarak 481 x 12 olarak bakmamız gerekmez mi?
  11. M

Ayda 481 lira ödemiş oluyorum değil mi? Yani faizi anlıyorum. Ancak ayda 481 lira ödeyerek nasıl 12 ay sonunda 7200 küsür lira ödemiş oluyorum onu anlamadım.
  12. M

Peki bu nedir? Yani nasıl açıklayabilirsiniz.
  13. M

Efendim İnce Hesap'tan 6650 liralık bir kasa almayı planlıyorum. Peşin alamayacağım için taksitlendirme yaparak alacağım. Olay şu: 12 ay taksitlendirme yaptığımızda ayda 481 lira ödüyorum. Bunu 12 ay sonuna vurduğumuzda ödediğim para 5772 TL. İnce Hesap sitesinde ise 12 ay sonunda ödeyeceğim...
Top Bottom